bugün

şu fotoğrafını gördükten sonra, eridiğim seksi mi seksi survivor yarışamcısı. seni tutuyorum bebeyim.
(bkz: boğa burcu erkeği)

görsel
Futbolda harbiden basarili yarismaci. Toplari guzel kurtardi. Penaltilari iyi atti. Takimi boktan bunun yaaa... sonlara dogru sicti.
Karakteri filan gayet duzgun ( izledigimiz kadariyla) survivor yarismacisi. Anne ve ablasini cook seviyormus.
Annesini veya ablasini bu kadar seven biri esini nasil sever kim bilir? Cok sadik birine benziyor. Aramizda cok fazla yas farki olmasaydi gider bulur evlenirdim o adamla umarim elenmez ve uzun sure iLeriz yavrumu.
Boyunun pek de uzun olmadigi ortada olan survivor Yarışmacisi. 1.70 filan herhalde
çok iyi cem yılmaz taklidi yapabilmektedir kendisi..

http://www.acunn.com/vide...n-cem-yilmaz-taklidi/4241
Tekerlekli oyunu beceremeyince aglamakli ifadeyle bozok abisinden ve tum takimdan ozur dilemistir kendisi. Kiyamam yaeee...
yememiş içmemiş kas yamış başka da bi bok yok.
Yaptigi konsey konusmalari ve oyunlardaki yardim sever tavirlariyla haftaya adalarin birleseceginden unlulerle arayi iyi tutmaya calistigi anlasilmaktadir.
duygu'ya scrabble gibisin demesi güldürmüştür.
karekterli bir çocuk gördüğüm kadarıyla.
bu sezonu mersin idman yurdunda tamamlayan kısa boylu orta saha prescisi, emre belözoğluna tipi ve fiziği benziyor hatta onun teknik olmayanı diyebiliriz.

görsel
adaya kilo vermek için gelen yarışmacı. kendi söyledi.
Bisey yapmadan dursa bile cekici bu adam ünlü olmasina üzülüyorum kendi acimdan.
survivor'ı kazanmasını dilediğim tatlı ve karakterli insan. partideki şovuna hayran kaldım.

partideki şovu: http://www.acunn.com/vide...sinde-duygumurat-sov/4825
Survivor da yarışanı futbolcu olanından daha meşhur sanki. Halbuki futbolcu olanı yerli gattuso olabilecek durumdaydı. Şimdi nerede bilmiyorum.
james marsden' e acayip benzeyen survivorcu. James' in sarışın hali sanki. James daha yakışıklı bence ama bundan da banane.
Survivor 2013'te en samimi buldugum yarismaci.

Yarismanin taaa baslarinda ailesini cok sevdigini filan anlatmisti. Ben de sov yapiyor bu cocuk demistim; ama goruyorum ki dedigim laflari bir bir yutuyorum. Ciddi anlamda ailesine duskun, efendi bir cocukmus murat. Bulunmaz hint kumasi gibi. Boyle insanlarin neslinin tukenmeye basladigini dusununce ayri bir seviyorum kendisini. Yarismalarda oldukca basarili. Ustelik diger sevdigim yarismaci hilmi cem ile cok yakin arkadaslar. Umarim duygu'nun kotu emellerine kurban gitmez ve finale kadar kalir.

Ailesini tebrik etmek gerek bu arada bu kadar duzgun bir evlat yetistirdigi icin.
Survivor'in bu aksamki bolumunde ada hayatina veda mi edecegi yoksa ada yasantisinin devam mi edecegi kesinlesecek yarismaci. Duygu ile smsteler su an. Umarim kalir ve bu zeki, cevik ve ahlakli yarismaciyi biraz daha fazla izleme sansina sahip oluruz.
o değil de hislerinin kuvvetli olduğunu bir kez daha ispatladı. şu ana kadar iki kere sms e kaldı ve ikisinde de;

- gitmeyecekmişim gibi hissediyorum.. dedi

ve gitmedi. gelince bana fal bakmaz mı?
Acun' un ıssız bir adaya düşseniz yanınıza alacağınız eşya nedir sorusuna cep telefonu diyerek beni krize sokan yarışmacıdır. Turuncu şortu ile birlikte bu yarışmaya damgasını vurmuştur. Kendisini severek izlemekteyiz. Kendisininin ikiz kardeşi için http://www.efooddepot.com...e__hypen__3_dot_52oz.html
Dunku odul oyununu kazanip gece kulubune gitti beyefendi. Kizlar mizlar... yani ne biliyim. Olmadi be murat.
cok cok sevdigim yarismaci.
Hilminin kalmasina sevinsemde, murati severim.
survivor'da bu yıl adını finale yazdıran dörtlünün içindeki yarışmacılardandır kendisi. bir süredir gözlemlememe rağmen yorum yapmak için yarışmadan gitmesini bekledim, sonuçta erken konuşmamak lazımdı. şöyle bir özet geçersem: başlangıçta öyle bir dış görünüşle karşılaşınca içi boştur düşüncesi oluşturuyor insanda ister istemez; ama zaman geçtikçe karakteriyle, zekasıyla, yetenekleriyle*, duygusallığıyla, saygısıyla ki en önemlisi de rakibe saygısıyla etkisi altına aldı büyük bir kitleyi. sonuçta bu bir yarışma, herkes kazanmak ister ve oyunlarda hırsa kapılıp kırıcı olabilir ya da kazandığında kendi egosunu ön plana çıkarabilir ister istemez; ama murat alçak gönüllü kalmayı başarıp hırsını kendi içinde yaşamayı becerebildi. samimi geldi herşeyden önce. 'böyle evlat, eş, dost isterim' dedirtti. ağlarken ağlattı, gülerken güldürdü. o yaştaki bir insanda öyle bir olgunluk görmek şaşırtıcı ve etkileyici oldu. üstelik maddi durumu iyi olan bir aileden geliyor, yani şımarık zengin bebesi önyargısını da kırmış oldu diyebiliriz. güzel yetiştirilmiş, ailesini de tebrik etmek gerekir. kısacası murat 'nasıl dört dörtlük insan olunabilir'in timsali oldu diyebiliyorum ben içten bir şekilde. survivor'da karakter olarak takdir ettiğim bir diğer yarışmacı olan geçen yılki finalistlerden hasan abi ile yan yana gelseler muhteşem bir örnek teşkil ederlerdi diye düşünmüşlüğüm vardır. bu sene murat'ın yanında bir hasan abi yoktu; ama hilmi cem vardı ve güzel bir dostluk görmüş olduk. egoların ön plana çıktığı bir yarışmada bunu görmek sıradışı oldu*. hilmi cem'i de bize o sevdirdi hatta onun iyi yönlerini çıkardı ortaya. murat en azından ilk iki finalist içinde olmayı hak ediyordu; ama hayırlısı böyleymiş. yolu açık olsun ve hep tanıdığımız gibi kalsın.
murat'ın elenmesiyle acun'un kendi istediğini elediği kesinlik kazanmış oldu. bunlara sms gönderen var mı bilmiyorum ama boşuna göndermeyin.
ilk gördüğümde memeler silikon galiba canım tepkisini verdiğim, survivorın sonuna doğru bacakları tavuk bacağı gibi kalan, memeleri garson bedene inen tatlış.
Emre belezoğlu özentisi bir ön libero ...