bugün

https://twitter.com/Milli...tatus/1708094751788892583

orospu çocuğu pkk sempatizanı sol marjinal piç kurularının türk milliyetçisi gençlere saldırdığı üniversite.
Odtü kapatılsın, yerine üniversite açılsın.
1957 yılında demokrat parti iktidarı zamanında kurulmuştur.
şuramda bir hasrettir o.
Anlaşılan buraya da kayyum rektör planları başlamış. Yazık.
Yıkılıp yerine üniversite yapılması gereken mekan...
(bkz: haa tamam o zaman)
bu ünide okuyanlar nedendir bilmiyorum ama yazacakları her şeyin sonuna : ) işareti koyuyorlar.
ilk kurulduğunda meclisin arkasındaki barakalarda eğitim yapılıyordu. et kamyonlarından bozma otobüsleri vardı.
Canım üniversitem. Okurken çok zorlamıştı ama kendisini özletiyor bazen.
joan baez dinlemeyen öğretim üyesinden ff notu bile almayacaksın.

- elit bir öğrenci -
görsel
Gıpta ile baktığim üniversitedir.
görsel
görsel

Çarşıdaki burger king kapanmış.

Bu odtü’deki ikinci hezimet. Bize anlatıldığına göre, 90’lı yıllarda McDonald's açmak girişimi olmuş, fakat bizden önceki nesiller taşlamak suretiyle protesto etmiş. Burger bizim öğrenciliğimizde açılmıştı, ne yazık ki bizim nesil engel olamamıştı. Detayları bilmiyorum ama muhtemelen pandemi dolayısıyla kapanmıştır. Yine de çok hoşuma gitti. Odtü’ye hiç yakışmıyordu. Bizim nesil için de utanç kaynağı idi.
cimlerinde high olmus bir sekilde uzanip hayal kurulan gunleri akla getiren yer. sirtimi dayayip bir cok seyi kendisiyle paylastigim agaca simdi kimler dayanip neler dusunuyor acaba.

o gunleri dusundukce cok sey geliyor akla. dusunmemeliyim ama. dusunmek bir sure sonra baska seyleri hatirlatip karna sanci girmesine, etrafi kara bulutlarin kaplamasina ve karmasik hislere sebep oluyor. en iyisi bu entryi burada noktalayalim.
Bir bilkent olamamanın ezikliğini taşır.
Hem hoca hem öğrenci kaliteli olunca olağan durum.

iç anadoludaki o normalin azıcık üstünde olarak görülen erciyes, selçuk gibi üniversitelerde kaliteli öğretmen bulmak imkansıza yakındır.

Soruyorsun türevin geometrik yorumunu anlatamıyor adamlar, öğrencisi zaten ayrı bir.. neyse.
Hayatımda tanıdığım en değişik insanların mezun olduğu okulu. Değişiklikten kasıt negatif ya da pozitif anlamda değil. Bakış açısı, davranış, muhabbet, vs. . Boğaziçi, iTÜ ve diğer bilimum okul mezunları tanıdıklarım var, kesinlikle ODTÜ bu konuda açık ara bir numara.
güzel anıların yaşandığı özlenen okul. ankara'ya yolum düşerse mutlaka uğrayacağım yer, tabii hala o'da orada ise.
her hafta bir öögrencinin öldügü okul. açılımı orta dogu terörist üniversitesidir.
ülkemizin yüzakı üniversitelerindendir.
terörist yetiştirilen bir üniversite.

şu cümleyi ekşide yazsam bir sürü küfür mesajı gelirdi. neyse ki ekşiden daha özgür bir ortam olan uludağda rahatlıkla yazabiliyorum.

evet olm odtü dediğin yer iğrenç sakallı pis bıyıklı vasıfsızların terörist yapılanmaları için geldikleri bir yer. gelenler ise hakkıyla değil sınavlara ösymden hiçbir yetkilinin girmeye cesaret edemediği doğu illerinde giren tayfadır.
bu ülkeye hiç bir faydası olmayan oluşumdur.
hocalarından biri tarafından "marksist değilsen seni oraya asla almazlar" cümlesini bizzat duyduğum üniversite.