bugün

tuzu kuru sanatçılarımızdan sadece biri .
Murat çok boz'du.
hayranlarının %98i 16 yaş altı, diğerleri de oy kullanma yetisine sahip olmadığı için yalaka acunu yalamak için katıldığı kampanyaya etkisi sıfırdır. Etkisiz eleman.
(bkz: korkak)
(bkz: Allah boy vermiş gerisini koyvermiş)
görsel
(bkz: Erkeğin kezbani)

Yarı çıplak kızlarla, erotik klipler çekip "şeriata evet" demeçleri veren kişi.

(bkz: ikiyüzlülüğün kitabını yazmak)
gökhandan ayarı yemiştir.
yaladığı parti tek adamlığı getirirse o cıbıl gacılarla klipleri rüyasında görecek şarkıcı.

bu ülkenin ünlüsü de ayrı bir tip aq.
(bkz: dostum Timberlake demişsin ama bu bildiğin bieber)
"yarı çıplak kızlarla, erotik klipler çekip "şeriata evet" demeçleri veren kişi."
Demişim zamaninda... kendime kesinlikle katılıyorum.

Murat boz, murat Dalkılıç'in tırnağı olamaz.
Bildiğiniz gibi Murat Dalkılıç gezi parkına çok destek verdi hatta Dalkılıç'in kuzeni, gezi parkında gözünü kaybetmiş biriyle evlendi.
inanmazsaniz bizzat kendi Twitterinda bulabilirsiniz.
solcular tarafından lince maruz kalan murat Boz'un annesi fenalaşarak hastaneye kaldırılmış. bu haberden sonra murat Boz'a saldıranların azıcık olsa vicdanı sızlar mı? bence sızlamaz çünkü bunlar empati ve vicdan yoksunu.

http://www.hurriyet.com.t...-annesi-korkuttu-40349150

yıllarca kendileri gibi düşünmeyenleri linç ederek, dışlayarak insanlara baskı kurdular.

ama artık devir değişti %75 %25'den büyüktür. çatlasalar da patlasalar da o anayasa geçecek. kendileri gibi düşünmeyen insanları sindiremeyecekler korkutamayacaklar!!
juniorlider ne dolmuşun be kardeş gel otur bı şöyle anlat.
cahil bir ünlü. artık ünlü olmak için cehalet şartının arandığı şu günlerde yaptıkları ile bizleri şaşırtmamıştır. evet de dese hayır da dese ülkenin sanat kalitesini düşüren biridir.
Biz oturduğumuz yerden sallıyoruz tamamda
Bu adamlar milyon dolarlarla oynuyor dünyanın parasını kazanıyor ben onun yerinde olsam değil siyasi görüşümü heeşeyimi değiştiririm elimdekiler gitmesin diye.
Yani haz almam sevmem ama ne bileyim sonuçta para türkiye den daha değerli dimi ? Empati kuruyorum şu an.
Oda parayı ve kendini seçti bu doğal gibi geliyor bana şimdi, bir kaç gün önce çok kızmıştım ama.
----içki içmem ben dedi, sarhoş kameralara çıktı.
----ailemi bu piyasadan uzak tutmak istiyorum bu benim özel hayatım dedi, anne babasıyla reklamlarda oynadı hatta abisi kendisinin menajeri.
----hayranlarimin ve herkesin gözü önünde düğün yapmak istiyorum dedi, bedelli askerlik yapmak için yanılmıyorsam ( yanılıyor olabilirim ) alman asıllı biri ile kıbrıs'ta mi ne evlendi.

Juniorlider kardeşimiz çok güzel açıklamış bu herifin ne olduğunu...
yarışmaya gelse buna döner miydin?

https://youtu.be/AWcrFIoaWH8?t=63
görsel
"vay efendim oğlum evet dedim ama kimse bisiy demesin."

Oldu canım başka. Ne şiş yansın ne kebap.

Annesi fenalasmis... Bizzat Murat Bozlak akraba olanlar bile samimiyetsiz buluyor annesinin hastalığını.

Ama tabi günahını almayalım belki gerçekten hastadır

Velev ki eğer hastaysa basın neden feveran ederek bunu her yerde duyuruyor?
Bütün haber siteleri manşetten geçiyor?

Bu kadar da ikili oynanmaz murat boz.
Sen meğer neymissin de biz gorememisiz
yalaka , egosunu acuna peşkeş çeken kişi.samimi değil.
daha önceden sevilip, şarkıları zevkle dinlenip sonra kendi işi dışında bir işe bulaştığında kendinden soğutan insanlar vardır ya. buda onlardan biri.
yaptığı müzik ticari, tarkan çakması olabilirsin bari onun gibi kaliteli şarkılar da kat. tamamen piyasa müziği yapıyor. para hırsı bu hallere getiriyor adamı.
bildiğiniz gibi kendisi saç ekim ameliyatı olmuştu.

napmışlar saç ekerken beynini mi almışlar bu ne değişim lan.
değişen kişilik.
Evet dediği için hazımsız ve ahlak yoksunu tek hücreliler tarafından "biliyorsunuz murat boz keldi..." seviyesinde sataşmalara maruz kalan güzel adam.

Hayır dedi diye (yersen) kovulan irfan için gözyaşı döken bu mahlukların evet diyenlere tavrı ne kadar samimiyetsiz olduklarini ortaya sermekte zaten.
Efemine görüntü sergileyen bir tip.