bugün

(bkz: #15813430)

edit: evladım beni niye eksiliyorsunuz, sevgili beşiktaşlılar, alın işte bir kaç saat önce yazmıştım, haber şuan yeni yeni flaş haber, son dakika haber diye medyaya düşmüş.

hayır yani mustafa denizli'yi beğenmiyor musunuz ne ayaksınız anlamadımki.
ait olduğu yere dönmek üzere olan efsane. kurt.
beşiktaş'ın resmi sitesinde herhangi bit haber olmamasına rağmen bazı yazarların geleceğine inandığı teknik direktör. denizli bir daha beşiktaşa gelmez.
ertem şener'in muhtemel sallamasıyle gelebilitesi düşecek insan.
ntv spor'a göre fikret orman ile görüşmekteymiş.
bjk için en doğru tercihtir. inşallah haberler doğru çıkar.

denizli çok farklı bir hoca farklı bir insandır tarifi zordur, ne demek istediğimi anlayanlar mutlaka olmuştur.

yanliş anlaşılmasın muhteşem hocadır kesin şampiyonuz falan demiyorum.ancak şu var ki denizli bir şeyi isterse o şeyi alır. mesele onun neyi isteyip neyi istemediğidir.
eğer beşiktaşla anlaşmışsa inşallah seneye bize harika bir lig izletecek insan. trabzon'da da şenol hoca var ki tadından yenmez!
(bkz: mustafa denizli vs fatih terim)
2005 yılında istanbul'da oynanan o meşhur liverpool milan şampiyonlar ligi finalini iran televizyonuna yorumlamış kişi. bunda ne var diyeceksiniz tabi, tabisi şu; maçtan önce denizli kupa için liverpool'u favori gördüğünü söyler, maç başlar ilk yarı 3-0 olur, hoca derler iranlı spikerler hani liverpool favoriydi? hoca geri adım atmaz inatla hala liverpool'un favori olduğunu söyler tabi spikerler içten içe amma yaptın mustafa hoca dercesine bakışlar atarlar ama gel gör ki liverpool maçı çevirir kupayı alır, iranlı spikerler de maç sonunda mustafa hocaya sen ne büyük hocasın deyu nerdeyse dizlerine kapanırlar.
eğer beşiktaş'a gelirse fikret orman şu ana kadar açıkladığı bütün vizyon ve planlamaya tezat düşen bir iş yapmış olur. baştan söyleyeyim denizli sevdiğim bir teknik adam ve kişiliği mükemmel olan, beşiktaş'a yakışacağını düşündüğüm bir teknik direktördür. ama sen göreve geldiğinden beri 'ben bir teknik direktör ile 4 yıl çalışırım' diyorsan ve bunun üzerine mustafa denizliyi getiriyorsan buna günü kurtarmak derim ben. işin acı tarafı mustafa denizli'den önce anlaşılmaya çok yaklaşılan diğer aday ise 64 yaşındaki sven-goran eriksson'du.

not: beşiktaşlıyım
(bkz: legend is back)
gençlere eğilirse çok keyifli bir beşiktaş izletebilecek hocadır hoşgelmiştir.
Fatih Terim, Şenol Güneş ve Aykut Kocaman üçlüsünü en iyi tamamlayacak olan, istediğini yapan ve Türk futbol tarihinin en iyi hocalarından biridir.

Not: Beşiktaş için en iyi seçenek...
(bkz: mustafa denizli nin tekrar bjk t direktörü olması)
Beşiktaşın yeni teknik direktörü. hayırlı uğurlu olsun.
beşiktaş a çifte kupa zaferi yaşatmış türkiye nin önde gelen futbol teknik direktörüdür.

şu durumda en iyi seçenek mustafa hoca idi. hoşgeldin çifte kupalı şampiyon.

ve fikret orman kıçı kurtardı. şimdilik.
Beşiktaş'ta ikinci dönemi başlamıştır.
eğer denildiği gibi beşiktaş'ın yeni hocası ise, dört büyükler bu sene türk hocalara emanet demektir.
beşiktaş'ı en son şampiyon yapan kurt hocadır.. eğer geldiyse yapılmış en iyi yerli tercihtir açık ve net. zaten ben ayrılışına da karşıydım, *
beşiktaş ile anlaşmıştır.
kötü geçen bir sezonun ardından, sonunda gerçek bir teknik direktörün kulübü yöneteceğinden çok memnunum.
beşiktaşla anlaştı mı bilmiyorum fakat bu adam 2 yıl önce sağlık sorunları nedeniyle gitmedi mi? 2 yıl daha yaşlanmış halde daha sağlıklı mı geldi şimdi arkadaş. ilginç.
beşiktaş'tan sağlık nedenlerinden dolayı değil, schuster gelecek diye kibarca gönderilince böyle bir yalan uydurulan (demirören tarafından) kurt hoca.
3 büyükle de şampiyonluk yaşayan beşiktaşlı teknik direktör. aynı zaman da beşiktaşın son şampiyonluğunda ki teknik direktör.
3 büyük takımın taraftarının hepsinin sevdiği, saydığı teknik direktörlerden biri. en azından öyle olmalı çünkü 3 büyük takımda da çalışıp başarılı olmuş, taraftara, takıma, armaya saygısızlık da yapmamıştır.
Beşiktaşın Kürkçü dükkanıdır , her çalıştırıcısız kaldığına gündemine gelen isimdir aynı zamanda da 2. sezonu bitiremeyen isimdir.
yakında geri gelecek teknik adamdır. tamam lan kıvırmayın artık yok erikkson yok bilmem ne diye. getirinde bitsin bu dava ne teknik adam belli ne alınacak adamlar belli.