bugün

Sersem herif kaybol! Seni de özlerim.

Evet
her gun baska birini ozleyen ikinma tarafindan bugun de bu ozlenmis.

muge anli ya cik, sak diye buluyor kayiplari. biz tanimiyoruz dinozorlari.
Ne zaman güzel bir şiire, akrostişe denk gelsem, aklıma geliyorsun.

Mutlaka bakıyorsun biliyorum arada...

Bana ulaş mutlaka. Özlendin...

Evet.
tek tek harf saydirtan yazardır. cidden 20 harf var.
(#24701264) alperen değilim ama severim alperenleri.

Gerçi her alperen aynı olacak diye bir şey yok.
(#24341811) noktayı koymuştur.
aslında koyun olan bür üstte be arkadaşım, bu arada estafurullah, saymana gerek yok.
bildiğin ergen gerisi sefil. yazık.
(#22262877)

hepimiz piçiz, sıkıntı yok aga. bende verdim şukunu ama harbiden güldürdüğün için karşılık olsun diye değil.
hadi rast gele!

edit: ne çaylak olduk amk öle...
tecavüzcüsüne aşık yazar.
orjinal 20 santimdir efenim, şüphesi olana ispatı kolaydır zira.
malın biri afedersin amirim.
ilayı kelimetullah için nizam-ı alem davasına gönül vermiş bir Türk-islam ülkücüsüne 1453 ün anlamını enson öğretecek göt kılınca kendine göre ders verilmeye çalışılmıştır aklınca.
uydu sıralamasında bengütürk ilk kanalı olan, benguturktv haber smsine abone olan yazardır, gerçeği görendir, bazıları biryerlerini yırtsa da mecburen savunsa da , bahçelinin o koltuğu dolduramadığını; en az muhsin yazıcıoğlu ndan sonrakilerin dolduramadığı kadar iyi gören yazardır. sağ kesimin oylarının otomatik akpye kaymasına yegane sebebin mhp olduğunu bilen yazardır, çözüm sürecini hafif beyanatlarla geçiştiren mhp nin bu tavrının tabanda az hissedildiğini gören yazardır. inşallah engin alan çıkınca herkes görecektir ki; ondan bile yararlanılamayacağını gören bilen hisseden yazardır. ileriyi gördüğü için çözüm ileri süremeyenlerce tenkit edilen yazardır.
bahçelinin pompacı yönetimini eleştiremeyenlerce eleştirilen ülkücü ve alperendir.
'vur de vuralım öl de ölelim' sloganı nedeniyle savcıların devlet bahçeliye açtığı davayı bilmeyen yazardır.

Bahçeli'nin her fırsatta erdoğan'a türk gençliğini sana yedirmeyeceğiz söylemlerinden bihaber yazardır.

çamur at izi kalsın pislikliğiyle mhp'ye saldırmaya çalışmakta olan yazardır.

Bahçeli'nin konuşmalarını mitinglerini dinlememiş yazardır.

MHP'nin de Devlet Bahçeli'nin de 99-2002 arasındaki dönemle ilgili en ufak korkusu olmadığını bilmeyen yazardır.
(bkz: mutlubaykus vs aristocrazia kapışması/#20116057)

son zamanlarda sağa sola ülkücülük öğretmeye çalışanlardan biri. Alperenmiş... geçen gün alperenlerle ilgili ve muhsin başkanlarıyla ilgili son derece gerçekçi bir yazı yazdım. Nik altıma gelip zırladı bir şeyler dedi. ciddiye almadım. Ancak ciddiye almadıkça daha fazla yüklenebileceğini sandı.

Arkadaşım siz ihanet hareketi olarak kuruldunuz ve hala öylesiniz! Hadi bunu ben söyledim sen bana "güya ülkücü" dedin...

Buyur Alparslan Türkeş'den dinle...

http://youtu.be/PbsU3YSIR4I

siz gidin sağda solda Atatürk'e küfredin... Sonra türk milliyetçiliğinden bahsedin! Hocanız kadir mısıroğlu ile sohbetler yapın! ihanete devam edin...*
sabah sabah salyalarını akıta akıta kara propaganda yapmaya çalışan.*
24 SAATTiR sigara içmeyen ve içmeyecek yazardır. içersem trollerden daha troll olayım. içtiğim gün yazacağım ayrıca. * *
a ya entry girecek kadar kaliteli yazar(!)
an itibari ile harflere entry girerek bize bir şeyler anlatmaya çalışan yazar.

amacın ne karakteri eksik?

yanlış anlaşılmasın karakteri derken nickinin karakteri eksik yani.
tematik moda geçmesi gereken.
Sözlüğün formatına diss atan yazardır.
nickindeki harfleri saydığım ve gerçekten de 20 olan yazar.
BiR ADET KURESEL feyki daha, nedense kısa cümlelerle, "klasik ikinma tarzı samimiyetsiz giriler" olmak sureti ile dört adet giri ile ziyaret edilmiş (bkz: nikimyirmikarakterli/@kuresel ikinma) fakat nikimyirmikarakterli öyle mi?
yani bu hesap? eyy gidi ey, kim ikinma ya en ufak dil uzatmış ise hemen bu hesap açılmış ve verip veriştirilmiş. (bkz: kuresel ikinma/@nikimyirmikarakterli) yahu bu nasıl bi asosyalliktir?

kimse bana bıdı bıdı etmesin kimse, bu ikinma kendine güzel bir kelam edenin nickaltına destanlar yazar, neden bu can hıraş ikinmayı savunurken, ikinma bu hesabın altına iki güzel söz söylemiyor?

(bkz: işte bunlar hep feyk)

şimdi diyecekler ki olum işsiz misin?
he la işsizim, gelirken de söyledim zaten silindikten sonra, benim bu saatten sonra burada bulunma amacım bu ikinma hesabının bütün oyunlarını ortaya çıkarmak.
bu bağlamda kim ne derse desin, çok da umrumda değil.
nikimyirmikarakterli karakterinin zekatını verse, bazılarının sülalesinde karakter patlaması yaşanırdı.