bugün

Türkiye'nin güneybatı ucunda yeralan kuzeyinde Aydın, kuzeydoğusunda Denizli ve Burdur, doğusunda Antalya ile komşu, güneyinde Akdeniz ve batısında ise Ege Denizi ile çevrilidir.
türkiye'nin en güzel doğasına sahip olan şehridir.Birde köftesi vardır duyulmamıştır belki ismi ama ne tekirdağ,ne inegöl'de böyle köfte yiyemezsiniz. (bkz: nefis köfteci kemal)
Güzel köyleri olan. Gidip oralarda yaşayasım var.
bu yörenin insanı da hafif manyaktır, large davranmamanız gerekir ayak uydurmak için.

bir kere burdan her partiye güzel oy gider, her partinin seçmeni de küp gibi içer.

keyifli adamlardır, kavgalarda aktiflerdir, adli olaylar da lan bu kadar olmamalı dediğin ayarda olabilir bazen. birden silahlar çıkabilir ordan burdan.

içlerinde ciddi oranda yörük de vardır.

biraz irlanda, biraz karadeniz insanına benzeyen ilginç durumları vardır.
öyle güzelsin ki, kuş koysunlar yoluna.
civarında gezilip görülmesi gereken yerleri merak ettiğim güzel ilimiz.
hdpkk'nın ülkeyi getirmiş olduğu noktadır. dağlıca ve ığdır'dan şehitlerimizin gelmesinden sonra halk tepkisini kürtlere karşı göstermeye başladı.peşmerge kıyafetli fotoğrafını sosyal medyada paylaşan ve yorumda bulunan birine halk tepki gösterdi.
tatile geldiğim şehir. turistler tarafından da sevilen şehrimiz. plajları sahilleri cidden çok güzel. eğlence mekanları ise cabası.
tatil beldeleri güzel olan il. evet.
üşüyoruz diyenlere imreniyorum artık bende üşümek istiyorum bu şehirde.
ağlayarak gelinip ağlayarak dönülen şehir.
yaşamaktan çok memnun olduğum fakat hiç görmeyen için aşırı beklentinin hayal kırıklığı yatacağı şehir.
gayet kötü bir yerdir. sakın gelmeyin. üniversitesini tercih etmeyin. pişman olursunuz.
Şu an soğuğu bütün güzelliklerine rest çekmektedir.
kar soğuğu olan ama kar yağmayan bir şehrimiz.
türkiyede yaşamak istediğim, yaz gelse de gitse dediğim, hasretiyle yanıp tutuştuğum, denizine hasta olduğum tek il. cennetin dünya şubesi.
muğla'm!

memleketim diye demiyorum daima mükemmel olan şehirdir.

şu aralar soğuğu ile bizi biraz delirtse de yine memlekettimdir.
3+1 ev kirası 1300 lira olan müthiş bir şehir.
Sadece merkeziyle karşılaştırılırsa yozgata benzeyen ama tatil beldeleriyle ülkemizin gururu olan bir şehir.
Kızı ile meşhur şehir.
insanları dünya tatlısı olan şehirdir. Tatil beldeleriyle de mest eder. Heryeri doğal, sevimli bir yerdir.
Fethiye 48-5'dur.Muğla 48.
Fethiyeye bağlanabilir.
insanı biraz şey.
saf bir ege şehridir. ilçeleri, bahçeleri, havası, insanı, ortamın rahatlığı ve her sene yaz aylarında gidip o halini görüyor olmam sebebiyle çok sevdiğim ege bölgesi ilçesi. fethiye'si, marmaris'i, bodrum'u her biri de bonustur adeta.