bugün

Neyin kafası yaşayarak bu tür başlıklar açılıyor!
kıyaslamanın bile mallık kabul edilecek karşılaştırmadır. tamam anket açıyorsunuz da usturuplu açın amk. başlık silinmeli.
hangi akla hizmet konuşulduğu merek edilen durumdur.
kıyaslamayı yapanın beyin bulunması gereken boşluğunu zenciler becermelidir.
kimi kiminle kıyaslıyorsunuz denilen kıyaslanamaz önermedir.
iki gözü tek kaşı olanla iki gözü iki kaşı olan kişi karşılaştırması.
biyolojik olarak insan olmaları dışında, aralarına "ve, vs." gibi hiç bir bağ ya da ilişki içeren sözcüğün konamayacağı iki apayrı dünya. biri idamı gecikmiş yüz karası bir terörist iken, diğeri türk milletinin yüzünün akı ve dahası olmakla tanımlanabilir.
ay biz de enteliz ekşi sözlük tartışıyorsa bizim ne eksiğimiz var diye açılmış başlık.

tanım: sikerler böyle başlığı.
ilki kalbimizde fikrimizde dilimizdedir diğeri sikimizde bile değildir.
biri 100 sene öncesinin kıvanç tatlıtuğ'u, sarışın mavi gözlü, 1,80 boyunda jilet gibi delikanlı iken,

ötekinin tipi anasının pis amına benzemektedir. allahıma kitabıma kız olsaydım bu dağ öküzüne vereceğime gider çalı çırpıya sürtünürdüm amk.
biri sevda kadını nı yazmış diğeri ırkına methiyeler dizmiş.

seninle yaşamak için,
aramızda adem ile havva’dan beri
ekilen kara çalıların sökülmesi
yükseltilen duvarların kaldırılması gerekir
bunun için,
ilk sınıf, ilk hakim,
yalancı ve zalim erkekliğin yenilmesi
ve
uygarlığın çaldığı ateşin alınması gerekir.
prometeus’lara bedel bir kavgayı göze aldım.
dünyayı karşımda buldum
promete’nin memleketinde
haince esir düşürüldüm
ey kutsal ana
ve
sevda kadını.

bu memleket tarihte türktü, halde türktür ve ebediyen türk olarak yaşayacaktır.
beni olağanüstü bir kişi olarak yorumlamayınız. doğuşumdaki tek olağanüstülük türk olarak dünyaya gelmemdir.
biri türkiye de yaşayan türklerin atası. diğeri türkiye de yaşayan kürtlerin atası.
yapacağınız versusu sikerimdir.
kirletmeyin lan atamın adını şu şerefsizle.
güldüren versustur. kardeşim siz neyin kafasını yaşıyorsunuz yahu? birisi vatanı uçurumdan kurtarmış bir lider, diğeriyse ... çocuğunun teki.
temelde ikisinin amacıda halklarını özgürlüğe kavuşturmaktı, birine idam kararı çıkmasına rağmen bunu başardı hatta fazlasını yaptı, diğeri... şu an ki hükümetin akıbetine bakarsak diğerinin işi hala bitmedi.
ikisi de bir ırkın atası değildir bence. atatürk, türklerin son lideridir. diğeri için söyleyecek bir şey yok zaten. küfür etmek istemiyorum.
bu nasıl bir kıyaslamadır, anlayamadığımdır. zira atatürk ile katillerin tanrısı olmasını geçtim kendi örgütündeki insanlara bile hayvan muamelesi yapmış, yeri geldiğinde kadın örgüt üyelerine harem düzeni kurarak tecavüz dahi eden bir asalağın kıyaslanması tam bir kuş beyinli eylemidir.
Saçma sapan bi versustur.

Apo 3-5 iti toplayıp özgürlük ve eşitlik adı altında katliam yapmaştır daha sonrasında it gibi kodese tıkılmıştır.

Atatürk ise düşman sayısına oranla 3-5 askerle bugünün temeli atmıştır zaten gözünüzü açıp etrafa bakarsanız Atatürkün heykelleri görebilirsiniz zira öcalanı görmek isterseniz çöplerin etrafında bolca köpek görebilirsiniz.

edit: başlığı açan kaçmış.
Siktirtmeyin şimdi aponuzu.
atatürk daha iyidir.
halkı için kendinden vazgeçmiş iki önderin versusudur. ikisi kapışır ben alırım. onaylayanlar artılasın onaylamayanlar defolsun gitsin bu sözlükten.
yapacağınız versusu sikeyim karşılaştırması.
modların silmesi gerek başlıktır.
Doğru bir karşılaştırma olmaz.
Abdullah Öcalan'ı belki Mandela ile karşılaştırabilirsiniz, ama o durumda bile konjonktür farkı var, nitekim Güney Afrika'da azınlık diktası vardı, Öcalan ve onun ekolü de günümüzde onu kurmaya çalışıyorlar Türkiye'de zaten.
biri orospu çoçukluğunun simgesi biri türk milletinin.
Şu o.ç.ile atatürk ün isminin yanyana olması bile hakarettir atatürk e.

Edit: sizin önderinizide sizide kazığa oturtmak gerek.