bugün

Kafan çok güzelmiş Nuray güle güle kullan.
istanbul'u Murat Kurum'un kazanacağını öngören Astrolog Nuray Sayarı:

"Ben 34 senedir profesyonel astroloğum. Bana verilen doğum bilgilerindeki yanlışlık yüzünden Murat Kurum kazanacak diye gördüm."
Niye horoskoptan görememiş mi.
eşinden şiddet gördüğünü ve ihanete uğradığını az önce canlı yayında gözyaşları içinde anlatan kadın. kadınlar ne yaşta olursa olsun çiçektir. kadınların gözyaşları beni hep derinden etkilemiştir. kadın döven şerefsizlerin ağır ceza almaları gerektiğine inanan biriyim.
Kişisel gelişim uzmanı gibi konuşuyor, hiçbir astroloji bilgisi yok, ayrıca hükümet yanlısı.
astrolog. evet. "kişinin merkürü soldan yemiş rövaşata atmışlar merküre, kendini ifade edemiyor."

bırak allasen, kimin umrunda astroloji falan? insanlar bilim istiyor...

https://www.youtube.com/watch?v=n3HiwEpi_fA
Astrolojiyi RTE'nin hizmetine sunup başkanlık gelecek ve tüm dünya, Avrupa Türkiye'yi kıskanacak demiş, diyebilmiş utanmaz mostrolog! Her fırsatta kendini öven, astrolojik yorum yerine ucuz felsefe yapan, ailesinin bile sahtekar deyip sırt çevirdiği ama beyaz tv'nin baştacı ettiği dekolteli AKP yandaşı.
Gözümdeki yerini bugün düşerek başkalarına bıraktı. Hatun evetci çıktı abilerim ablalarım. Beyaz Tv'de izlediğim tek programdı. Daha da izlemem çıkarcı yavşağı.
Entrylerimi neden silemiyorum? Modlara yazsam takan olmayacak ve ben sinirden deliye dönecem.
Gezegenlerin kombinasyonu,
Fakat gezegenlerin kombinasyonu, bu hafta gezegenlerin kombinasyonu...

Lugatı bu hanfendinin.
tam bi' şarlatan, yüzünden belli.
yorumları diğer astrologlardan fazla ilgimi çeken astrolog.
posmodern şarlatandır.

ona inanan gerizekalı zenginlerden geçimini sağlamakta olan yeni nesil astrolog.
bir de o diksiyon ne bacım ya? zeki müren türkçesi konuşacağım diye, sıçıp sıvıyor.

sana puanım 2 kanka.
beyni yanmış yeni nesil medyum memiş. nasıl bir yalaka anlayamadık. https://www.youtube.com/w...ture=youtube_gdata_player
bu sabahki tv programında oğlaklar için muuuteeşeemm haberler vermiş astrolog.

şan/şöhret, iş rastlığı ve tabiki para bolluğu..
şan/şöhretle hiç işim yok.
aşk meşk konularına pek girmedi ama parasız da saadet olmaz zaten..*
sağlam şarlatandır. açlıktan nefesi kokup bu ve bunun gibi düzenbazlara gidip bok gibi para döken malların kafasını sikeyim. o mallardan biri de arkadaşım. bu hatunun seansı 500 liraymış. arkadaş 400 lira borç alıp bu karıyla pazarlık etti ve gitti. sadece arkadaşın duymak istediklerini söyledi bu düzenbaz ona. arkadaş çıktığında mutluluktan uçuyordu. daha sonra götüne giren kazığın acısını hissetmeye başladı ve nuray sayarı'nın işe yaradığını o anda anladım. arkadaşın aydınlandığı her halinden belliydi.
şimdi evinde doğalgaz yakamıyor, yemeden içmeden kesiyor o borcunu ödeyebilmek için.
http://www.nuraysayarisho...itirme-Kesesi,PR-238.html
kendisini bir de bu ve benzeri ürünlerle değerlendirmek gerektiğini düşündüğüm tuhaf tüccar kişisi.
para sayacıdır.
nuray para sayacı o derece.
Kendisini hep zevkle takip eder ve tv de gordugumde merakla dinlerdim lakin bugun bana pes dedirtti kendisi. Kendi adiyla acmis oldugu internet sitesini gorunce gozlerime inanamadim,ustunde calisilmis sihirli iksirler(?) gelistirmis ve artik bunlari bizim hizmetimize sunmuslar `http://www.nuraysayarishop.com/` soyle bi bakindim yok anne bebek iksiri yok dilek agaci yok huzur suyu... Bir para iksiri var 300tl yahu ben bu para iksirine 300 lira vermeyi dusunebiliyorsam zaten bu iksire ihtiyacim yok demektir,bu nasil bir mantik anlayabilmis degilim,biri izah ederse sevinirim. Bi yandan da dusunuyorum... Kendisi hep pozitif dusuncelere inanmamizi ,Allah a dua etmemizi soyleyen biriyken bunlar nerden cikti,dusunduklerimize inanmak icin onlari somut biseylerle kendimize hatirlatmali miyiz? Eger ki amac buysa evimizdeki herhangi bir objeyi bu iste kullanamaz miyiz? Bu kadar para dokmeden gerceklesmiyor mu bu dilekler? Boyle bir istismari kendisine hic yakistiramadim,bu akli kimden aldi dehsetle merak ediyorum bunu da belirtmeden gecemicem.
işini bilerek yapan bir astrolog, türkiyedeki en iyi astrologlardan biri. şöyle demek gerekiyor sanırım, söyledikleri gerçekten birşeyleri araştırıp öyle söylediğini gösteriyor. tabii ki de bilecek sonuç olarak astrolog. uydurmuyor. insanlar burçlara ne de olsa inanıyor diye kafasından uydurmuyor. neyse onu söylüyor. hafif güzelleştiriyor, yumuşatıyor. fakat kıyaslama yaparsak tabii ki de nuray sayarı. kesinlikle o. en azından rezzan kiraz gibi biri değil. dinlemeyi ve dinletmeyi biliyor. ben öyle düşünüyorum. çok da seviyorum. * *
haz etmediğim astrolog çakması eski tarotçu falcı bacı.
bu kadında bir şey var.Uyuz uyuz tanrı şöyle demek istiyor,tanrı böyle demek istiyor diye peygambermiş gibi triplere girmiyor mu deliriyorum.
az önce kanalturkte annemle izledık.çakraları anlatıp durdu.7tane çakra var.çakramız kapalı olabilir.çakramız bize küs olabilir. çakra , çakra...

sunucu bayanın yüzünde hep bi bıyık altından gülümseme eksik olmadı.

medyum doğmuş, astrolog olmuş, ofısını kurmuş, vergisini ödüyormuş vs.

bi hıkaye anlattı : daha 19 yaşında kocası yıne iflas etmış bunlar gezmeye çıkmışlar.oğlu su istemiş adamın cebinden su parası bile çıkmamış.su satan çocuk para isteyınce bu adam yapıştırmış tokatı.(iyi şeyler anlattığını sanıyo) o an buadam "bak nuray şu geçen marka arabayı ileride alcam sana zengın olcaz" gibisnden bişeyler demiş.kısacası inanmak lazım dıyor.

son olarak dünya ile ilgili harıtada görduklerı: rte cumhurbaşkanı olacakmış, 2011 yılı sonuna kadar ekonomık krız ve teror.2012 tum dunya için iyi olacakmış.

şaka maka izlemışık anamla programı.

(bkz: çakra)
çok bilimsel ve de çok samimi bir astrolog.
gecikmiş bir papatya.
hala kürkler, pastişler bilmemneler, aşırı derecede itici ve yapay kişi.
her şeyi ile. tavır, davranış, kılık kıyafet. astrolojiden ben bile kendisinden daha çok anlıyorumdur valla.