bugün

Asil ve iyi niyetli bir yazardı. inşallah yakında sözlüğe döner.
hangi ara silik olduğunu merak ettiğim yazar.
okuyup hiçbir anlam çıkaramayanların bok attığı kutsal kitaptır. beyni çalışmayan okumasın.
aforizmalardan oluşan ve kendi deyimiyle ''yazılmış en yüce kitap, insanlığa şimdiye dek verilen en büyük armağan''dır.
bkz:alakası yoktur
başlık açarak veda edenlere takan bir yazardı. gözlem yeteneğime ve önyargılı diye yazanların ne yazdıklarına bakıyorum da gerçekten ibretlik. bilip bilmeden sallıyorsunuz arkamdan. ben ağlamıyorum.

hiç değilse nick altına "gidiyorum" deyip gidenlerden olmadım.
gidip de 3 gün sonra gelen ilgi budalası sakallı sığır gibi yapmadım.

kimseye düşman değilim diyorum ama bazılarında akıllara zarar bir nefret var. ne diyeyim; allah hepimize akıl sağlığı versin.

bir kafatasçının ve rüzgar nerden eserse ona göre şekillenen bir siyasi görüşü olanın beni yermesine de güldüm la.
her hafta gidiyorum ben elveda diye ağlayan,
ama bir türlü gidemeyen yazarımsı..
Veda yazısı yazan her yazara ' bize ne şimdi, niye ilgi çekmeye çalışıyorsun' tadında paragraflar döşeyen ve bu çelişkisini ikinciye tekrarlayan kişi.

Kendisi gayet önyargılı ve gözlem yeteneğinden uzak biridir. Özeleştiri yapmadan insanlara kamyonlarca laf eden ve bu sayede ' burada yazabilmek için çok çaba sarfettiğini iddia eden bir yazardır.

Şimdi ben söylüyorum

Gidiyorsan git bize ne!!!

Edit: kilit cümle ' gidiyorum deyip 3 gün sonra dönenlerden olmadım' bak ağlarım şimdi ama nasıl haksızlık yapmışım sana ya. Benim bir siyasi duruşum var en azından ' rüzgar nerden eserse oraya yönelenler' senin gibi neyi savunduğu belli olmayan bugün olduğu gibi dün söylediğini bugün yalanlayan tiplerdir. Hadi gidiyorsan git tatava yapma
aralıksız 5 saat fanatiği olduğu takımın ezeli rakibine hakaret edenler, sırf ilgi çekmek için hassas değerler hakkında bile trollük yapanlar dururken gitmesi üzücü olan yazar.
sözlükle ilgili çoğu şikayetinde haklıdır. gitmesi üzücü olsa da kendi kararıdır, saygı duyulmalıdır.
bir gün troll ve futbol fanatiği kavramlarının olmadığı bir sözlükte aynı başlıkların altına entry girmemizi diler, dönecek olursa haber vermesini rica ederim. kendine çok iyi baksın. kimse için sıkmasın canını.
the kezban olduğuna inandım ben. baksana sinirlenince aynı hala bildiğin kezbana bağlamış, haha.
Mantıklı yazar.
şuan yağlama yıkama yapıyor rahatsız etmeyin!

bir yazar zerdüştte olabilir.
(bkz: özel mesaj almak isteyen yazarlar/#26609567)

bir yazar.

umarım aseksüeldir.
kalbimi kırmış kaliteli yazar.
nick yaratıcı. tam benlik oyş dediğim yazar.
geri geldiyse sevindiren can yazardır. hoş gelmiş yeniden.
Bu kıza vefa borcum var. Çünkü hep yanımda, hep destekti. Buraya tahammül edememe durumu hakkında ne düşündüğümü biliyor. Neyse...yolu açık olsun.
sözlükte silik olması dilenen ve hatta gereken bir sürü yazar varken kendisinin gitmesi son derece üzücü olan değerli yazar. başkalarının düşüncelerine saldırıp kendi düşüncesi eleştirilince sütten çıkmış ak kaşık kesilenler gitmiyor, kendisi gibi ince düşünceli, iyi niyetli bir yazar gidiyor. gidişi sözlük için gerçekten de kayıptır, üzücüdür.
ecem dir.
konuşarak bir yere varamazsınız bence kavga edin.
kendisi bir nikini sevdiğimin.
isyanı keke olan yazar.

-isyanın kime zerdüşt?
+keke.
-adamımsın.
(#26422463) ne zaman görsem bir şeye isyan eden yazar, bunaldım yemin ediyorum.
Bana yobaz demiş cahil yazar.
Nicki zerdüşt,
Kendi feminist,
Üstelik muhalif.

Ne desem boşa gider.
vakit kaybı yani.
(#26384147)' de çoğu noktada haklı olan ama sözlüğün en okunası yazarlarından biri olduğu da tartışılamaz bir gerçek olan yazar.
fenerbahçeli futbol fanatiklerinden sırf galatasaraylı olduğum için hak etmediğim iftiralar işitmiş, zaman zaman tahrik ve hakaretlerle karşılaşmış, dolayısıyla benzer tecrübeleri yaşamış bir yazar olarak kendisinin yeni tasarıma geçip donuz butonunu kullanarak gönlünce yazmaya devam etmesini tavsiye ederim.
elbette kendisi gitmek istiyorsa ve kesin kararıysa saygı duyarım ama gitmesine de üzülürüm. *
"Zihniyetin kökünü kurutmak" olayını istediği yere çekmekte özgür olan yazar.

Bu zihniyetin maduru olarak bu zihniyetin kökünün kazınmasını istemem en doğal hakkım.
Ha bu durum bu yazarı ne kadar ilgilendirir onu da yazarın vicdanına bırakıyorum.