bugün

geçen evinde buluştuk.Hepinize selamı var.
unutmadık unutturmayacağız.
Pipisine yandigim kiz.
ulusözlük yazarı.

ne demişler 100 paralık adam olacağına düz memeli kadın ol. ne nick altı yapmış be.
rüya gibi her hatıram kederde var neşede.
rüya gibi her hatıram kederde var neşede.
bir damla yaş oluk oluk iz bırakır kalbimde.
bir damla yaş oluk oluk iz bırakır kalbimde.

ağlama değmez hayat sil göz yaşlarını.
aglama değmez hayat sil göz yaşlarını.

-barıs manco-

not: nur icinde yatsın.
dinlemeyenler yada takmayanlar icin ses kaydının özeti ; meraba ihehehhehehh taytsız iehheheheheh.
özör dilereeem ihiihhiihihihiih.
görsel
ses kaydını paylaştığı entry'nin biraz altına sevgilisi olduğunu iddia ettiği veya olduğu (gerçekliğini bilemem) kişi tarafından

"birazdan o sesin sahibiyle sevişicem. siz üç dakikalık sese boşaldınız, benim bir saat boşalmama durumumu takdir etmeniz gerekiyor."

gibi yine gerçeklikten uzaklaştıran bir entry girilmiş,dikkat çekmek dışında bir amacı yoksa eğer,o yegane amacına ulaştığını belirtmek istediğim,tiksindirici yazar. ne mezhebi geniş,ne iğrenç insanlar çıkıyor lan gün geçtikçe.modernlik,çağdaşlık bu değil.eğer buysa gönderin lan beni 500 yıl öncesine,sikmişim böyle ilişkiyi. hiç mi mahremiyet olmaz lan.

he tabi bu dediklerimi boşa çıkaracak bir ihtimal var ki bu iki yazar anlaşmalı bir şekilde böyle bir eğlence bulmuş,kafalarınca yazıp çiziyorlar.gecenin sikinde bunu umuyorum can sıkıntısından.
Ergenliğin ses kaydını efsaneleştiren yazar saçmalığı. ilgi çekmenin naturel bir yöntemi olarak değerlendirebilir. Kızların bu kız olduklarını yinelemeleri kadar beni tiksindiren birşey yok bu hayatta.
(bkz: sese odaklan)
Taytsız kusura bakmasın ama bu ses din değiştirir diyeceğim yazardır.Ama sonra aklıma yaptığı geliyor sadece iyi geceler diyorum tutkuyla ve şehvetle olanından.

Edit:kendisi uzun zamandır sözlükte olmadığını söylüyor ve farkındaymışız ve özlemişiz öyle diyor cano sen çok yanlış düşünüyorsun.
Pipini kestirdiysen her turlu talibim sana giz.
ses kaydi olayini yanliş anlayip radyo programi yapmis yazar.
Sözlükte çok erkek kaldırmış diyorlar.
Son zamanlarda kendisini sol frame'de çok gördüğüm için içten içe gıcık olmaya başladığım yazardır. Şunun nick altına enrty girmeseniz de şunun da egosu yükselmese artık.
milleti kekleyen yazardır. harun abi lan bu.
(bkz: yengemiz)
troll harun.
buna inanan arkadaşlara selam. bi de beni onunla kıyasladınız ya. helal.
Amacı ne anlamadım? Apaçiler ayağına mı yatsın istiyorsun? Tamam kızsın.(belki de dalga geçiyodur erkektir) ama amaçsız o kesin.
harun abla.
Kendisinin fakeliginden cok, ona yesillenenlerin safliginin ortaya ciktigi yazar.
Öfff yetti be! Anladık fakemiş ya da değilmiş. Kime ne? Uplayıp durmayın şunun nickaltını! bıktım!
Bırakın bunu ona asılanlar düşünsün.
Biz senin yalan yüzünü sevdik yazarıdır.Sahte birisi olmasaydın gerçekten sevilirdin dostum derim kendisine.

Not:Kendisine ibrahim tatlıses'den usta şarkısını armağan ediyorum götüne girmesi dileğiyle.

http://www.youtube.com/watch?v=syTnFHRZzyY
feykmiş yazar. feyktirsin gitsin. gerçekliğine inanan mal var mıydı ki?

olum ne kadar abaza milletsiniz lan. hayır sözlüktekilere değil komple böyle tüm ülkeye seslendim. rte'nin ülkeye sesleniş konuşması değil de ajdar'ın müge anlı'da ben türkiye'nin starıyım konuşması gibi. ne diyorum ben amk? ha işte oğlum harbi harbi bu yazarın yaptığını mirc'da icq'da ortaokulluyken yapardık amk. hala da yiyen yiyor görüyoruz ki. erkek olması, harun abi olması içten bile değildir ki öyle. daha 1 saat önce uludağ moderasyonunda artistik patinajla kaydığım giride de dediğim gibi böylesi fotosunu koyarak bir yerlere gelen ve orospulukla! (altını çizerek söylüyorum hakaret değildir, böylesi umuma açık yerlerde kendini pazarlamaya tdk'ya göre orospuluk denildiğine göre he para he ilgi) selebriti olmaya çalışan liselilere ve türevlerine imkan tanıdığı için ilk onlar ikincisi de siz güzel ve özel abazan kardeşlerim suçlusunuz.

sırf sizin kaldırdığınız götlerin pilotu olduğunuzdan, öz güveni özelde zarar görmüş hanım kızlarımız burada prenses edasında dolanıyor. garipsiniz vallaha lan!