bugün

sebebi şeriat ile yönetime engel olması değil. konu sevmek veya sevmemek de değil. bir kaç şey aktarayım;

sultan abdulhamid in şöyle bir sözü vardır. '' allah'ım sen milletimi yalancı kurtarıcıların eline bırakma''

sultan, atatürk ü ilk gördüğünde o bir subaydı, ilk defa karşısına çıkan mustafa kemal'e demek geldin dedi. mustafa kemal'de ne dediğini anlamamıştı.

sultanın kalp gözü açıktı. osmanlı nın yıkılışının kader olduğunu, engel olamayacağını karşısında duran isyancıların önünde hızır a.s ı gördüğünde anladı.

bugün türkiye olmamış olsa, tüm topraklar kaybedilmiş olsaydı ama islamiyet bu derece zarar görmemiş, halifelik kaldırılmamış olsa neler olurdu? tüm topraklar kaybedilince halifelik kalacak mıydı dersiniz? anlayamazsınız.

kadir mısıroğlu hani diyor ya keşke yunan galip gelseydi diye, tam olarak bunu anlatmaya çalışıyor anlayan için.

islam, kur an allah ın korumasındadır. din allah ın dinidir. biz o dine sarılmalıyız, hiç bir şey için o dinden vazgeçmemeliyiz.
siz oksijeni israf ediyorsunuz.
siz çektiğiniz otu da israf ediyorsunuz. milli servet aq o.
atatürk kuran'ın türkçesini yazdırdığında bu türkçe kuran'ı okuyanlar hacı- hoca geçinen yumoşların bir bok bilmediklerini anladılar. bunların da havaları indi, karizmaları yok oldu.
Gerçek müslümanlar sever en azından düşmanı kovup bir devlet kurduğu için sever.Sevmeyen ve müslüman olduğunu söyleyenler ise faşo olabilir.
Müslümanlar değil yobaz kılıklı yobaz beyinliler sevmez.
Mal beyanıdır. Atatürk’ ü sevmeyi veya sevmemeyi bir din ile ilişkilendirmek tam bir mal beyanıdır.
Müslümanlar değil, dinciler sevmez. Dini pazarlayarak milletin malını, namusunu, canını çıkarları doğrultusunda kullanmayı dindarlık diye yuttururlar. Yutana geçmiş olsun.
severse ekime, sevmezse s2me

bende onları insan olarak görmüyorum.
al bak herşeyin yerle bir olduğu bozkurtta

tek sağlam kalan

nerede o hacı hocanız ?????????

https://pbs.twimg.com/med...format=jpg&name=small
Böyle genelleme yapamayız. Fatih 6 aylık kardeşini boğdurmuş, deyince sus pus olan, islamın açık hükmüne rağmen mırın kırın eden mümin taifesine sorunca, islama verilen zararı net anlıyorsunuz. Atatürk'ü sevmemek tarih bilmemektir.
Ben bir Müslüman olarak seviyorum. Hatta kemalist bir Müslümanım. Türkiye de çoğunluğu Müslüman olan bir ülkedir ve bu ülkede Atatürk çok sevilir.
Bırak müslümanları normalde tüm dine mensup insanlar Atatürk e dua etmeliler.

Atatürk olmasaydı diğer din mensupları napacaktı? Hristiyan toplumlardaki Müslümanlar napacaktı?

Sizin ben olmayan beyninizi sikeyim.