bugün

Kıbrıs içinde bir cennet gibidir.
yakın doğu cehennemini görmemiş öğrencilerin feryatlarıyla dolu yer. buranın %100 burslu kimya mühendisliği tutuyordu. ama ben gidip yakın doğu ücretli diş hekimliğini seçtim.
pişman mıyım? 4 yıl geçmiş pişman olsam bile neye yarar. matematiği de sevmezdim zaten.
Paralıdır. Odtü diploması alıcam diye yazmayın sakın.
paralıdır tarih bölümünü kazandım oranın sözel okuyup kuzey kıbrısa göndermek istedi peder kabul etmedim .
türkiye'deki terör yuvası yerleşkesinin aksine, yavru vatanda milliyetçilerin tekelinde bulunan okuldur.
yaptığı zamları meşrulaştırmak için boykot ederseniz bindiğiniz dalı kesersiniz iş bulamazsınız, boşuna okulu karalamayın diye sindirme politikası uygulayan eğitim kurumu #odtukkksoygunvar
Her sene geçmenin giderek imkansız hale geldiği sevgili yüksek harçlı devlet okulumuz bu sene de ultra yüksek harcına ek olarak kayıt parasına %100 zam yaparak aile ekonomilerimizi şenlendirdi. #ODTUKKKSOYGUNVAR #musteridegilogrenciyiz
her sene yaptığı faiş zamlarla öğrencisine giydiren , siyasi amaçla kibrisa kurulmuş olan okul . derslerinin zor olması dışında, odtü ile alakası olmayan okul. odtü mezunu olucam ben demek için odenilen burssuz 18.900 tl okul ücreti , yakınındaki köy olan kalkanli da en uygun evin (2+1) 9 bin lira (yıllık) ev kirası , pislik içinde olan mekanlarda 12 liraya olan dürüm. kol kırılır yen içinde kalır mantığıyla hareket eden öğrenciler.
ps: odtü ruhunuzu sikeyim.

edit: odtü'deki mescit tartışmalarını savunurken, ''kedi ulaşamadığı ciğere mundar dermiş'' lafını kullanmaması gereken öğrencileri barındırır, çünkü 300 puanla herkesin ulaşabileceği bir kampustur.
okuduğum okuldur lakin hazırlık sınıfını sıkıntıları yüzünden dönüp dönmemekte kararsız kaldığım durumdur. kalitesi tartışılmaz ama tercih edeceklerin ingilizce zorluğunu göze alması lazım. dedikleri gibi; girmek kolay bitirmek zordur.
odtu kalitesini sonuna kadar sırtında taşıyan girilmesi kolay mezun olunması oldukça zor olan okuldur.