bugün

Uefa eline vermiş göndermiş. Pazartesi cas a gideceklermiş. Belli ki ceza kesinleşti.
Ülkem için istemem ama bu başka dünyalarda dolaşan takım taraftarlarının suratını görmek için uefanın bunları en az beş yıl men etmelerini öyle istiyorum ki.Ondan sonra uğraşırlar gene bizle fenerle bizim uefa kupamız var oğlum diye.
Bizim başarı dolu avrupa müzemizdensonra çekemiyenlerin ce za almamız için dua ettikleri başlıktır..

Beyler

Köpekler istedi diye atlar ölmezler...
başkandan başka her şeye benziyor.
Büyük başgannnn..
görsel

Bir yerlerden tanıdık geliyor mu?
dursun özbek'in mirasına konup yavaş yavaş onu da tüketen gs başkanı açık ve net.
Bu sezon böyle devam ederse sene sonunda tribünlerin istifasını isteyeceği Başkan. Transferde yaptıkları ile başarısızlığa sebep oldu. Açık ve nettir bu.
Finansal fair play len mk.
kendisi beleşten başkan oldu.
çok ahım şahım bir özelliği yoktur.
aydınus'un düdüğünü götüne sokamazsan hüseyin gelip tokatlar tabi. ne bekliyordun?

galatasay'ı anlayamamış ve asla anlayamayacak olan bu çapsız herif başımızdayken daha çok puanımız çalınır.

defolup gideceksin.
görsel

Tineri icat eden adam.
Küçük hesaplar peşinde koşması yüzünden lider çıkılacak grupta uefa bile tehlikeye girdi.

Mutlu musun sırıtık ?
görsel
105 gün hak mahrumiyeti cezası olan Mustafa Cengiz'e 45 gün hak mahrumiyeti cezası daha verildi.

http://www.milliyet.com.t...erhaber&utm_term=post
yakında kafayı sıyırmasını beklediğim başkan. umarım kısa sürede takımdan el çektirilir yoksa kassarayın haklarını savunacağım diye mortingen olacak. o kadar naif bir insan ki bünyesi bu kavgaları kaldıramaz. error verirse şaşırmayın. aman allah korusun.
pfdk nın canı sıkıldıkça hak mahrumiyeti verdiği başkandır.
Adam böyle böyle başkanlık yaşayamadan emekli olacak.
galatasaray başkanı
ama beni galatasarayi yansıtmıyor

dün tutmuş şey diyor ben istesem zlatan ıbrahimovici alirdim..

ya he he başkan, baskan sen daha 3 kuruş para için bateyi elden kaçırdin simdi zlatan falan diyor

düşündürücü..
galatasaray tarihinin transfer konusunda şu ana kadarki en kötü başkanıdır. transfer yapamadığı gibi eldeki iyi futbolcuları gönderip yerlerini dolduramamasıyla ünlüdür. sonra da açıklama yapar bir de '' eee marcao geldi, maicon var. forvette muğdat ve onyekuru var '' diye. sen onları da satıp yerlerini dolduramazsın başkan.
mitroğlu gibi leş ötesi bir forvet alıp transfer yaptık işte diyecek olan başkandır. 1 şubat itibarı ile istifası beklenmektedir.
''O bildiriyi imzalayan takımların yerinde olsam daha sonra hakemlerin aleyhine konuşmaya utanırdım. Herkesin kendi karakteri.''

“Galatasaray yenilince kimse yabancı sınırını konuşmuyor, kimse istiklal marşını konuşmuyor ama yenince hemen konuşuyorlar.”

"istiklal Marşı konusu tartışılıyor. Senfoni orkestrasına şarkı söyleyecek adam mı arıyoruz, Galatasaray'a futbolcu mu alıyoruz? isteyen 11 yerliyle oynasın, engel olan mı var?"

"Bizim en zorlandığımız transfer Serdar Aziz transferi oldu. Değerli rakibimiz Fenerbahçe, Serdar ve Tolga transferleriyle bizi 50 milyon TL'lik toplam bir giderden kurtardı"
Mali durumdan dolayı bazı transferlere onay vermediği için üzmüş olan başkandır. Oysa o gelecek forvetler ne goller atardı be başkan.
görsel
şöyle bir organizasyona kurban gitmiş galatasaray başkanı.

https://s17.directupload....mages/190323/r6ovy79d.jpg

https://s17.directupload....mages/190323/i3bt4ul6.jpg

dibine kadar eleştirilmelidir ama ibra etmemek skandal. hele de dursun'un ibra edildiği genel kurul tarafından.

burada yapılan şeyin adı belli. istediğin kadar yaz, bağır çağır adamlar siklerinin keyfine göre yönetiyor sözde koca kulübü işte.