bugün

hala elimde bir tane bulunan ve bana zamanında çok çektirmiş cep telefonu. o kameranın kapak kısmı ve joystick mutlaka bir kere bozulur, artık piyasada bulunmayan minisd kart kullanır. sesi ve kamerası iyidir diğer özellikleriyse tırttır.
içine açıp bir sorunu gidermeye çalışırken ekran kablosunun kopup pert olduğu telefon.
telefonsuz kaldım sözlük.
Entegre browseri zaman zaman kendi kendine kapanan telefon.
an itibariyle 8 tuşunun yarısı kırılmış telefon. Üstelik yazı yazarken.
gece gece amcıklama yapmaya başlamış telefon.
Sıfır tuşu basmamakta ve az çekiyor.
nokia n79'un geliştirilmemiş versiyonudur.

Orta tuşu her zaman bozulmaya meyillidir. (ki joystick olan hepsi öyledir) cebe koymaya gelmez.

Kamera kapağı haddinden fazla büyüktür, -ortama göre- çok fazla toz toplar.

3.2 mp flaşlı kamerası vardır.

Bir kaç yıl önce bende de vardı, orta tuş sürekli düştüğü için japon yapıştırıcısı ile yapıştırmıştım.

Güzel kardeşlerim buraya dikkat !
Telefonu sırt üstü koyduğum için, yapıştırıcı telefona sızmış, tuş bir daha çalışmadı.
Yani siz de böyle bir sorunla karşı karşıya kalırsanız, telefonu yüz üstü koyun.
Çok sorun çıkaran teoefon.
bğr kaç kez orta tuş çıkınca tuş düzeneğini değiştirtmek zorunda bıraktı. Japon yapıştırıvıylayapıştırınca telefon kendi kendine tuşu devrdye girmeyebaşladı. Resmen amcıklamays girdi telefon.
dün kırık olan gövde kapını 30 lieaya değiştirttim ön vearka kapaklarıyla bereber. Şimdi de ıarşı tarafa ses gitmiyor.
hala kullananları görmek üzmüştür.
şarjdayken bile donan ve benzerini görmediğim sikik telefon.
eski sevgilimin telefonu. özel bi yeri vardır.
ayrıca n serisinin bi özelliği olarak oldukça yavaştır.
zamanının iyi telefonu. temizlesin diye antalya 100. yıl'da bir telefoncuya vermiştim. 4 gün bekletti, sonra beynini sökmüştü telefonun. tabi sonra dükkanının camını penceresini indirince yenisini vermişti.
Kaya gibi telefondur azizim. Duvara vur vur kırılmaz duvar çatlar ona bir şey olmaz. Tecrübe ile sabittir.
Ayrıca 2009 yılının popüler telefonu idi.
bir yıl sonra yeniden tamam tuşunun düğmesi çıkıp kaybolunca komple değişimi 13 liraya patlamış telefon.
O arkasındaki kuşak gibi şeyiyle insanı iğrendiren ama bir telefonun yaşatabileceği oyun keyfini bana yaşattırmış telefon.

Turkcell süper lig oyunu oynardım bunda.
yazı yazarken tuşları tıkır pıtır ses çıkarır.
2008'de Aldığım ve hala kullanmış olduğum telefondur. Özelliklerini saymama gerek yok. Çok kullanışlı ve pratik olması bir yana S60v3un en Sağlam Telefonu diyebilirim.
aldığıma belki de en çok sevindiğim telefon modeli. özelliklerini hiç bilmeden, hiç araştırmadan aldığım ve cihazı tamamen kendim keşfettiğimin etkisi de büyüktür tabii. şimdilerde telefon almadan 1000 tane inceleme okuyoruz, video izliyoruz. cihaz elimize geldiğinde aylardır telefonu halihazırda kullanıyormuşuz gibi hissettiğimizden hiçbir heyecanı olmuyor tabii.

neler hissetmiştim neler. oha ne kadar yüksek sesli müzik çalıyordu bu cihaz. oha oha mp4 video açıyordu, bundan öteye gidebilir miydi telefon teknolojisi? kamerası ne güzel kapağı kaydırınca açılıyordu. 3.2 megapiksel kamerası vardı yuh! ne kadar güzel çekiyordu fotoğrafları. koccaman ekranı vardı, çok büyüktü. tam film izlemelik ekrandı. java telefonlardan üstündü, symbian yüklüydü. oha oha lan bak fotoğraflara zoom bile yapabiliyordu.

ahh, ah... duygulandım lan...
görsel
zamanla kapanıp açılmaya başlayan, hafıza dolu uyarısı veren telefon. emekliye ayırdık kendilerini. olur da lazım olursa diye yatıyor bakalım.
Sürekli istediğim halde bir türlü alamadigim telefon.
3310 un gelişmiş versiyonudur. sağlamlık ve takozluk bakımından.
3g hızı sadece 384 kbps olan telefon. yazılımla yükseltilebiliniyor mu merak etmekteyim.
gavur amı gibi habire sorunlar çıkaran telefon. dün gece kendi kendine imleç hareket etmeye başladı, kendi kendine menülere girmeye başladı. orosbuçocuğu nokia illa sorunlu telefon üretir, bir üst versiyon çıkarıp makyajlar hep.
siktiğimun telefon 2. el olsa dahi sıkıntım nedeniyle zaten zar zor alabilmiştim. bide ekranı am gibi oldu amınakoyam böyle şeyin.
komünistler kullanmamalıdır.

1100 kullanırsa ancak komünist olur adam.