bugün

bu milletin haketmediği insan. çok yanlış yerleri kurtarmışsın atam...
Türk tarihinde En az Oguz Han Metehan Osman Gazi Fatih Sultan Mehmet ve Kanuni kadar onemi olan Şahis demiyorum biraz sönuk kalir Ulu Önder, Başkomutan Başögretmen Mareşal Mustafa Kemal Atatürk .
Ulu bilge başbuğ mustafa kemal atatürk diyeceksin.
Atamın ismi anılmış .. havada bırakır miyim hic
bu başlığı.
Nurlar icinde yat Ulu Önderim.
modernizmi fes takmayıp, fötr şapka takmak olarak algıladığı için kaybetti.

kaybı hayatta olduğu zaman diliminde değil de, 2000ler türkiye'sinde vuku bulmuştur.

ülkesini ve insanlarını sevdiğinden şüphem yok fakat ne bileyim sanki o kimya zaten hiç tutmadı gibi.

hani birbirlerini çok sevseler de biraraya gelince yapamayan insanlar olur ya, atatürk ile türkiye'nin durumu da biraz böyle gibi.
görsel
görsel
Yalan mı demiş sanki, kuran zaten doğrudur kafasında dolaşıldığı için nasıl olduğunu, nereden geldiğini umursamıyor, mistik öykülerle her gün daha fazla çocuğun kafası bozuluyor.
Yalan mı demiş sanki, kuran zaten doğrudur kafasında dolaşıldığı için nasıl olduğunu, nereden geldiğini umursamıyor, mistik öykülerle her gün daha fazla çocuğun kafası bozuluyor.
Türk toplumunda yaygın olarak görülen kendisine duyulan düşmanlık, kendisinden değil onu tanrılaştıran kemalistler yüzündendir. (bkz: kraldan çok kralcı olmak)
-adres numara 248, kordon, naim palas, ikinci kat.. cumba'da oturuyor mustafa kemal. sevmez fazla yemeği. leblebi var yine önünde. garson titriyor. çünkü çocuk, rum. sesleniyor gazi, şefkatli bir ses tonuyla..

“vre dimitri” diyor, “gel bakayım.”

çocuk; “buyur pasam” diyor, ş’lere dili dönmeyen, kırık dökük türkçesi’yle. “sizin kosti” diyor, işgal sırasında izmir’e gelen yunan kralı konstantin’i kastederek; "sizin kosti, geldi mi buraya?"

-geldi pasam.

+oturdu mu bu masaya?

-oturdu pasam.

+güneş batarken rakı içti mi?

-içmedi pasam.

+ee o zaman sormadın mı çocuk, ne halt etmeye almış izmir'i?
Yolun yolumdur...

Önceliğin Türk oluşum,
Atatürk'üm,
Vatanım,
Bayrağım,
Ve laik Cumhuriyet rejimidir.

Gerisi hikâyedir...
görsel

Tekirdağ'dan selam getirdim..
görsel
Yıllardır uğraşıyorlar. Sevmeyen niye sevmiyor anlamıyorum.
Son başbuğ.
https://m.youtube.com/watch?v=gWpywH7rC-c

Cok guldum ya ahahahah.

Not : yt hesabi benim değil videoyu krds turkiye bura ne beklion da gordum youtube ustunden bi bunu bulabildim.
görsel
sarı saçlım mavi gözlüm nerdesin..
Asil Türk Hakanı.
başöğretmenimiz, başkumandanımızdır. bu sabah rüyamda elimden tutmuş beni savaştan kurtarıyordu. çocuktum tabii.
Türkiye cumhuriyetinin kurucusu, asker, devlet adamı, yazar.

Bu ülkenin başına gelmiş en güzel şey.
yabancı milletlerin bile hayretle baktığı en iyi övgülerle bahsettikleri Türkleri düştükleri bataktan zeki komutanlığı ve liderliği ile çıkartan lider. lakin türkiyedeki comar ruhlu yobazların unutturmaya calısmasına akıl sır erdiremiyorum. keşke sadece unutturmaya çalışmakla yetinip nefret ettirmeye calısmasalardı. sonuna kadar izindeyiz seni bu beyinisiz osmancık sürelerine yedirtmeyiz.
Adam gibi adamdır.
Atam'dir, liderimdir ve yoluna bas koydugumdur. Rahat uyu zamaninin otesinden gelen buyuk insan !