bugün

artık gereksiz bir duygu gibi geliyor mutluluk bana.biraz biraz veren ümit verip geri giden hiç seninle kalmayan seni kölesi yapan bi duygu.sabah akşam ona sahip olmak için debeleniyoruz uğraşıyoruz çıldırıyoruz elde var 0. mutlu olmak falan istemiyorum artık zaman hızlıca geçsin şu sıkıldığım sürekli bitsin diye gün saydığım hayat dersi bitsin zil çalsın bizler de evlerimize gidelim.
Kaldığım sayfayı açık bırakıp dizimin üstüne koyduğum kitabımı ani bir hareketle kapattım. Kaybettim sayfayı. Püh bana.
mutlu değilim çünkü hiç bir zaman değildim.
az önce yalan söyledim, mutluyum. çünkü neden olmayım ? neye üzüleyim ?
görsel
Ruhumu özgür birakamiyorum.
Hayat sarmıyo.
Hayattan bir beklentinin artık olmaması durumundan dolayı.
Hayattan bir zevk alamıyorum. Anlıyor musunuz?
Hayatim asiri monotonlasti. Okul is ev arasinda mekik dokurken disari cikinca bile heo ayni yerlere gitmek falan iyice bunaltti beni.

Ayrica 6 aydir ayni kizla takiliyodum 1 hafta onceye kadar.

Monotonluktan gebercem yakinda.
gerek yok.
Mutlu Değilim çünkü olmuyor. Bir şeyler Yanlış gidiyor. Yanlış kararlar alıyorum, uyku düzenim yok, susmam gereken yerde konuşup, konuşmam gereken yerde susuyorum. Bir şeyler illa ki yanlış gidiyor işte.
Param bitti.
mutlu olmak bize göre değil.
mutlu değilim çünkü neden olayım.
Fazla düşünüyorum. Diğerleri gibi herşeyi olduğu gibi kabul edemiyorum. Bir şeyler yapmak istiyorum o bile olamıyor. Çünkü düşüncelerim bile dengesizleşti. Mantıksız olan şeylere katlanamıyorum. Sistemin kölesi olmak istemiyorum. Başkaları tarafından kontrol edilmek istemiyorum. Statü ayrımı var. Cinsiyet ayrımı var. Zekalarını kötülüğe kullananlar var. Monoton bir yaşam döngüm var. Keşfetmek istediğim bir çok şey var fakat hayatta kalmak için çabalamaktan kendime vakit ayıramıyorum. Şuanda dışarı çıkmak istiyorum. Kız olduğum için geceleri dışarı çıkamıyorum. Başka ülkeleri gezmek istiyorum. Param yok. Telefonla uğraşmaktan sıkıldım. insanlar sıkıcı. Ev hapishane gibi geliyor.
mutlu değilim çünkü bugünde 4 yaralı var..
Maymun iştahlı biriyim.
Asortik benimle değil. Evet benimle değil. iyi günler.
para. açık ve net.
Her şey yolundaymis gibi yapmak yoruyor artık insanlar içinde yalnız olup da bunu kimseye anlatamamak yoruyor.
Başkalarının mutluluğundan mutlu olamamak. Böyle de fesat bi insanımdır. O değil de topunuzun götüne koyim bana bişey olmasın.
Vaktin çok hızlı geçmesi.
Veya
Vaktin çok yavaş geçmesi.
Evet arkadaşlar. Gördüğünüz gibi yerine göre iki şekilde de mutsuz olabilirsiniz. Bu yüzden boşverin ve mutlu olun.
Aklına birinin takılması, onun ne yaptığını merak etmek ama bir yandan da ona yazamamak.
Yok denilecek durumdur. Mutlu olmayi bilmeyen insan vadir.