bugün

Kendini önemli sanan gerzek beyanı. 17 milyon nüfuslu şehre "Seni yeniceğim ulan istanbul" diye bağırana benziyor.
Ne ölmeni ne de mezarını önemseyen kaç kişi var acaba.
Bir istek.

Zaten biz cumhuriyet çocukları senin cenazene gelmeyeceğiz. Ne bu cenazeme gelmesin tripleri? senin cenazeni kimom cocuğu kıldırır? Kimlerin çocuğu cenazene gelir sem düşün ama cumhuriyetin çocukları gelmez meral etme.
Geberebilirsiniz bayım.
tam yola çıkmıştım.
yav sanki seni on binler seviyor da kitleleri arkana almışsın 2 fatihaya ihtiyacım yok triplerine giriyorsun.
senin cenazene gelip, yüzümüzdeki nurları celb ettirip nursuzlaşmayız tamam... bir allah varsa senin cenazeni lanetlenmiş kılar zaten !
Kendini din alimi sanan bir Maraş dondurmacısının vasiyetidir. Öncelikle gerçek müslüman insanlara dinsiz deme riskine girmez. Fakat bu Püsküllü şaklaban, Atatürk'ün annesine bile iftira atmaktan geri kalmamıştır.
(bkz: iğrençsiniz ibneler)
Ölünü sikeyim kadir.
Bir vatansız söylemi.
helvanı yemek isterdim doğrusu yazık oldu.

edit: kadir emice imiş söyleyen, allah gecinden versin fesine kurban olduğum.
Sen rahat rahat ölebilirsin ben helvadan vazgeçtim.
Mustafa kemal için babamın cenazesine gitmem, sen kimsin huur çocuğu diye beni veryansın ettiren hede.
hadii bee ulan napacaz ya.. off bak uyuyamam ki ben bu gece. of olm ya nolur izin versin lan. olum hiç mi şansımız yok ya ? çok istiyodum lan gitmek. çok kötü oldum yaa abi nolur biri konuşsun lan bizide alsınlar cenazesine ya. lütfeeen ??? :(
Mustafa kemali zerre sevmeyen insanin cenazesine dahi gidilmez. Hak da helal edilmez zaten.
Bokunuzda boğulun kendini din alimi sanan putperest pezevenkler sizin cenazenizi tovbe bismillah illa söylettirceniz yani.
ah sen bi gebersen götüme kına yakarım. ne biliym ölümünü falan kutlarım herhalde. düşünsenize çalışmayan , düşünemeyen bir beyin toprağa girdi. bence oldukça mutluluk verici bir şey. bir yobaz daha eksilir dünyadan.
Sen allahin izniyle bi öl de, gelenin amını sikeyim.

Bir istek.
ya adamın çişi geldiyse? kemalist-tayyiban diye nasıl ayıracağız çişi gelen adamı.

mezarı umumi tuvalet olacak kişi söylemi.
Sen öl biz katilmasakta olur.
haklısin dedirten durum. Öyle adamlar gunahtan başka birşey getirmez
Bir pontuslu beyanatıdır.
orospu cocugusun olum sen .
Ben geleceğim ama hani özgecan'ın vefatını dansla anan kız vardı ya onun gibi tüller tüyler içerisinde ve beraberimde on ponpon kızla mezarının üzerinde boogie boogie dansı yapmaya.
allaaaaaaaaaa ne yapcaz lannn!?!?!?

olum ben mustafa kemal'i çok seviyorum ama cenazesine gidemeyeceğim bu adamın ?!?!?!

hassss...ktir yaaa.. olum bu hiç hesapta yoktu lan !

başlarım halkımın özgürlüğüne, istiklaline, okumuşluğuna,

başlarım hür bir ülkede yaşama felsefesine...

cenazeye gidip bülent ablanın gözlüğünden takayım dünyalar benim olur.