bugün

Uzaktan laf sallarken itle kurtu, bozkurtu ayıramaması normaldir.

Yakına gel, anlarsın o zaman it mi,bozkurt mu....
Gözlerine mil mi çekildi ey yiğidim kurt ile iti ayırt edemez olmuşsun...
y-chp tayfasının laf söyletmediği partinin önemli üyelerinden birinin söylediği sözdür.

ulusalcı kemalistler kaka y-chp tayfasına göre.( bu p.çler değerli ama )

atatürk'ün evlatları olarak sizi sileceğiz soros'un evlatları.
Atatürk’ü sevmeyenlerin ne tür insanlar olduğunu bu sözü söyleyene ve bu sözden keyif alanlara bakarak anlayabilirsiniz. Şükür iki taraftan da değiliz, keza birbirinizden farkınız yok, hepiniz vatan hainisiniz.
iğrenç bir tabirdir.

hdp'ye oy verenler ve hdp'ye laf söyletmeyen y-chp tayfası haindir gözümde. (sırf bu açıklamaya ses etmedikleri için bile )
Ak itlerin ürettiği tabir.
sırrı sakık denen pkklının lafıdır.

bununla adammış gibi muhatap olan hiçbir chp parazitinin de chp'de işi yoktur.
Akabe= bok çukuru
Dinci= hırsız.
it sensin gerisi de sana girsin denilir. Ve aktrolll arttığının kendisi de sevinmiş herhalde ki bunu hortlatıyor yazık.
siker senin gibi enikleri.
Sözün kime ait olduğuna bakıp, kimin it olduğunu anlayabilirsiniz. Terörist birinin sözünü durup durup hortlatan orospu çocuklarının ayrıca amına koyayım.
koyunlar ne zamandır üslerine karşı gelmeye başladı?
türk milliyetçisi ve bölücünün her türüne düşman bir chp li olarak üzerime alnımıyorum.
kürt sevici olan chplilere söylenmiş söz.
işgalci ingiliz emperyallerinin kıçını yalayan işbirlikçi piçlerin,
torunlarının da emperyal kıçı yalamaya hazır olduğunun belgesi olan başlık...

not: yala da büyü...
sırrı sakık bu sözü söyledikten sonra kemalistler tam 2 kere hdp yi meclise soktu.
geri gelmiş muhonun iti.
Sırrı sakık denilen orospu çocuğu iyi bilir Mustafa Kemal in askerlerini zamanın da iyi öttürdük onu ağlayarak ötüyordu.
deveyi diken .......
o ona it diyo, o da ona beraber iyi salladık diyo. nassı bi fantaziyse.
islamcı akapeli hakareti.

ISIS detected.
Sırrı sakık denen oç pkk'lının Atatürkçülere ettiği hakarettir. Bu pisliğe övgüler düzen, çakma kemalistler düşünsün. Atatürkçüler, bozkurttur. Bunun gibilerse ancak ve ancak öşex olur.
Bu lafı yiyenler, bu lafı edenlerin çizgisini beğeniyor, barajı geçsin diye oy veriyor. https://youtu.be/Zs_Phaw770M
Bu laftan sonra chp'nin hdp ile ittifak kurması chp'lilerin atatürk düşmanı olduğunu gösterir.
değerli atatürkçü kardeşlerim, o lafın altında nasıl kaldınız bilmiyorum ama o lafın altında kalacağınıza gidin arabanın altında kalın.
kodumun hayvanları

ağzımı açmayayım diyorum

ama kendimi de zor tutuyorum

partiniz pkk ile kol kola halay çekerken neredeydiniz

zaten zekadan eser yok

ya beyniniz ?

o da g*tünüze mi kaçmıştı ?

128 milyar nerede ?

aşı nerede ?
Askerlerin, kendisine "it" diyenlere bakanlık veriyorlar atam. Yolundan gidenler de artık ne kadar genişledilerse "ama akepe de megri megri" diyerek bu ihaneti savunuyorlar atam.