bugün

ünlü tiyatrocu çift metin-nevra serezli'nin bir dönem profilo şimdilerde ise axess kart reklamlarında boy gösteren oğulları.
hayatta duyulabilecek en içten oh misin sahibi.

reklamını ilk seyrettiğimde tek kelimeyle hayran olmuştum ve şimdi teknolojinin en büyük eserlerinden biri olan facebookta beraber poker oynuyoruz.

rahmetli marlon brando sağ olsaydı da bir el de onunla atabilseydim.
1 ad: o kısa filminin yönetmeni.
3 ekim istanbul doğumlu olan yakışıklı aktör, oyunculuk hayatına ilk olarak ''evli ve cocuklu'' adlı dizide selim karakteriyle başlamış, ardından gösterdiği başarılı performansıyla bir çok dizide yer almıştır.

2000 yılından beri pek çok reklam fiminde yer alan yakışıklı oyuncu, ''belalı baldız, aşk oyunu'' gibi bir çok dizilerde'de konuk oyuncu olarak oynamıştır. canlandırdığı komiser kemal'le büyük beğeni kazanan oyuncu, ''masum değiliz'' adlı dizideki vedat karakteriyle göz doldurmuştur. son olarak ''iş arıyoruz'' ve ''bir ihtimal daha var'' adlı fimlerde yer almıştır.

uzun yıllar bilgisayar grafiklerinde, özel efekt uzmanlığıyla uğraşmış olan yakışıklı aktör, mimarlık eğitimide almıştır. sinemanın hep kamera arkasında kalmayı tercih etmiş ve bu konuda'da başarılı bir çok projeyede imzasını atmıştır.

şimdilerde temmuz ayında kanal d' de ekrana gelecek olan, baş rollerini şevval sam ve feridun düzağaç'la paylaştığı ''derman'' adlı dizinin çekimlerini sürdürmekte olan başarılı aktör, yepyeni projelerle sevenlerinin karşısına çıkmayı bekliyor.
cem uzan kişisine benzemektedir.
çok fazla abartılması lüzumsuz kişi.

bunu hasedim olduğu için söylemiyorum. ortada kaydedeğer bir durum yoktur. benim halkım yada yazarım ne de çok sever di mi şişirmeyi.
revivogen reklamında oynamış şahsiyet.

http://www.youtube.com/watch?v=23KMRLRDn4U&feature=related
profilo dayanıklı ev aletleri reklamlarında oynamıştır.

-Luzum yok, bakın profiloda çok güzel saç kurutma makinaları var. kurulayın öyle çıkın, sinüzit olmayın...
son derece mütevazi ve esprili insan ayrıca doğuştan sanatçı.
"snob ses tonuyla nasıl dalga geçilir?" akımının başlatıcısı ve tek temsilcisi. bana kalırsa bu akımı cem yılmaz başlatmıştır; ama murat serezli kadar karizmatik ve yakışıklı bir adam değildir. başarılarının devamını diliyorum.
hatırlayınca edithun: profilo reklamlarındaki kadar başarılı olmasa da superfresh reklamında da efektini inceden inceye vermiştir.
tiyatrocu nevra-metin serezli çiftinin oğulları reklam ve dizi oyuncusu. cem uzan'a kardeşi gibi benzeyen aktör.
bence cem uzan'ın hayatı film yapılacaksa bu rolü murat serezli oynamalı.
sempatik ve güzel gülüşe sahip oyuncu.
martin mystere tutkunu günlük hayatında saçları dağınık dolaşan buna rağmen yakışıklı sempatik cana yakın bir insan.
yakışıklı bir baba ve güzel bir anneden ne derece şirin bir insanın doğabileceğinin örneğidir. başarılı oyuncudur.
cana yakın ve yakışıklı bir insandır. genelde konuk oyuncu olarak oynuyor dizilerde ama komedide başrol oynasa çok iyi işler çıkaracağı kesin. ayrıca babasının vefatı nedeni ile allah sabır versin diyoruz kendisine.
yavşak zengin rolünü en iyi oynayan adamlardandır. severiz kendisini.
nedensizce sevilen adamlardan. çok sempatik, sıcakkanlı ve mütevazi.

üstat metin serezli ile nevra serezli'nin oğludur...
Paranın karakterinin önüne geçebileceğini göstermiştir kendisi, (oda'nın deyimiyle) ağır başlık atmışlar. http://www.odatv.com/n.ph...-murat-serezli-0307131200
Edit: (#20326916) Adam atv'de program sunuyor diye değil, Oktay Kaynarca'nın gezi direnişi'ne destek verdiği ortaya çıkmasıyla atv'de işine son verilip murat serezli'ye teklif edilmesidir esas olay atv'nin ve murat serezli'nin yaptığı karaktersizliktir bu, haberi okuyarak yazalım lütfen.
her şeyden öte oyunculukta fazlasıyla başarısız adam.
"annem babam oyuncu, ben de olcam hıh" demekle olmuyor abisi...
iyi sanatçıdır.eyvallah ama bu adamın tipinde böyle bi her an kazık atacak ibnenin teki gibi bir imaj var.tanımını tam yapamadım ama işte öyle birşey.
tabi ki kendisi için söz konusu yarışmayı sunacak olması büyük bir şans, ve öyle elle itilecek gibi değil. yalan söylemeyelim bize bu gruptan bir iş teklifi gelse kendi işimizden çok iyi şartlarda koşa koşa gideriz. her ne kadar, gönlümüz istemese de...

anacak insan sırf gezi parkına destek verdi diye bir adamın işine son verildiğini görüyorsa, biraz düşünür. hele ki bu isim murat serezli olunca...
artık grup görünümlü grup'tan. saygılar.
iyi oyuncu. oynadığı reklamın önüne geçmiştir.

https://www.youtube.com/watch?v=BRbJR5E_Q4g
Hem çok iyi bir oyuncu hemde çok samimi ve kibar bir insan. Bok atmaya gerek yok. Iyi insandir vesselam.
askeri yapımların vazgeçilmez yüzü olacak bu gidişle.