bugün

sol framede düzenli aralıklarla görülmesi, yazarların kara habere ne denli meraklı olduklarının göstergesidir. ulan bir bırakın lan. ama doğru, size konuşacak malzeme çıkacak, canınız sıkılmayacak vs. bu kadar usta bir oyuncuya yapılmaması gerekiyor. sakin.
karması eksi bilmem kaçta olan bir yazarın öldü demesiyle panik yaptırandır.
bu adamın ölmesini bekleyenler ya da ölüm onun için daha iyidir diyenler siz allah mısınız hayırdır ondan iyi mi biliyorsunuz.
az önce yaptığı basın toplantısında zombiliğini ilan etmiş efsane usta.
yarattığım küçük çaplı heyecan için özür dilerim ama, bugün de ölmemiştir büyük usta.
Boylesine buyuk bir ustanin herseyden once bir insanin hayatiyla ilgili bu kadar densiz ve aptalca yapilan, adini saka koyduklari bir sacmalikla dalga gecmeleri ne kadar utanc verici. Yaziklar olsun. Olmeyene degil, olumu hafife alanlara.

Tanim: sagligini kaybetmis, uzun suredir olabildigince izdirap ceken usta tiyatro sanatcisi. Rabbimden sifa diliyorum. Ya da hayirli olum.
empati yapılması gereken usta tiyatrocu, en önemlisi insan. Acaba bilinciniz yerinde olsaydı ve bu tarz şeyler sizin hakkınızda yazılsaydı siz nasıl düşünürdünüz? Yazık.
NOT: eksi oylayan bir kişi. çık karşıma.
ramazan bayramını da gömecek olan büyük usta.
hakkında sevimsiz şakalar - şaka bile denemez, iğrençliktir yapılan çıkışlar - yapılmaması dilenen büyük tiyatrocu. birazcık insan olun, empati kurun ve düşünün, biri 7/ 24 hayatınızla ilgili şaka yapsa hoşunuza gider miydi şımarıklar ?
kurban bayramında hayvan kesmek vahşilik yeaaa diye bağırıp sonra mc donalds da check in yapan çakma elitistleri rahatsız eden şakalara maruz kalan yüce ustadır. ulan bu adam tiyatroyu bıraktığı zaman öldü götelekler.. neyin tribindesiniz ulan? samimiyetinizi sikeyim.
not: azraille taşak geçen duayen ustadır.
azraili de gömecek usta isimdir.
allahtan rahmet,sevenlerine başsağlığı dilediğim kişidir.
bugün 88 yaşına ayak basan hocamızdır.
sabret hocam 100'e az kaldı inşallah.
yaşasa da, onun gibi adamlar yaşasa dediğim insanlardandır. nice senelere büyük usta.
iyi oyuncudur.

hakkında bu kadar entry girilince bile öldü sanmadım.
sol framede görüldüğünde; "yine mi öldü?" sorusunu akla getiren başarılı yeşilçam devi.
kendisi misafir kabul etmemektedir. Yaşı itibariyle kendisinin bir hayranı olarak bu duruma çok üzüldüğümden midir nedir, geçenlerde rüyamda gördüm ve rüyamda evini ziyaret ettim.

evinde ellili yaşlarda olduğunu tahmin ettiğim kumral saçlı bir bakıcısı vardı. yanıbaşında yarısına kadar dolu bir sürahi, eski bir hırka az ışık alan bir odadaydı. Beni görünce gülümsedi sonra uyandım.

Kalkınca korktum, rüyalarımın çoğunun gerçek çıkması hali beni ürkütmüştü. Acaba dedim Münir abinin başına bir iş mi gelecek diye.

Allah sana uzun ömür versin be abicim. Seni diri diri öldürenlerinde belasını versin...
Edit: bunu yapan o.c nun biri eksilemis.tebrik ederim
(bkz: baktım ölmemiş) dağılabilirsiniz beyler.
korkarım ki bir gün vefat ederse onun ölümü üzerinden eğlenen piç kuruları ''oh be sonunda öldü'' diyecektir. yaşlanınca bu piç kurularına eğlence malzemesi olmuş bir çınardır kendisi.
yaşayan efsanedir.
yaşam savaşı veren efsanedir.
nice efsaneleri toprağa gömmüş efsanedir.
mahmut hocadır.
Yaz mevsimini de gömmek üzere olan efsane isim.
an itibariyla gozlerini kapamaya hazirlanan buyuk oyuncu. allah rahatlik versin hocam. iyi geceler.