bugün

tracklisi şöyle olan hande yener albümü.

disk 1

01-alt dudak
02-sokak kedisi
03-herkes yoluna
04-kaybol
05-bileti kes
06-unutanlar
07-kış masalı
08-karar ver
09-alt dudak - mert hakan remix
10-sokak kedisi - cihat ünlüer remix
11-hani bana - nurettin çolak - levent lodos remix
12-yangın - çağın kulaçoğlu remix

dik 2

01-hani bana
02-tebdil-i aşk
03-naber
04-yangın
05-iyi şanslar
06-mükemmel
07-o kadın gitti
08-tut kalbimi
09-alt dudak - kaan gökman remix
10-alt dudak -cemre burak remix
11-alt dudak - barış mert peker remix
12-alt dudak - cihat ünlüer remix

hamiş 1: naber bu yazın hitlerinden biri olacak.

hamiş 2: mehmet erdem e silah zoruyla mı okuttunuz o şarkıyı?

hamiş 3: kış masalı ilkokul 3.sınıf öğrencisi gibi okumanın bence mutlaka bir nedeni olmalı.
(bkz: hande yener) in pek begendigim albümü.sevgidimden midir samimiyetimden midir pazartesi öldüm bittim diye tweetler attım, bugun ise dedim dur sakin kafayla dinleyeyim ki baktım gördüm bi iki şarkı hariç beğenmişim meğerse.bi senelik şarkı var içinde cdnin, döndür döndür dinle yani,o derece.
hande yener'in yeni albümü. zannedersem o eski tatlar yakalanmış.
mükemmellik kişiye göre değişir bir kavramdır. bu hatasız eksiksiz olan değil de bu sözcüğü kullanan kişiyi kullandığı nesne, varlık gibi herhangi bir şeye olan bakış açısının bunda eksik olan, hatalı olan kısımları da yok etmek. güzelik kavramıyla benzer esneklikte. tamamen algısal bir durum.
o yüzden mükemmelliyetçi olmak aslında kişiliğinizde keskin hatlara sabit görüşlere yatkın olduğunuzu gösterir, mükemmel olduğunuzu değil yani. her türlü deneyselciliği savunan birisi olarak bunu mantıklı bulmuyorum.
(bkz: şekilcilik)
mükemmel diye bişey yoktur.ne fiziksel olarak doğada nede insan davranışlarında.bu ayakları lütfen geçiniz.
Geometrik nesnelerdir. Dairenin tastamam mükemmelliğini saatlerce inceleyebilirim.
Sandığımızdan daha mükemmel bir kelime.
Bence insan mükemmel olsa idi tanınamazdı çünkü bir kusuru yoktu.
görsel