bugün

bir ara siliniyordu hatta memeleri çıktı diye baya dalga geçtiler derken acun abi elinden tuttu bunun tekrar diriltti. ee her şeyin bedeli var. evet.
evet diyerek laikçi yobazları sinirden kudurtmuştur. ahahaha ağlayın ağlayın çok zevkli oluyor izlemesi.
eski sevgilim hayranıydı bu adamın bende pek ses çıkarmazdım o zaman ama hatun şimdi başkasıyla nişanlı ve ne tv de zaman murat boz'u görsem sinirlerim ayağa kalkar.o derece kıl olduğum bir kişi.
evet demesi çok normal olan kişi. acunun yanındasın yiyosa hayır de.
sıla kadar delikanlı olmayan biri.

fikir hürriyeti değil mesele. gelmesi için uğraştığı, desteklediği sistemi anlatsın madem. neden destekliyor? faydaları neler olacaktır, bugünkü sistemde yapılamayan ne yapılacak yeni sistemde, maddeler hakkında fikirleri nedir?
allahaşkına çıkıp açıklasın, diyecem ki tamam, biliyor, anlıyor görüşünü ortaya koyuyor. saygı duyarım. ancak bu kepaze işi düşünce özgürlüğü olarak ele almak büyük bir yanılgıdır.

edit: gerçi videoda nasıl bir ruh halinde olduğu da belli. değer mi bi juri koltuğu için murat?
Adamın dibidir. Hayırcıların mahalle baskısına ve linç girişmlerine karşı dimdik duran, vatanını ve milletini seven gerçek bir insan evladı olduğunu ispatlamıştır.

iyiki albümünü almışım. bu ülkeden yediği içtiği helal olsun.
Öylesine samimiyetsiz ve öylesine yalakalar ki, ülkeyi hiç düşünmeden ateşe atıyorlar. Yarın bu ülkeye bir şey olduğunda, ilk kaçacak yine onlar olacak...
Öncelikle şunu belirteyim , ben evet oyu kullanmayacağım. Bu tatlı su solcularını bir türlü çözemedim arkadaşım. Bir sanatçı sizin görüşünüzü tutuyorsa sonuna kadar aydın oluyor arkasından gidiyorsunuz ama farklı bir görüşü tutuyorsa hemen bel altı vurmaya çalışıyorsunuz. Çünkü o size göre ya çomardır ya da yalaka, başka ihtimal olabilir mi?

Sizde düşünce özgürlüğü sadece sizden olanlara var, sevgili özgürlük bekçileri.
Yazıklar olsun insanı, devrin yalakası. Başındaki peruğu beynine kan gitmesini engelliyorsa demek!
yalakadır..

öyle yalakadır ki, cebi ülkenin geleceğinden daha değerlidir.
Ekmeğinin peşinden gitmektedir. Yargılayamayız.
büyük oyunu görüp "boz"muştur.

tabi hdp'ye oy veren vatan haini eski murat boz birilerine daha cazip geliyor.
Gözümde zerre değeri kalmamış olan yaratıktır. Meltem cumbul kadar delikanlı olamamıştır.
"şeytana" uymuştur.
Acunun adamı olan birinden görece radikal bir çıkış bekliyorsanız ya çok safsınızdır ya da ülkeyi takip etmiyosunuzdur.

Tanım: yaptığı açıklaması ile şaşırtmayan sanatçı.
türkiye'de ölse üzülmeyeceğim hatta sevineceğim ünlülerin başında gelen varlık.
Evet diye video çeken ünlüleri görünce aklıma uğur mumcunun şu sözleri geldi: haklıdan yana değil güçlüden yana olanlar korkak ve kaypak olurlar. güç merkezi değiştikçe döner, fırıldak olurlar.
Yakında akp seçim kampanyalarında sıkça şarkılarıyla milletin kafasını s...kmeye başlayacağını tahmin ettiğim elemandır.
bir murat dalkılıç değildir.

Gereksiz, komik olmayan boş bir adam.
Ardaya, rıdvana, burak yılmaza yakıştı da bu adama hiç yakışmadı, bu yüzden en çok sen düştün gözümden murat boz.
Yüzünde değişik bişey var. Kaşlarını sil sanki losemi hastası gibi gözleri çok pörtlek.
hiç sevmezdim. şimdi hiiiç sevmiyorum.
bedelli askerlik yapabilmek için yabancı bir kadınla evlenen ve daha sonra işi görülünce boşanan pop şarkıcısı.

daha güçlü bir türkiye için evet diyor lol.
Demokrasiye sahip cikmak adina hayir propagandasi yapmak gorev kabul edilip (elbette yapilacaktir ve yapilmalidir da) bu ve baska unlu ya da unsuzlerin evet propagandasi yapmasi neden demokratik bir egilim olarak kabul edilmez. Bir kac cumleyle izah edilse sahane olmaz mi?
(bkz: kezbaniçe)