bugün

http://www.youtube.com/watch?v=hLk8P36pBz4

şöyle bir videosu olan. hızlı, son vuruşları düzgün, kuvvetli, istenirse forvet arkası veya ikinci forvet olarak oynatılabilecek futbolcu. beşiktaşıma hayırlı olsun.
btiriciliği çok yüksek aynı zamanda türkiye'deki forvetler arasında alışılagelmişin dışında bir tekniği olan genç forvetti pektemek. gönül isterdi ki, galatasaray'a gelsin ama beşiktaş almış, hayırlı olsun demekten başka yapılacak bir şey yok. umarım türk futbolu milli takıma süper bir forvet kazanır.
not:galatasaraylıyım.
beşiktaş'ın fenerbahçenin elinden kaptığı yetenekli türk forvettir. AT GiBiDiR hayırlı oldun beşiktaşa. fener'e noldu böyle: (bkz: eline vur ekmeğini al)
beşiktaş'ı tanıyamamış olanların, fenerbahçeye inat aldığını zannettiği futbolcu. ne alakası var? tayfur hoca pektemek'i ısrarla istiyordu bi süredir de görüşmeler yapılıyordu. ayrıca 20 milyon değer biçilen cenk tosun yerine 4 milyona mustafa pektemek mükemmel bir transferdir. selçuk inan gs'ye gitti diye nasıl üzüldüysem pektemek bize geldi diye de o kadar sevindim. ilk 11'i rahat zorlar. hayırlı olsun.
başarılı bir transfer çalışmasıyla beşiktaş'a transfer olmuş oyuncudur.
apdullah avcının en çok beğendiği* futbolcudur umarım ihtiyacı olan ortamı bulur ve beklenenleri boşa çıkarmamasından öte hedeflerine ulaşır.
bok atılmaması gereken iyi bir forvet oyuncusudur. bir galatasaraylı olarak keşke biz transfer etseydik diyordum çünkü transfer edilebilecek yetenekli yerli forvetlerden birisiydi.

tabi kendisi için beşiktaş takımında yabancı forvetlerin arkasında yedek bekleyip daha sonra anadolu takımlarına dönme tehlikesi vardır. o yüzden bu adamı yememek, oynatmak lazım.
transferinden sonra baroş'dan hızlı niang'dan teknik diye yorum göremediğim için şaşırdığım futbolcu.
(bkz: özer hurmacı)
beşiktaşın yerinde transferi. Umarım nazarlara gelmez.
genç, kaliteli ve türk başka ne olsun diyeceğim futbolcu. çok iyide oldu çok güzelde oldu tamammı?
samimiyetle söylüyorum ki sikimde olmayan oyuncu. beşiktaş'ta kimi keser, ne kadar oynar umrumda değil. belki fenerbahçe'ye üçüncü, dördüncü forvet olarak alınabilirdi, ama kesinlikle ihtiyaç değildi. bu tarz oyuncularla gövde gösterisi yapacağını sanan ezikler için aziz başkan'ın ''engin memişler'le de ilgileniyoruz'' demesini bekliyorum.
bir fenerbahçe li olarak gelmemesine çok sevindim.alex,niang,emenike ve semih in olduğu takımda oynaması zor bir durumdu.yetenekli bir futbolcu inşallah beşiktaş ta körelmez iyi bir yerlere gelir.
Uzun Süre FORLAN'ı Alacagız Söylentileri Ardından Beşiktaşın Aldıgı Taraftarın Fenerbahcenin Elinden Aldık Diye Forlanı Unutup Transferine Sevindigi Furbolcudur.
cavcav bu işi biliyor.
ben ona ''batuhan'ın karakterlisi'' diyordum.

beşiktaş inşallah ona bir yıldızı gibi davranır.

türk futbolu kazanır...
samet aybaba sayesinde piyasaya çıkan yeni kartal.
bobo'nun yerine bobo'dan daha iyi işler yapabilecek futbolcudur. hayırlı olsun.
Uzun bir sakatlıktan sonra çabuk form tutmuş yetenekli genç futbolcu.
Beşiktaş için yerli bir golcü ihtiyacı mevcuttu. Bu açığın Mustafa gibi bir oyuncuyla doldurulması önemli bir gelişme. Üzüldüğüm tek şey Ali Küçik ın verilmesi.

açıkçası Fenerbahçe ye gelmemesi kendisi için daha iyi olmuş. Bizim kulübün bir yabancı sanrtrofor sevdası mevcut. Semih bile evrim geçirip, ancak kenardan geldiğinde başarılı olur şekle büründü.

Bununla birlikte "Aziz rüyasında görür" "zart zurt" boş işler bunlar. Topuz u beşiktaş formalı fotograflarından sonra almış bir adam. istese alır. Kendinizi kandırmayın.
beşiktaşımız için hayırlara vesile olmasını can-ı gönülden dilediğim transfer. allah utandırmasın.
beşiktaş'a hayırlı olmasını dilediğim türk bobo. fenerbahçeli olarak gelmediğine sevindim. niang, emenike gibi adamların arkasında pas tutacağını oynasın da milli takıma yararlı olsun.
kesinlikle devre arasında fenerle anlaşmış olduğu önümüzdeki günlerde aziz yıldırım tarafından açıklanacak olan oyuncu. o değil de, fener bugünlerde kime elini atsa bir başkası kapıyor, herifler kala kala elin yaşı belirsiz kakalağına kaldılar ona çok gülüyorum. onu da şampiyonluğu alabilmek için almışlardı zaten. satın alınan şampiyonluk saadet getirmiyormuş gördük bi kere daha.
komşum olmasından dolayı sadece kişiliği yeter.ben tuttuğu takıma trabzonspora gitmesini isterdim ,ama başiktaşımda da çok iyi oynayacağından şüphem yoktur.hayırlı uğurlu olsun.
2011-2012 sezonunda beşiktaş formasıyla izliyeceğimiz futbolcu.
yerli bobo'dur. gelişiyle beşiktaşlıları sevinmiştir. dilerim, almeida ile birlikte iyi bir ikili olurlar. ayrıyetten yaşı da genç mustafa'nın. önünde uzun yıllar var. beşiktaşımıza hayırlı olması dileğiyle.
beşiktaş taraftarları bu sezon oldukça süratli gelişen ataklar seyredecek. zaten eldeki kadroda yer alan sürat uzmanları quaresma ve simao' nun üzerine, burak kaplan ve mustafa pektemek' in transfer edilmesi sonucu bir sürü takım beşiktaş ataklarına set çekmekte sıkıntı yaşayacak.
mustafa pektemek, sakaryaspor' da parlamış, ilhan cavcav' ın dikkatini çekip gençlerbirliği' ne transfer olmuştur. babasının vefat ettiği hafta, acısını kalbine gömerek sahaya çıkmış, golünü atmıştır. hem gerçek bir beyefendi hem de gerçek bir profesyoneldir. özellikle deplasman maçlarında, riske giren ev sahipleri filelerini havalandıran topu gönderenin mustafa olduğunu fark ettiğinde oldukça geç olabilir.
isabetli, gelecek vaat eden transfer. milli takım da uzak değil...