bugün

askerde şehit olarak.
böyle birden hık diye.
zengin.
Mutluluktan ölmek isterim ben.
uyurken.
sevişerek ölmek isteyebilirsin.
keskin ince uzun bi bıçakla boğazıma ve ağzıma darbeler aldıktan sonra kan kaybından ölmek istiyorum. ciddiyim.
daha önce boğazımdan yaralanmıştım, çok tuhaf bir duygu gerçekten.
bir dizide gördüğüm ölüm sahnesini hiç unutmam, hep öyle hayal ediyorum. Kadın makyaj yapıp en güzel kıyafetlerini giyerek uyumuştu, öleceğini biliyor gibi. Ve sabah ölü bulunmuştu, acısız ve huzurlu. (bkz: csı ny)
zehirli kimyasal gazlarla ölmek isterim.
uyurken öyle hissetmeden ölmek istiyorum, biraz korkakça hatta fazla korkakça kabul.
Şehit olmam yeterli nasıl öldügümün bir onemi yok, en azından kutsal bir amaç için öleyim dimi?
•kimse duymadan ölmeliyim.
•ağzımın kenarında
•bir parça kan bulunmalı.
•beni tanımayanlar,
•mutlak birini seviyordu demeliler.belki şiirden,belki kitaptan bir kadını...
•tanıyanlarsa, zavallı demeli.
•çok sefalet çekti, aciz ve paçozca bir ruha sahipti,kitaplara adanmış bir hayatı vardı,
•duvarlarının arasında ölüp gitti denilmeli...

••• ölümün en güzeline erebilmek ümidiyle•••
Son nefesimde kelime i şahadet getirerek. Son sözümde .....ve resuluhu diyebilerek.
En hızlı ve yakışıklı şekilde.
Uyurken ölmek isterim ben. Acısız belasız. Rabbim ölümün hayırlısını nasip etsin. Kimseyle kırgın ölmek istemiyorum bi de ama bakalım nasip.
para sayarken.
kimseye muhtaç olmadan, bir anda çekip gitmek istiyorum. kalp krizi, bir yerden düşme, trafik kazası tercihlerim arasında.
Kurşuna dizilerek. Ama gözlerim bağlanmadan. Mümkünse halka açık yapılsın seramoni.
insanın ölesi geliyor.
ölmek istemem.
uyaman için yatağıma yatıp bi daha uyanamayarak.
götüme buzlu badem soksunlar. şaka şaka zaten belli ölüm nedenim. (bkz: sigara)
suda boğularak. bir söylentiye göre suda boğulmak insan bilincinin, ölmeden önceki son saniyeler içerisinde, anne karnındaki ilk anlarını hatırlamasını sağlıyormuş. anne karnında suyun içerisinde yüzdüğümüz için ölmeden önce bu anılar bir anda bir iki saniyeliğine açığa çıkıyormuş. bu ölüme teşvik için uydurulmuş bir söylenti olabilir. ancak ölümden başka çaresi kalmamış insanlar için cazip bir alternatif olarak ortaya çıkmaktadır.
imanlı diyen çıkmadı ya lan.
kelime i şehadet getirerek.
Çok yüksek bi yerden düşerek diğer dünyaya macera yaparak giris yapmak istiyorum.