bugün

amını ızdırabını siktiğiminin kelimesi. net.
son günlerde entrylerin sonuna konulan şey.
götüm gibi. brüt.
(bkz: cümlenin sonuna net koymak)
Bir şeyin kesinliğini ifade eden kelimedir. (bkz: net sicarsin)
Cümle sonuna koyulması gerekendir. Net.
cümle sonlarında kullanımı dikkate alındığında amk yerini kısmen tutabilecek sözcük.
Son günlerde çok özenilen kelime.

Ben kullanıyorum diye kullanıyorsunuz biliyorum ama gidin kendinize kelime bulun amk ezikleri. Net.
Artık benim lügatımda olacak bıkabilirsiniz dikkat edin. net.
bilge nihan ve bahadır tatlıöz şarkısıdır. sözleri şu şekildedir;
olur olmaz hayallerin
üstüne sislenmiş bir perde örttü sevgimizin
bak yanık yanık çığlıklarım
duyulmaz oldu sanki dilsizim
elki çoktan kaybettin sendeki beni bende vazgeçtim
top sende ne istersen o istiyorsan git
benim kadar seni çeken olursa baş tacı et
çaldığın yılları hibe ettim ben de net
hayat bu belli olur mu pişman olur da dönersen Vay vay ki ne vay haline.
her ilçede bulunan internet kafe ismi açık ve net.
panda markasına ait eski dondurma.

çocukken vardı bunlardan en son ama şimdilerde var mıdır bilmiyorum. beyazdı böyle.
bir internet sitesi uzantısıdır örnek. https://www.uludagsozluk.net gibi.
bilge nihan'ın bahadır tatlıöz'le söylediği şarkı. nakaratı ısrarla "çaldığın yılları hibe ettim ben demet" olarak anlaşılıyor.
Brütten masraflar ya da ürünlerde kabın ağırlığı düşüldüğünde geriye kalan ürünün gerçek ağırlığını gösteren ibare.
Flu nun zıddı. Bu arada Angele in en sevdiğim şarkısıdır: https://getsnap.link/YkzHnSm6rjq
Net oluyorum cidden bitti. Bu kadar. Sadece bitmesi gerekliydi. Kastın vardı. Rahatsız etmemi istemiyorsan beni rahatsız etmemelisin. Anlıyor musun? Yoksa o kalbini kırar ve geleneksel kıyafetinle alay ederim. Umrumda değilsin. Aileme yaptıklarından sonra seni sevemem. Sonuçta bilerek yaptın bunu. Hadi oradan. Yanlış konuşma. Ailemi bilerek karbon yaptın.
Bitti tamam büyütme o kadar. Ben de kalan son varlığın da yakında ikinci el sahafa gidiyor. Benimle tanışmak sen istedin. Cidden bitti. Kafana fazla takma. Bence sen de sevgiyi hak ediyorsun. Tamam. Sadece bitti. Zamanında oldu başladı her şey zaten. Olacaktı bunlar. Geri alamazdık. Anları tekrar alamam. Sadece bitti. Saygı da duyamam doğrusu. Tüm ailem yok olmuş yani. Sizin bu tavrı hakk ettiğinizi düşünüyorum. Belki sen farkında değilsin ama senden tam 2000 senelik intikamı aldım. Takma kafana tamam. Yeniden şans tanı kendine. Olanla olmaz artık.