bugün

(bkz: nihat doğan)
Türkiye şartlarında istisnalar haricindeki ünlülerin nerdeyse hepsi. Bir de bunlar bugün var, yarın yok türünden sabun köpüğü ünlüsü. Birkaç yıl önce ünlü olani bugün kimse tanımıyor.
zuhal topal hanife.
(bkz: arto)
atiye ve ece seçkin şarkıları çocuk şarkısı gibi.
Eski işlerini saymadan söylüyorum hulya avşar. Tamam şarkılar filmler yapmış olmuş bir zamanlar ama bu kadın şu an birşey yapmıyor ya. Zaten acun sayesinde yeni bir meslek türedi, jüri üyeliği. Kadın da yıllardır bundan ekmek yiyor. Artik git ya. Git yazlığında emekliliginin tadını cikar falan. Lütfen Git ama.
http://mp3lerindir.com/re...0/alisan-s3nIjOKNz4-0.jpg
Neden unlu oldugu bilinmeyen 4 kişiymiş, yersen. O gereksiz kisileri her gun gundem yapan, haklarinda binbir turlu sey yazan, bol bol reklam yapmalarini saglayan siz degil misiniz zaten? Bunu bile dusunemeyecek durumda olmak zor olmali.
Bence Demet Akalın'dır. Yaptığı yazım hataları gözlerimi kanatıyor artık.
(bkz: stop making stupid people famous)
Gerçekte memesi var işte
Mesleği profesyonel memelidir.
Cicişlerin olayı ne, meslekleri ne anlayamadım. Anlayan varsa beri gelsin.
Kerimcan durmaz .ilerde de anlaşılabileceğini düşünmüyorum.
ALiŞAN.

BEN BU ADAMA TAV OLUYORUM.

EDiT: DAHA ÖNCE YAZMIŞIMDIR KESiN AMA BU ADAM "CANIMIZ PiZZA ÇEKTi BiZ DE iTALYAYA PiZZA YEMEYE GiTTiK"
DiYEBiLMEYi HAKETMiYOR.
piyasada, toplam ünlü kütlesinin %90'ını oluştururlar. yani ünlüden çok ünsüz var aslında ülkemizde.
banu parlak'tır. ağzını oynatarak ünlü oldu diyeceğim, olmayacak.
Kaya çilingiroğlu.
Lan tamam bin tane çıkarırım ama bu göte ayar oluyorum. Her boka atlıyor. Yine sinirlendim amk.
(bkz: kim kardashian)
ben başlıyorum;

(bkz: Şeyma Subaşı)
(bkz: kerimcan durmaz)
(bkz: eda taşpınar)
Nusret mesela. Bu tuzlama hareketinde benim göremediğim ne sihir var acaba da fenomen oldu.

ABD'li ajansa 2,5 milyon dolar ödedi lafı sanırım doğru.
ibrahim büyükak, Halil söyletmez.

Ben bu lavukları sokakta görsem sebepsiz dalarım, öyle itici, öyle irrite edici tipler. Aklını siktiğim bir kesim sayesinde şuan ünlüyüz diye geziyorlar.
cinsiyet değiştirmek iyi prim yapıyor.

Rüzgar Erkoçlar.

Selin ciğerci.
Aslında çok geçerli sebepleri var daaa... Bizimle alakası yok.
(bkz: Rafet el roman)

Radyo çekmiyor gibi şarkı söylüyor.
Bak aklıma gelince yine şaşırdım.
Allah allah.
barış manço.