bugün

noktasında, lakin ve mesele kelimelerinden nefret ettiren gobit. tiksindim yemin ederim.
8 kişiye karşı adada kalarak, türkiye de nasıl bir popülaritesi olduğunu göstermiş insan. devam koçum. o fiziğiyle neredeyse derya kadar oyun kazandı.
8 kişiye karşı değil bildiğin tüy siklet özge ulusoy'a sadece %4 fark atabilmiş yarışmacı. Oyunlardaki iyi performansı ve gücüne rağmen nasıl bir nefret topladıysa artık.
bir de karizmatik imiş. yürüdüğü yolda iz bırakır imiş. mesele de zaten bu imiş.
lakin imiş. ...
hakkında 2.500 entry girilmiştir. kendisini çok iyi reklam yapmıştır. başarısını buradan kutluyorum.
Ülkesini emanet ettiğini belirterek, ülkesini duygu seline sürükleyen şahıs.
bütün insanları troll'lediğini düşündüğüm doğa üstü nesli tükenmiş yaratık.
(bkz: allah belanı versin)
mes'ele oyun kazanmak değil kahraman olabilmek imiş..

not : hay senin ben.
4 lü finali hak eden yarışmacılardan. diğerleri tefik derya ve tanerdi, sarı çiyan işleri bozdu.
nihat doğan kadar bencil bir adam yok. ben ben ben ..kibir diyor kibirin alasını yapıyor. olay ne olursa kendine yontuyor.
not:adama yarışmayı kaybediyor." ben istedim, kazanmaları önemli değil..dır dır dır dır...yarışmayı kazanıyor. her "yarışmada oldugum gibi iddalıydım." ee geçen yarışmada hani umursamıyordun. kazanmak istememiştin. nihat gün geçtikçe düşüştesin.tek kurtarır tarafın annene ve ailen olan sevgin.
adam mıdır?
evet adamdır.
ama adam yokluğun da diyeceğim garip insanımsı.
dadamsın nihat dadamsın.
william golding'in sineklerin tanrısı kitabındaki ıssız adaya düşüp vahşileşen çocukları akla ettiren kişidir.
bu adam ermiş .
adını sol framede görünce bile öldü sanmadım. sanırım ölmeyecek bu adam...
yurdum insanının aynası.
sanatçılar genelde toplumu yansıtır ki, bu tarz yarışmalarda seçilen insanlar garnitür olarak görülmemeli. reytingler incelenir ise, güleriz ağlanacak halimize.
"an itibariyle" sözcüğünü çok kullanan bir insanımız.
survivor boyunca iyiden iyiye alıştığım iki şahıştan biri *. hayır, studyo ortamı aynı tadı vermez ki önemli olan doğal ortamında seyredebilmek.
normalde ifade ve düşünce özgürlüğünü savunan ben, bu adamı destekleyen, hatta utanmadan bir de onu savunan herkesin sınırdışı edilmesini istiyorum, elimde değil. Gitsinler okyanusta köpekbalıklarıyla, vatozlarla yüzsünler, uzak dursunlar benim güzel ve yanlız(evet yanlız) ülkemden ya, gözünü seviyim.
survivordaki yarışmalarda sürekli vurulmuş yaralı asker taklidi yapan oyuncu.
adamlıktan bahseden, ama adamlıktan uzak insan evladı.
adam olan insan, ödülü kazanmak için çirkeflik yapıp bir kız çocuğunun adada tek başına kalmasına alet olmaz, engel olur.
adamsın nihat demişlerdi ya hani sana; sen insan bile değilsin lan! düdük!
kendini yarışmada zorla ödüle davet ettirmiş ve taçmin'in adada tek başına kalmasına neden olacak kadar da centilmenlikten nasibini almamış zat.
taner'e boş yere çemkiren adamdır.
zavallıdır.
hem derya'ya laf ediyodu "yalvardı taner'e" zamanında diye ki büyük yalandır. şimdi kendisi asabiyet yaptı , bi nevi yalvardı beni götür diye.
sana ne yapraaam adam kimi götürürse g ö t ürür.
zaten 3t cevabı verdi "başımın etini yer şunu götüriim" diye. bu lafın üzerine hala gidiyosun. ne çirkefmişsin.
olum istanbulda karşıma çıkarsın inşallah 10 çift lafım var sana.
icinde zerre erkeklik olmayan, tanere beni gotur diye yalvaran dingil. ulan kazansam da gitmem diye anirinca sandim ki tacmin tek kalmasin beni goturme onu gotur diyecek. erkek musvettesi mal.
adamlığı işte bu kadar olan sefil
edit: terbiyesiz herif, hem cangır cangır kavga yapıyor taner'le ben seni götürmüştüm diye. hem de artistlik yapıyor ben kazansaydım bir kızı bırakmazdım adada tek başına diye....heeee biz de yedik, sen bittin oluuuum bittin.
edit2: acun'un şimdiye kadarki yaptığı en güzel iş nihat'ın cazgırlaştığı görüntüleri göstermesi olmuştur. ben olsam tek başına bırakmazdım dediğine göre nihat efendi de bilmiyordu.
iyice çirkefleşmiştir. çemkirerek kendini zorla ödüle davet ettirmiş arkasından ben olsam bir kızı adada tek başına bırakmazdım lafını etmiştir. insanoğlunun ne kadar çirkin olabileceğinin örneğidir.

osuruktan filozoftur, yaptığıyla ettiği birbirini tutmamaktadır. yanar döner diyorlar bizim buralarda bu tip adamlara.

hay senin mantığına...

edit: "taner centilmenlik gösterip üçünü de yendiğim için beni götürmek istedi" diyor ya! beni götürmelisin diye çemkiren kimdi ya? tiyatora oldu iyice burası.