bugün

dost acı söyler ne yapalım:(...
Vazgeçirmeye çalışanların kullandığı cümledir. inanmamak gerekli, takmamak gerekli. Son hız yürümeye devam.
tam kıza açılacak iken en yakın arkadaştan duyulan cümledir. hatta bazı arkadaş olunan kızlara sorulur , o kız sana bakmaz oğlum derken ki havaları , kıskanmalarını bir göreceksiniz. swf. ha bu yakın arkadaşın, en ufak bir kıskançlığının olmadığını , sizin mutluluğunuzu düşünerek söylendiğini fark ediyorsanız dinleyin kesinlikle. kızdan red cümlesini duymaktan daha iyidir. lakin dediğim gibi iyi tartmak lazım durumu. swf.
herkes bana aynısını der ve cidden bakmazlar'Da. yani bakmıyorlar. onu şöyleyen her kimse onu dinleyin. ve o kişiyi bırakmayın. tabi kıskanç biriyse koşarak kaçın vede engel atın aq çocuğuna.
Bu gün arkadaşlarla bi kafeye gittik oturuyoruz. Bir kız var, ondan bahsediyorum. Güzel mi güzel, olgun mu oldun. Tam istediğim gibi işte anlarsın ya.
Yakın arkadaşım diye söylüyorum bizimkilere ben De. Bir kız arkadaşım gelip "kusura bakma da o sana bakmaz." Demesin mi? Hay amınakoyayım. insanların içinde beni düşürdüğü durumu bırak, bir erkeğin onurunu bir söz nasıl bu kadar kırar?

Tamam çok yakışıklı bir erkek değilim ama köprü altı kekoları gibi de değilim lan. içime geldi oturdu bu söz amk.

Ha sonra ne oldu, o bahsettiğim kızın olduğu ortama gittik. Kız geldi benle konuşmaya tanışmaya başladı bir anda.

"O kız sana bakmaz" diyen sevgili arkadaşıma da noldu ananın amını tersten gördün mü yarram? Diyecektim fakat bir bayan adayı olduğu için içimde tuttum artık.

Şunu unutmayın beyler, isterseniz en tipsiz insan olun hiç önemli değil. Kadınlar tipe bakmıyor. Güvenim bana. Aralarında evet yakışıklı gördüklerinde hepsi birden orgazm oluyor gibi olabilir fakat bir kadının aklına girmek o kadar çok kolay ki..
Yardıma ihtiyacı olan yazar kardeşlerime seve seve yardım ederim. Siz de gidip bu saçma Onur kırcı lafı eden insanın gözüne sokun yeni sevgilinizi. Amına kodumun arabozucu kıskanç piçleri.
Bakmıyor evet.
Bir uyarı sözü. Evet.
Genelde sen demiştin denilene kadar itibarı olmayan tembihtir.
cesaret kırıcı bir cümle.
kıskançlık belirtir.
ama kızlar cesaretli, özgüveni olan erkekleri tercih ederler.
sümsükleri değil.
Hangi kız için tarafıma söylendiyse hepsiyle beraber olduğum cümle.Benim için sihirli bir şansı var demek ki..
Biliyorum ama beklentisiz bir şekilde arada stalklıyorum.

Bu benim en doğal hakkım.
Kimler kimlere bakıyor be. Niye bakmasın ki?

iddialı bir cümle.
sürekli dizinin bir bölümündeki rap sahnesinde geçen cümle.
niye kör mü?
Yakın arkadaşın kız tavlama konusunda motive etme şekli.
bizim köyde bir söz vardır; verse de amına koyim vermese de... uff çok ulu bir söz be.
acı bir sözdür. aslında hakaret.
bu sözü hayatta bir defa duydum. kendimi pazarda yere dökülen ezilmiş domates gibi hissettim.
"Moruk senden bi bok olmaz çekil ben zımbalayayım onu" demenin türkçesi.
Çok güzel bir semt sözü vardır. Aslında milyonlarca yıllık erkeklerin paradoks yaşayıp anlamsız acılar çekmesini sağlayan durumu bir cümlede açıklamış.

"Sana hayatta olmaz diyen kız, ona ayakta olmaz diyor."

Sen çirkin
O yakışıklı.

Teşekkürler.
O kızın ben ta..
Bir kere bu çok kırıcı bir söz. Çok rencide edici. Erkekler ne kadar kaba?
Kızlar arasında böyle bir söz duyamazsınız. Biz hep birbirimizi motive ederiz her konuda. Ayrıca sizden hoşlandığınızi düşündüğünüz kızlara yürüyün kime ne ? Bir kızın havali görünmesi ulaşılmaz olduğu anlamına gelmiyor. Bakıyorum da çünkü 1.50 boyundaki kızlar bile catwalk yaparak yürüyorlar. Burun havada. Hani bakıyorum alalade bir güzellik yok. Neyin havası? Diyorum. Bunu sizde düşünebilmelisiniz.
Bakar mı bakmaz mı analizi kendiniz yapın.
Heyy aplaaa!!!
kör ve âmâ olma ihtimali uzerinde duruyorum. yoksa bakmamasi için hic bir neden bulamiyorum.
o kim ki bana bakmıyor amk diye tepki veririm kesin.
hep böyle oldu.
kızdan bir anlık soğumaya sebep olabilecek söylemdir.