bugün

Cevabını bilsem seni severmiydim ?
Ebenizin amını başınıza geçirecek kalibrede bi kızdır gençler...aman diyim!
geçenler de tanıştım ben bu kızla. neden ben falan dedi. insan kalıyor öyle ne diyecen ki? bazı şeylerin dillendirilecek bir sebebi olmuyor işte.
iltifat bekleyen kızdır.
Birinci çünkü.
neden sen olmayasın ?
(bkz: soruya soruyla karşılık vermek)
ben abazayım. öyle sıradan yazıyodum kızlara, sen saf çıktın diyemeyeceğiniz için zordur.

belli bi sebebe bağlı olarak seçim yapmış insanın çok rahat cevaplayabileceği sorudur.
duyguların mı baskın başka yerin mi diye öğrenmek isteyen kızdır.
Övgü bekleyen kızdır. Ya da ilgi ya da iltifat. illa ki bişey bekliyordur yani.
aşkın içerisinde nedensellik arayacak kadar saçma bir soru sormuş kızdır.
Erkeği yalana yönlendiren sorudur sormayın.
bacakların çok hoş.
biriniz olacaktınız, sana denk geldi.
Iltifat özürlü bir adamla beraberse boyle sorular sorarak kendini duygusal yonden tatmin etmeye calisiyor da olabilir. Hemen kinanmamalidir.
Gaydır...nokta.ünlem
öncelikle erkeğin sorması lazım bu soruyu. etrafımda senden kat kat güzel çeşit çeşit kız varken sence seni niye seçtim? kız mal gibi kalacaktır çünkü başka işe yarar elle tutulur bilgi birikimi ne bir mesleği ne de başka bi özelliği vardır. güzelliğine güvenip neden ben diye sorup güya iltifat beklemektedir..

ama çirkinseniz bu yazıyı iplemeyin. aynen devam edin.
Çok haklı kızdır. bunca kız varken neden ben? Demiştim bir zamanlar okulun yakışıklısına. sonra o da: sesin güzel, zekisin, fiziğin güzel, mükemmelsin, aşırı zekisin, çok ta.. Eheh tamam tamam.
iltifat etmenizi , onu övmenizi istiyordur.
http://galeri8.uludagsozl...-can-sikintisi_613059.jpg
''adının deniz olması çok etkiledi beni zalimin kızı'' cevabini verebilecegim sorudur tabi sevgilimin kendisi de guzel lan boyle dedim diye cirkin sanmayin niye yaziyosam cok cirkin cok..
çünkü sensin. nedeni yok. neden dünyaya geldim gibi bir soru olmuş.
az önce talibine esra erolda sormuştur.

zaplarken denk geldim. nat geonun bi kanal altında fox, ondan yanlış basmışım. izlemiyodum yani hiç. asla yani.
benim ki bir sıfata bakabilcek tek sen varsın diye cevaplanasıdır.
+neden ben mahmut?
-çünkü eşşeğin pipisinden mütevellit.
götün güzel memen güzel vajinan güzel gözüküyor.