bugün

Giyip kuşandığı kıyafetlerle terzi kendi söküğünü dikemez atasözünün haklılığını ispat eden kendini modacı kelimesi ile kamufle eden güruhtan bildiğin bir terzi.
akşam akşam dalgasına makara yapıp resmini koyduk gerçek sananlar olmuş.
modacı denilen bir kadın.
Bu kadar enrtrye ölmesi gereken kadın.
küpeleriyle ayakta kalan,..
Havasindan sistikce sisen modaci. Yakinda patlamazsa iyi.
100 000 i bırak dunyalari verseler asla suratını cekmeyecegim kendiyle barışık şişman. Sözde. Kompleksli kadın.
Şimdi abazanlıktan programı izledim ve bu kadının hareketleri beni deli etti. Herkese bir lafı olan insan. Kendisi de tek kıyafet giyip Çıkıyor. Bunları niye yazdım bilmiyorum ama millete beğenmemiş davranışlar vs vs.
menapoz sıkıntılarını, -ki, üstünden yıllar geçmesine rağmen- yaşam tarzı haline getirmiş bir teyzemiz. bu kadar büyütmeye gerek yok.
artık fenomen.
görsel
(bkz: nurella)
nurella değil nurullah'dır.
Nurella ne ya görende italyan marka makarna sanır. insanları aşşalama konusunda zaten çok iyi.
görsel
annemden daha çok sevdiğim kadın. *
Türkiye'de yaşayan türünün son örneği.
Ne yazık ki koruma altına alınmış moda dünyası tarafindan.

Tamamiyle gereksiz bir kişidir.

Türk Televizyonları erkek versiyonu için; (bkz: Acun ılıcalı)

ikisi de karşısına gelen kişiyi aşağılamak için her türlü avantajı kullanır.

Biri "Hayır diyorum" der diğeri yüzünü öyle bir şekle sokarak tepkisini gösterir.

Ivana sert'e bakıyorum modacı mı diye bir de yanındakine bakıyorum insan mı diye.

Şahsen ikisini de sevmem ama ivana sert en azından bir görüntüsü var.
Bunun neyi var?

Şahsen bu kadını gördüğümde televizyon zoom %200 gibi hissediyorum.

Edit: gel de küfür etme şimdi. Ne kadar da orospu çocuğu hayranı varmış bunun.
Vay amk sonra "bozom olkomoz nodon golosomoyor" diye soruyorlar bu götler.
insanların tipleriyle dalga geçmem ama kendisine bakmadan kendisinden daha iyi olan birini aşağılayan insanların da ben amina koyarım.
(bkz: ay götüm)
görsel
http://onedio.com/haber/n...-a-benzeyen-18-sey-381658.
bildiğin patlıcan kılıklı kadın, acaba gece korkutulursa nasıl tepki verir merak konusu.
alişan la aralarinda ilişki oldugunu duşundugum.. duşunemedim bile.
pek dinleme imkanım olmadı ama ne zaman yüzünü görsem çok duygusal bir kadınmış gibi hissediyorum. (bkz: yengeç) olabilir.
gerçekten ne iş yaptığını neden ünlü olduğunu bilmediğim bir kadın birisi beni aydınlatsın.
Onu fame yapan etkenler içinde burdaki 170 küsur entry de vardır. Prim vermeyin şunlara amk. Ne yaptığı, dünyaya faydası ne olduğu tartışılır. Üzerimizden para kazanan Bi başka kenedir.
biraz zayıflasa jayden james olacak kadın.
Allah'ını sevenin caps olayına bir son vermesi gerekir. Anladık tamam hepsi komik, kimisi kahkaha attırıyor ama olmadık yerde görüyoruz millet bu adam neye gülüyor diyor.

Yalniz bişey daha var son günlerde ülkede herkesin tek birlik olup güldüğü kişi, o olmasa amirinden doktoruna, imanlısından inançsızına, kezbanından elitine kimse aynı duyguyla paylaşım yapmazdı.

Şaka maka nur yerlitaş'a övgü yaptım lan.