bugün

türk televizyonlarındaki tek gerçek kral.
izlerken güldurebilen, düsunduren ve sorgulatan televizyon adamidir.
inatçı ergenin tekidir.
bir zamanlar düşman olduğu twitterdan çıkmaz olmuştur.
bugün eski formuna yaklaşan adam.
programındaki şu 'halli aile' midir nedir o kısmı anlayamadığım, daha doğrusu anlam veremediğim adam.
güldürmesini geçtim, amacı yok la. yoksa severim kendisini.
reyting için programına şaklabanın tekini çıkarmıştır. gözümde esra ceyhan'dan farkı kalmadı.
taşşaklı bir adam. bu haftada birilerini eleştirerek orgazm olan insanların hedefi olmuştur, takmasın. zaten takmadığına da adım gibi eminim de yine bir fışıttırmak istedim buraya. iyi adam, baba adam. takip ediyoruz. başarılarının devamını bekliyor kendisini seviyorum. selamlar olsun.
http://www.youtube.com/wa...FxA8&feature=youtu.be

şu efsane konuşmasıyla gereken yerlere ayarını vermiş olan adam. yok skeçmiş yok reytingmiş, hala televizyonda ki en dobra ve en dost adamdır. 20 senelik programcı reyting için ekstra bişey yapmaz artık, hele söz konusu programcı okan bayülgen ise.
ironi konusunda baharat yolunu sırtlamış er kişi.
Enaniyeti çok yuksektir. Onun için tek doğru kendi düşünceleridir. Başarılı bir televizyoncu olduğu söylense de programlarını kendisine sinir olduğum için izlemem.
ukala tip.
Ukaladır. Net.
bilgili insanı göklere çıkaran kişidir. dalga geçtiği kişiler malum. severim eğri değil düz adamdır.
vatanını milletini seven bu ülkeye ve insanına faydası dokunabilecek kişileri eleştiren ve aşağılayan ama nerede bu ülke insanının değerlerini bozmaya yönelik işler yapanlar varsa destekleyen ve ön plana getirmeye çalışan şahsiyet. kımıl zararlısıdır kendisi.

bu gerçeği beğenmeyen varsa o da haindir. başbakana bağlatmayın adamı.
gezi olaylarındaki dönekliğinden sonra medyada tutunamayan zat.
derinden yaralayan sözlerin sahibidir. bu sefer ağır yaralamış. kendimden utandım. şöyle:

"Düşen sütyen askın yok. Canını acıtan ağda, cımbız yok. Duştan sonra saatlerce uğraşacağın saçın yok. Karnında taşıyacağın bebek yok. Sancısını çekeceğin reglin yok. Cinsel ilişkiye girsen kaybedeceğin hiçbir şey yok. Tek başına gece dışarı çıksan laf atacak kimse yok. Şort giysen bakacak insan yok.. Altı üstü bir adam olacaksın. Onu da olamıyorsan geber daha iyi."
Komedyen görünümlü, izleyicileri ezmekten haz duyan, ' kim izliyor lan bu adamı' dediğim yegane kişilik.
Sevsek mi sevmesek mi bilemediğim mahluk.boşlukta izlenir .
en az benim kadar zeki olan bir sunucu. kendisine ve programına bayılıyorum. yaşlandıkça karizmatikleşiyor vesselam. kendisine hep ''okan ben sana bayülgen'' diye espiri yapmak istemişimdir. çünkü ben ona gerçekten bayülgen. bayılıyorum adama ya...
akademisyen ve uzman olan bilim insanı tıpçı konuklarıyla bizi aydınlatan güzel insan. gripin üstünü gidiyor... şuan izlemekteyim programını.
bilimsel konulu programlarında ateist-müslüman, solcu-sağcı vb. siktiri boktan barbar türk tartışmaları yoktur hiç. zerre kadar politika, din hakkında hiçbir şey geçmedi şuan izlediğim programında. tamamen konuya odaklı ve bilimsel olan izlediğim en zevkli programlardan biri. işte bu, batı tarzında bir program.
bilimsel konulu programlarında ateist-müslüman, solcu-sağcı vb. siktiri boktan barbar türk tartışmaları yoktur hiç. zerre kadar politika, din hakkında hiçbir şey geçmedi şuan izlediğim programında. tamamen konuya odaklı ve bilimsel olan izlediğim en zevkli programlardan biri. işte bu, batı tarzında bir program.
ekşi sözlük tarafından bu aralar anarşistlikten aforoz edilen televizyoncu.
esprilerini anlamadığım hatta çok ciddi bulduğum insandır.