bugün

beşiktaş'ın bayrak adamlarından olmaya aday topçu. düzgün karakterli ve sadece işini yapan bir yapıya sahip..
26 değil de 19 yaşında olsaydı büyük bir yıldız adayı derdim ama bu haliyle olsa olsa vasat topçu.
iyi bir arkadaş, iyi bir dost. tam da yerinde oynuyor zira kendisi maçtan önce kazanda demlenip çınarlı yoldan stada yürünecek bir tip.
ilkay gündoğan dan daha iyi topçudur.
fanatik beşiktaşlı biri olarak hakkındaki methiyelere götümle güldüğüm topçu. bal yapamayan arı.
maçtan önce biz tromsoye yenilmeyeceğiz diyen futbolcu, yüz ifadesi merak edilesi olan.
galatasaray gibi yenilmeyeceğiz diyerek tribünlere oynayan, maç sonundaysa tribünlerin dansöz gibi oynattığı .ikindirik gurbetçi futbolcu bozuntusu. böyleleri altyapı biliyor diye bu ülkede prim yapıyor ya, ülke futbolundaki adaletimize sokayım.
iyi ki yenilirsek türkiye yi terk ederiz dememiş.
profesyonel bir futbolcunun hiç bir zaman yapmaması gereken açıklamalardan birini yapıp sonucunda göt olmuştur.
yakın zaman içinde ricardo quaresma'yı canlı izlemiş bünyeye yıldız diye yutturulmak istenen futbolcumsu.
besiktasta asiri gelisen futbolcu.
cahil topçu.
2. senesi ve 1 kez kötü oynadı diye itin g*tüne sokulan topcu. hele fbliler zaten hic konusmasın malum holmenler kadlecler.
karaktersiz topcudur. ulan elenen galatasaray da turk takimiydi, besiktas da turk takimi sokun sunu ufak beyinlerinize artik. kariyerindeki en buyuk basarisi fenerbahce'ye attigi son dakika golu olan bi adamdan bahsediyorum. olcay sahan.
buralara tarafımdam pek çok kez yazılmıştır . 90 dakikayı çıkaracak kapasite yoktur diye ancak pek aldıırş etmedi sevgili futbol severler !

bilic de bunu fark etmiş olmalı ki bu akşam yerine muhammed demirci girdi. ne kadar son dakikalarda gol atarsa atsın 70 den sonra su kaynatıyor kendisi. asla 90 dakikayı çıkaramaz bir daha bak iddialı konuşuyorum. oyundan düşüyor yapacak bir şey yok.
1 kez değil sürekli kötü oynayan adam. maç içinde yok herif. pas alışverişi yok. adam eksiltmesi yok. top kontrolü yok. her topu eziyor. tek yaptığı gol bölgesine yaptığı doğru koşular. sırf o yüzden tahammül edilir mi bu adama bilmiyorum.
devamlı olarak ileriyi düşünen, ileride herhangi bir pas opsiyonu ya da dripling için müsait alan olmadığı halde ileri oynamak isteyen ve bu sebepten çok fazla top kaybı yapan futbolcumuz.yeri geldiğinde yana, geriye oynaması; beklemesi, topla pas opsiyonu oluşana kadar oyalanması gerek.bir gol yersek bile uzayacak bir maçta böyle hamleler yapmalı, top kaybını azaltmalı.

edit:bunlar dışında adam gibi adamdır.
arada sırada gol atması dışında hiçbi boka yaramayan orta saha.
tahammül edilemeyecek kadar kötü futbol oynayan, maç içinde berbat bir oyuncu.
kısaca "pırpır" bir futbolcudur kendisi.
http://www.esalucinante.e...013/03/Chuck-Norris-1.jpg

(bkz: chuck norris)
kesinlikle sadece kaleyi düşünen bir oyuncu . top beşiktaşta değilken berbat bir görüntü veriyor. bir tümer metin değil. ayrıca şortunu da içine sokup savruk oynamasa iyi olur.
çizgiye kadar öyle veya böyle koşup sonra topla beraber dışarı çıkan adam. oynayacağı en büyük takım beşiktaş. zaten o da artık büyük değil.
romanya maçındaki bir pozisyonda rakibini geçmek için uğraşır iken ayağa kalkıp geçersin be onu koçum dedikten iki saniye sonra rakibini geçmesi ile evde üç saniyelik gurur bakışı atmama sebep olmuş, boş alanlara kaçarak takımı pozisyona sokan, hiperaktif hücum oyuncusu. seviyorum kendisini. iyi topçu.
boş kaleye aşırtmayı yapacağı yerde sikimsonik bir vuruşa imza atan yetenek yoksunu boş koşan sporcudur. (dikkat ederseniz futbolcu diyemiyorum) çok şükür kerim frei geldi de bir daha izlemeyeceğiz kendisini.