bugün

yeterince dikkat çekmemiş olan yazardır. sanki dünyanın en ilginç olayı.
"gel yazda çoğalsın o zaman topraaam" benzeri söylemleri bulunan yazardır.
(bkz: nick altı olmayan yazar)*

not: elleşmeyin
kendi halinde, sessiz sakin, karşı taraftan pek birşey istemeyen yazardır. yazdığımı beğenin o bana yeter der.
yazın, gelin, nickaltılara can verin.
huzurlarınız da sekizinci nesilden bendeniz.*
(bkz: hadi gel buluşalım eski nickaltının ilk sayfasında)
(bkz: Yalnızım dostlar yalnızım artık)
işbu başlık kadar ipleyeni olmayan yazar. bu başlığın bile şu an dokuz sayfası var.
Penisi 17 cm ve üstüdür. Çevresine korku salmıştır, yazmaya çekinilir ondan tek sayfadır. Sikinde de değildir gerçi.
(bkz: nickaltı sadece tek satır olan yazar)
kafası rahat yazardır. kim ne yazmış bana, övmüş mü yermiş mi derdi yoktur.
(bkz: entelijans)
nick altı kirlenmişler için (bkz: nickaltı masaaltına dönmüş yazarlar)
kaliteli yazarlardandır.
Burada bulunma amacı popüler olmak olmayan gerçekten yazar olmak olan yazar türüdür.
Tek sayfa nick altı olmasından yola çıkarak, hakkında "hatun olmadığı" , şu ana kadar hiçbir entrysinde "atatürk'e laf atmadığı" , "din'e sövmediği" , "sportif başlıklarda karşı takımı tahrik etmediği" gibi bazı tahmini verilere ulaşılabilir.
entry'sini okumadan ki psikolojimle okuduktan sonraki psikolojim arasında büyük bir moral farkı* olan olaydır.
düne kadar bendim. şuan nick altım iki sayfa ve artık dünya farklı gözüküyor gözüme. sanki kediler aslan, aslanlar ejderha...

artık guiza nın gol atması anormal değil benim için! çünkü nick altım 1 sayfa değil! kutlayın beni sayın yazarlar, kutlayın. bu büyük şerefe ulaştığım için kutlayın. (bkz: ağlamak istiyorum sayın seyirciler)
nick altı için yazmayan, sözlükte pek tanıdığı arkadaşı olmayan, gereksiz polemiklere girip kendisi için saçma sapan yorumlar yaptırtmayandır.
belkide güzel tespitler yapamayan, pek çekici olamayan, ama sözlüğe yararlı olmak için uğraşan yazardır.
sözlüğe sadece bilgi içerikli entryler giren yazar olma ihtimali yüksektir. yoksa benim gibi sürekli maç tahminlerinde bulunup, maç ile ilgili tespitler yapıp, hatta bir buçuk senedir sözlükte bulunup da nickaltı sadece tek sayfa olan yazar sayısı çok azdır.
entrysiz ama gururlu genç.
(bkz: buyrun benim)
Nick altını kabartmak için gereksiz yazılar yazmayan yazarlardır. Nick altım dolsun diye de bir dertleri yoktur. Saçma sapan yazılarla nick altım dolsun yerine az öz yazılsın nick altıma fikrindeki yazardır. Genelde iyi yazarların nick altı boştur. Nick altını doldurmak kolaydır ama önemli olan nasıl dolduğudur.
görüşünü tam belli etmemiş, yada sözlükte pek takılmayan yazardır. Tek görüşlü muhafazakar değildir aynı zamanda sabit görüşlü bir kemalistte değildir.
nick altı sadece tek sayfa olan yazar
eyrotik başlıklar görünce azar
nick altına girilince çoşar
iplenmediği halde yazar.
yazarlarla atışmayan, siyasete bulaşmayan, entrysini girip, sözlüğünü sayfa sayfa başlık başlık okuyan, orta halli yazardır.

(bkz: bir birey)
beni tanıdılar siz kaçın demek için sanırım artık çok geç .
başlık altıma yaz demeyerek gurur yapan yazardır. *
bu kişi aynı zamanda facesinden doğum gününü kaldırmış kişidir. *