bugün

doğumu yapmış ve kumsal adında bir kız çocuk dünyaya getirmiş olan ablamız. allah analı babalı büyütsün efenim.

hemen de resim paylaşmış, enteresan...

görsel
8 ay kadar önce evlenmiş olan ve doğum yapmak için gün sayan ablamız. karnı belli olmadan evlenen kadınlar furyasındandır.
9 aylık hamileymiş keltoş sevgilisinden.
Kutsi' in klibinde OYNADIĞI ortaya çıkan az ünlü
solaryumada çok kalmış olan kız.
alkışlarla yaşayan ablamız, esteteiklerine rağmen hoş, güzel sayılabilecek bir kız , lakin oyunculuk yerine sunuculuk denemesi gereken hatun kızımız.
Mavi dantelli elbise giydigi o tarz benim bolumunde cidden cok guzelmis.
kürt mürt ama verse nefessiz zikerler.

nereli olduğunu bilmiyorum, sıfatına bakınca kürt olduğunu tahmin ettiğim için böyle yazdım. kürt olmayadabilir ama bence kürt.
kaşlarını açtırması gerken kız, kaşları o kadar kapkara ki karınca girse kaybolur.
Sağlam karekterli olsa o tarz benim yarismasina katilmazdi.
boşbeleş insanların ıncık cıncık her şeyini bildiği kızdır. bi yeter allah aşkına, bu kadar mı yoklukta bu memleket. nur nur nur, sıktınız, hatta sözlüğün ebesini ağlattınız.
çenesine tornavida sokmak istediğim kadın. çok antipatik o oyuk.
show tv bu tarz benim adlı yarışmadan elenmek isteyip tv8'de acunun programlarından birinde sunuculuk yapacağı duyulan yarışmacıdır.
haddinden fazla abartılmış kızdır. kaşlarını falan almasa düşünemiyorum. hele ki alıyor.
ismiyle çok güzel espri yapılır.
nur bozar ben bozmam.
ona güzel diyenlere uzaylı gözüyle bakılması gereken fotomodel. göz var nizam var arkadaş nesi güzel bu kızın?
ben de bu kız birine benziyor ama kime diyordum, berdan mardini.
amacına ulaşmış, acun medyada sunucu olmuş. ben olsam ben de programı bırakırım daha ne uğraşcam.
gordugumde aklima ibrahim tatlisesin oglunu getiren kalin kasli ve turk insaninin ne kadar bos oldugunu bir kez daha gozler onune seren kizdir. turkiyenin gundeminin bu kadar karisik oldugu bir donemde bile bu kizin yarismadan elenmesi tum gazetelerde basliklar degistirilerek simdilik 3 gundur ısıtılıp ısıtılıp haber oluyorsa ne medyaya ne de bu gibi haberleri hayatinin merkezine yerlestiren dusunmekten yoksun insanlara soylenecek tek soz yaziklar olsun dur.
Gözleri dışında hiçbi çekiciliği yok. Çenesi çok geniş, ineğinki gibi.
Twitter halkı tarafından yere göğe sığdırılamayan, Ayşegül Melisa Doğan fanlarının ise nefret ettiği çok tarz olmayan bu tarz benim yarışmacısı.

Kendisi, halkın sevgisini kazanmak için bu kadar sessiz kalıp "hanımefendi" rollerine büründü bence. Tam bir Türk kızı gibiydi, bu yüzden de halk onu sevdi. Aycan Nurcan Şen Kızlarda iyiydi ama onlar Nur gibi Türk Kızı profili oluşturmuyordu. Bence, bu kızın maskesi vardı. Gitme olayı için bir şey diyemeyeceğim ama son haftalarda iyi kız maskesi de düştü, baya atarlıydı. 👎
Yarışmanın yapımcısı bugün kanaltürkteki 2. sayfa'ya çıktı. Ve yarışma sözleşmeye yarışmaya katılan kişilerin 1 yıl boyunca tv deki projelere katılmama kuralı koymuş iyide yapmıştır. Nur bozar yarışmayı kazanacak kadar tarz belki değildi diyelim. Ama finalde yüzde 50 halk oylamasıyla en büyük desteği alacak kişiydi. Bana kalırsa gitmek zorunda kaldı. 2. ihtimal ise çok iyi bir proje geldi 1 yıl sonra katılabileceği. muhteşem yüzyılın yapımcısı yeni dizi çekecekti 1 yıl sonra. Beren saate teklif gitmiş kabul etmemişti. Orada başrol alabilir. Yani o kadar büyük bir proje olmalı ki çıkmak için bir nedeni olsun. Zaten bu kadar çekmiş 3-4 hafta daha çekebilirdi. Ve finalde hunharca halk oyu alabilirdi.
az daha dursa kaş doğacak kezbanus.
Kızlar soyunma odasında bunu videoya çekmişler, bu da sonra tuvalette giyinmeye başlamış, iç yapımlar da buna oda vermiş, ama yayında söyleme demişlet. Ama diğer kızlar bunu yayında söylemiş, gerçi isteseler keserlerdi tabi ama kesmediler, öykü odan var mı sorar, nur yayında söyleme dendiği için yok der, ama kulağına odası var der reji, yaşancı olur nur, ama ortada yalan söyleyen birileri olduğu ortaya çıkar, neyse acun da iş teklif etti diyorlar, nur da çok parladı proframın önüne geçiyor, zaten özlem parladı götürür sonuna kadar gibi düşünüp, katakülli ile elettirilmiş yarışmacı,
dizi oyunculuğu için programı terk eden uyanık yarışmacı.