bugün

içeriği genel olsa işe yarar. giriyorsun bir yere karşına bir oda çıkıyor girelim, hoop orası ayrı ücret. kötü durum
Çok saçma bi icat yıllık çıkarıyorsun başta çıkarma parası verip sonra ücretsiz giriyorsun. 1 sene geçerliği var. Ulan beleş yapsanıza müzeleri falan bari kendi vatandaşınıza beleş yapın ne biçim ülke amk sonra savaş çıksa bizi askere çağırırlar nah gelirim.
müzekart sahibi olmak isteyenler, kart basım istasyonlarından, "fotoğraflı tc Kimlik kartı, pasaport,ya da ehliyet" ibraz etmek suretiyle 40 saniye içinde müzekartlarını alabilirler. yıllık 60 tl. öğrenci 30 tl
Öğrenci için olanı bir müzeye senede iki hak beriyormuş amk.
60 Tl.ye aldığım kart. 2-3 ay kadar oldu. 10 sene kadar önce de almıştım. Güzel bir hizmet. Ülkemizde pahalı olmayan nadir şeylerden biri. Hayret; nasıl buna köklemiyorlar, bilmiyorum.
Bununla arkeoloji müzesi ve ibrahim paşa sarayını gezmiştim. Zaten istanbul'da başka bir müzede de işe yaramıyor sanırım.
bir müze parasına sınırsız müze gezdiren kart. bazı yazarların serzenişi olmuş her bölümüne giremiyoruz diye. evet özellikle saray yapılarında özel bölgeler vardır ve müzekart değil biletle girerken de ya yasaktır ya ayrıca bilet alman gerekir.
Yazın topkapı sarayına girmiştim.