bugün

iyi biriyim. ama nedense dışardan gözlemleyenler özellikle kadınlar yok fenasın, yok tehlikelisin, çapkınsın. inandıramıyorum abi kız arkadaşım yok diyorum yeme bizi kandırma diyorlar.
Hemen hemen herkesin "iyi biriyim, şahaneyim, benden iyisi şam da kayısı" tarzında cevaplar verdiği sorudur.

E herkes iyiyse dışarıdaki bu kadar kötü insan kim amk?
Deniz gibiyim, bazen sakin, bazen dalgalı ama hep huzurlu ve umutlu.
Kalbimin kirilganligini belli etmeyen, narin bir gul dikeni gibi.
Bazen neşeli, mutlu, sosyal bıcır bıcır bir kız çocuğu gibi.
Bazen kibirli, egoist, çok bilmiş, itici. Çoğunlukla karamsar, soğuk nevale, huysuz.
Agresif.
Çok huysuzum. Bişeyi olana kadar isteyen, olunca da istemeyen biriyim.
Suskun, yeri geldiği zaman konuşan konuşunca da herkesten laf işiten birisiyim. ileride söylediklerim yüzünden pişman olacağıma sustukça düşünüp öyle cevap vermeyi yeğlerim, herkesin beklediği cevapları da vermiyorum zaten. Geçmişimde çok değersiz insanlara değer verip onlar için ağladığım günleri hatırladıkça morali bozulan birisi olarak bana en çok koyan şeyde uğruna ağladığım insanların benim için değil başkaları için ağlamış olduğunu bilmek...

edit: koydum aml*rına
Bazen çok kafa s*ken, boktan şeyler üzerine boş yere düşünen, sanki kendi akıllı da birde marifetmiş gibi çevresini akıllandırmaya çalışan bir laf ebesi gibi hissediyorum. Geçen arkadaşım ilber ortaylı’nın kitabını okumuş ve bir şeylerin altını çizip göndermiş. Ona “ben söyleyince dalga geçiyorsun ve çok bilmiş diyorsun ama ilber söyleyince değerli buluyorsun” diye sitem ettim. Sanırım yaşımın genç oluşundan dolayı benden çıkma düşünceleri o kadar da düşünmeye değer bulmuyor. Bu anlatma illetini bırakmalıyım.
Mükemmel.
uykucu, sinirli, aptal.
Dengesiz. Nasıl biri olursam daha mutlu olurum girdabında dönüp durduğum için bir iyiyim bir kötü. Tam olarak ne istediğimi bileceğim zamanlara ışınlanabilsem keşke.
biraz saf biraz piç.
idealist ve oyunbaz.
Genelde sessiz, bi şeyler anlatmayı seven, korkak, entelektüel, manipülatif.
Duygusuz ve kötü biriyim.
kendini bilen biri.
Ufuk beydemirin de dediği gibi,

Ben solmuş biriyim
Kendimce biriyim
Belki de deliyim...
şu anda bitik haldeyim.
sonrasında ne halde olacağımı Allah bilir.
Yemek yapmayı ve yemeyi seven, inatçı, esprituel, sakin, uykucu, huzurlu, çoğu zaman mütebessim.
bukowski nin sol testisinden düşmüş, kadın arsızı, ağzı bozuk, sınır tanımaz, yakışıklı, seksî biriyim. sevişebiliriz.
Sanırım yaşlandıkça depresif olmaya başlayan bir bireyim olarak cevaplandırılacaktır.
(bkz: Bundan size ne olması)
Öldükten sonra morgda canlanan adam gibi.
eğlenceli biriyim. benle vakit geçiren mutluluktan neye uğradığını şaşırır. tersim de pistir.
Kime göre neye göre.