bugün

Zaten kızlar da kol gibi yapabiliyor fark etmez.
off saçmalamasınlar ya benim gibi bir piremses asla erkeklerin çiş yaptığı yere çiş yapmaz.

kızlar siz de birer piremsessiniz kendinize gelin. o aynaların önünde külotlu çoraplarınızı nasıl düzeltceksiniz acaba erkekler varkeennn?
Tuvaletler de laikleşti desene!!!

Anası aynı ortamlardan geçmişlerin alkışladığı durumdur.
bu ne şimdi amk.derdinizi sikiyim.
millet aç aç siz bişi üreteceğinize bokla sidikle uğraşıyonuz.
inanmıyorum lanet olsun, bunu bina giriş kapısına asmışlar.
''merhaba burası üniversite ve en önemlisi tuvaletler de kız erkek ayrımı yok''

ne gereksiz bir proje öyle.
ODTÜ tamam kabul edelim kaliteli bir okul girmek zor fakat bir üniversite düşünün ki gündeme başarılardan çok siyasi olayları ile gelsin.,aslında mevzu basit orada okuyan öğrencinin ilk yaptığı abi biz çok cooluz hadi isyam devrim yapalım. öğrencileri sonradan görme tatlı su solcusu gibi bir kıvamdadır.
Simdi orada okuyan öğrencilerin çoğu talep etmiş bunu değil mi? burda sizi geren ne? Siz mi kullanacaksınız o tuvaleti..herkes memnun halinden..ha derseniz ki orada bunu istemeyen bir grup öğrenci mağdur oluyo..kısmen haklisiniz derim..tıpkı çoğunluğun oyunu alan hükümetin cumhuriyetin değerlerinin anasını sikmesinin yanlış olduğu gibi..noldu?beyninize an itibariyle bir doz empati enjekte edildi değil mi? Şimdi siktirin gidin
Kızlara pisuar eğitimi de verilmeli, her tarafa sıçratırlar tövbe tövbe tövbe.

Ayrıca pisuarda tiş ederken oltacı erkekler size seslenince vücudunuzu komple çevirmeyin, sadece kafanız o yöne baksın.
bogazicinde de var bunlardan. Bilgisayar muhendisligi fakultesi en alt katta. Merak etmeyin, kimse kimseyi sikmiyor.

(bkz: All Genders Restroom)
bu tuvaletlerden biri altın kaplama mıydı acaba dediğim durum.
Ben zaten yıllardır cozemedim kadın erkek tuvaletleri neden ayrı? Lavaboyamı işiyoruz kadın wclerinde bugune kadar kismeyi işeyip sıcarken görmedim erkek girse içeri ne olabilir?
hayli medeni bir eylem. "sadece yediğimiz içtimiz ayrı gidiyor" olayına kökten çözüm getirecektir. Artık çiftler ayrılmayacak! Artık tek noktaya sıçmak suretiyle yiyip içtikleri de kanalizasyona beraber gidecek! Bu kararı alanları kutlamak lazım(!).
sıkıysa Ege de yapsınlar.
Bir erkek olarak bana ters olan durum. Amk yan kabinde nejlası jalesi lalesi kakişkolarını pempe pempe sıçişkolarken ben yan tarafta dazır duzur potur potur sesler çıkararak çatır çutur nası sıçcam?
Hadi onu geçtim ben sıçacağım tuvalette kanlı ped görürsem kusarım lan. Kadınlar bizden daha pis kullanıyor tuvaleti bu açık ve net.

400+ kişi istiyor diye binlerce kişiyi ortak tuvalete sıçırtamazsın. Madem öyle kadın erkek ve ortak tuvalet olsun. ibnesi mibnesi ortağa sıçsın.
Siz beraber sicinca turkiye daha ozgur olacak bravo.
Bu nasıl bir eşitlik anlayışı.
iğrençsiniz ya. Böyle böyle toplumu yozlaştırdılar işte, hep bir şeylerden taviz vererek. Ne oldu şimdi yani kadın erkek aynı tuvaleti kullanınca muasır medeniyetler seviyesine mi erişeceğiz. Gençlik cinsellikten ve ilgi çekmekten başka bir şey düşünemez hale getirildi. Teşhircilikler, çoklu ilişkiler, farklı eğilimler.. Kimse kimseye güvenemez hale geldi. Böyle böyle kendi mutsuzluğunuzu hazırlıyorsunuz haberiniz yok. Bir tuvalet haberindende nerelere bağladım ama durum bu.
Mesele bu yapilanin mantıgı değil arkadaslar. Mesele bunu bir okulda ki çoğunluğun kabul etmesi ve demokratik olarak bunun gerçekleșmesidir. Eğer 400 öğrenci odtu de içki serbest olsun dese ve odtu yonetimi çoğunluga uyarak bunu gerçekleștirse bile önemli olan kısım içki ya da tuvalet değil bu kararların çogunluga uyularakalınmasıdır.kime göre dogru kime göre yanlıș orasını bilemem. (!)
Makine ve inşaat mühendisliğinden bahsediyor sanırım..

Edit: yeni bir haber değil bu öyleyse..
Erkekler neyse de kızlar bunu nasıl kabul etmiş.
kanlı orkidler ayna karşısında makyaj yapan selfie çekilen kızlar hocam pelinsu agliyo tuvalete gidebilir miyizler.

Bir erkek bunlara neden şahit olmak ister .
Kızlı Erkekli evlerle Beraber tam olmuştur. Laik miyiz arkadaşlar?

Neyse elin gavuru uzayda iseyecek gezegen arar, bizim ODTÜ kampüste sıçacak yer bulamıyor.
o 400 ögrencinin varoluşunu sikeyim ben bak cidden .

ne yani tek sorun erkegin biriyle aynı klozote işememek mi yada kadının ?
tek sorunumuz bu mu ?
herkesin keyfi yerinde , paraları var , karınları tok , ulaşım sıkıntısı yok , egitimleri düzgün de tek sorunları bu ?

bir siktirin gidin allasen birde ad edinmiş üniversite ögrencisi olacaklar ? marjinallik kasayım derken klozet kapagı kadar akıllarının olmadıklarını kanıtlıyorlar bize.

umarum çağdaşlık , eşitlik felan diye zırlamazlar yoksa durum daha fena , tanrı korusun .
Vayy mk tek sorun bumuydulan mk saçı sakalı bitlileri.
Odtu nun Turkiyeye kattigi dusunce dunyasina bakin bos isler bu kadar bos kafali nasil olunur. Oradaki erkekleri anlarimda kizlar bu kadar aptal mi hijyen vb. durumlar bayanlar icin cok onemli erkeklerin kullandigi pis mikrop dolu tuvaletlerimi kullanacaklar. Ben bile erkek olarak dayanamiyorum erkeklere ait tuvaletler midemi bulandiriyor. Turkiye ye neden katkida bulunamadiklari birkez daha ortaya cikmistir. Dunyada universiteler proje uretim yarisinda bizimkiler de tuvalet de iseme pisletme pesinde odtu yine altina kacirdi.
(bkz: sıçtı odtü bez getir)