bugün

düzenbaz. pascal'ı kışkırtmış, diskalifiye ettirmiştir. artık sms'de de işi zordur tahminimce.
an itibariyle dayak istiyordur.
(bkz: he man)
tıfıl olan birinin 1.88'lik zenciye indir elini deyip, meydan okuması cesaret işidir. hiçbir yerde kendini ezdirmiyor fakat bazen kendisiyle çelişiyor. asena kötü olunca "sen iyi ol, biz gideriz" gibi saçma sapan bir laf etmiştir. gerçekten bu adamı anlamak güç. yalnız bugün gösterilen elemede nouma ile tartışınca birileri araya girdikten sonra, kızların pascal'ın yanında olması, nihat'ı o an dışlamaları bana bile koydu be.
adam zenciye atar yapıyor birader.

paskal, asenaya acuna kapılıp uçma. adamı s.kerler dikkat et .
(bkz: deli cesareti)
zenci şeyside yedi.

(bkz: yumruğu)
böyle devam ederse pascal * tarafından bilumum parçalara ayrılması yakındır.
hazır eli değmişken pascal hazretlerinin, şöyle bir evire çevire dövseydi, ne güzel olurdu.
pascal nouma'ya diklenmesinin nedeni kendine güveni, mertliği ya da yiğitliği değildir.

kendileri aşiret ağasının çocuğu olduğundan türkiye'de nouma'nın başına bir şeyler gelmesine neden olacaktır.

bakın; buraya yazıyorum: pascal nouma'nın başına bir iş gelirse azmettiricisi nihat doğan, tetikçisi de aşiretinden bir garibandır. demedi demeyin.
hayatı seda sayan'dan önce ve sonra olmak üzere ikiye ayrılmıştır. seda sayan öncesi hayatında mağara adamı gibi takılmaktaydı. kim tanıyordu ? bu döşü yanık delikanlıyı. seda sayan'lı dönemi yontma taş çağı olmuştur nihat doğan için. yontulmuştur. hatta antonio banderas bile olmuştur lan bu adam.

tabi akabinde ayrı çizgilerde devam etmeye başladıklarında hayatlarına nihat doğan bu değişim sürecini tek başına sürdürmekte zorlanmıştır. eski sudan, yeni suya konan balık şoku yaşamıştır. tabi hasarlar mevcuttur bu sebepten mütevellit. artık aşk acısından mı, gitgide artan popülaritesine ayak uydurmaya çalışmaktan mı bilinmez. felsefe yapmaya karar kılmıştır. biz buna nihat doğanizm felsefesi diyoruz.

sonra veliahtlık dönemine girmiştir. bu dönemde bazı olayları olmuştur bu zat-ı muhteremin. haleti ruhiyesi katılaşmıştır. türkiye'de ki en büyük aşiret olan 200 bin kişilik batıkan aşiretinin bir evladı olduğunu beyan etmiştir. ibrahim tatlıses'e racon kesmiştir, ayar vermiştir. "sinek gibi ezmek" deyimiyle yerle yeksan etmiştir. gök gürüldemiştir, yağmur yağmıştır, kar yağmıştır, dolu yağmıştır. sonra dayanamayıp hepsi beraber yağmıştır. aman Allah'ım ne oluyor ! bir ateş topu yükseliyor.

herneyse işte o evreleride gectikten sonra. türlü programlara katılmıştır nihat doğan. en son survivor'a katılmış bulunmaktadır. adı survivor nihat olmuştur o programla. başta herşey güzeldi. ortam rengarenk, pırıl pırıldı. daha sonra çamura bulandı. işte orası halen daha tarih bakımından karanlıktır. davalarının mechul olduğu (en azından bana mechul) sebepten pascal nouma ile yumruklaşma yaşayarak, pascal nouma'nın diskalifiye olmasına neden olmuştur. şimdi ise gündem olan nihat doğan'ın türkiye'ye geldiğinde bu durum aklamak için, kendi delikanlılık imajını bozmamak için ne yapacağıdır? 4 gözle bekliyoruz. gel artık be muş'lum !
Hakkında en sevdiğim söz;

Nihat Doğan olmak, büyük aşklar kavgayla başlar diye düşünerek, sevdiği kızı dövmek için kahveden adam toplamaktır.
akp yandaşıdır. sanırım tüm karakterini açıklıyor bu cümle.
lafa gelince insanların televizyon ya da internet yoluyla aptallaştırılmasına tepki gösteren insanların, konusu açıldığında (nihat doğan'ın) tüm videolarını, tüm aptalca sözlerini ezbere bildiği tırt insan. nolur yapmayın artık bi nesil bok oldu böyle.
nihat doğan=megaloman demektir. insandan biraz saygı olur bayanlara karşı davranışları hiç hoş değil.
her fırsatta vatanımı özledim, milletimi özledim diyip yapılan yarışmalarda "yeeeeees" diye bağıran organizma.
ruhunun çirkinliği giderek yüzüne yansımaktadır.
biraz şişman olsa alacağı lakap hain domdom olurdu.
pascal'a yaptığı tahriği şimdi derya'ya yapıyor kadın eteği altındasın diye. derya yemez peygamber sabrı var ama bir an gelir de yerse benim için de vur derya!
an itibarıyla nihat doğandan adaya ve civarındaki adalara ve hatta ulusa seslenişi dinliyoruz.
pascal ın başını yedi daha konuşuyor.
Allah ne çene vermiş arkadaş yav!! diye isyan edeceğim yarışmacı...
acun'un bir an önce susturması gereken zat.
şu an doğruları söylüyor ve tüm yapılan piçlikleri açıklıyor.
an itibariyle asena'ya kaşar demiştir.

(bkz: bunun kilosu kaç)