bugün

sizi yaratana tapinmadiniz bu kadar yobazlar sizi..
katıldığım slogandır aslında. olmasaydı kamalistler olmayacaktı. olmasaydı ne güzel kamalistsiz hava sahasında şeriatla idare ediliyorduk.
Evet atatürk için söylenir.Bir milletin,kurtuluşuna önderlik eden adama(evet tabiiki diğer komutan,şehit ve gazilerimiz de var) saygı gösterişidir.
görsel
görsel
görsel
gel de yobaza anlat.

birilerinin altında olamaya o kadar alışmışlar ki tersi bir durumu bünyeleri kabul etmiyor.
görsel
Nilgün bodur sözü gibi olmuş.
çocuklarım benim için söyler bunu bende babam için o da babası için silsile halinde gidiyor böyle. başkası için hiç söylemedim.
(bkz: penis)dir

sonuçta herkesin ilk giriş istikameti orasi
yani o penisteki bir damla meni..
islam bunu kabul etmez.
kim kimi yarattı.
hakkıyla yaratan o hz allahtır.
yarattığını başı boş bırakmayandır.
o insanı en güzel şekilde yaratandır.
Atatürk için söyleniyorsa gayet doğru bir söz. Evet Cumhuriyet'den Önce Türkçülük akımları falan vardı. ancak... "Türk Milleti" diye bir kavram pek yoktu. "Reaya" vardı... "Ümmet" vardı... "Etrak-ı Bi idrak" vardı! Hatta dikkatinizi çekerim istiklâl Marşı'nda bile "Türk Milleti" diye bir kavram yok.

"Türk Milleti" kavramı Cumhuriyet'den sonra Atatürk'ün de katkılarıyla oluştu. Tarih ve Dil alanında yapılan çalışmalarla oluştu. O yüzden bir insan kendine "Türk Milletindenim" diyorsa "Olmasaydın olmazdık" sözüne itiraz edemez. ederse gerçekten büyük nankörlük yapmış olur.

Atatürk olmasaydı "Türk Milleti" olmazdı, Türkler Orta Anadolu içinde içinde "Türk toplumu" "Türk azınlığı" falan olurdu.
Kimin için söylenirse söylensin şirktir.

Ana babanız için söyleseniz yine şirktir.

Levlake hadisine dayanarak allah resulü için söyeseniz şirk olmaz. Hadis sahih değilse en fazla yanlış bir inanış olur. Evet.
allah affetsin büyük şirktir.
Kimin için söylenirse söylensin şirktir.

"Sen olmasaydın alemleri yaratmazdım." Mealindeki, allahın resulullaha söylediğine inanılan söze binayen resulullah için söylenmişse bu istisna. Burda bir delil getirme durumu söz konusu. Sahihliğini tartışmak ayrı bir konu, bana düşmez.

Bunun dışında, allah resulü haricindeki birisi için bu sözü söyleyen stalin gibi kafirdir.
Yobaz hayvanların şirk konusunda hassaslarmış ayağına yatmalarına vesike olan haklı tespittir.

(bkz: akplilerin şirk beyanları sıralı tam liste)

(bkz: tarikatçıların ebu cehil den daha müşrik olması)
Evet...

görsel