bugün

kelimelerle anlatılamaz olgudur. görülmüştür ki bu ülkede: gezicisinden, solcusuna, devrimcisinden ateistine, ergenekoncusundan alevisine kadar herkes ve her kesim hocaefendiye teveccüh göstermektedir. yani humeyniye iranda devrim öncesi duyulan sevgi ne ise burada hocaefendiye kat be kat fazladır. abilerle aydınlık geleceğe...
akp'ye karşı olanların %99'unun duyduğu sevgidir. *
(bkz: kpss soruları elimizde ne yapalım efendim)

hürmet ederiz.
Göremeyenlere
zamanında akplilerinde duyduğu sevgi türüdür.
Akp nin iktidar oldugu ulkede,, iktidari kaybettirme olasiligini dusunerek vatanseverlerin son gunlerde duymaya basladigi sevgi..
+bu bir haz sheffır, bunun nasıl olduğunu integral bilim bile çözemedi.
- seni anlıyorum antony, gerçekten gülene olan sevgi kaç desibel diye sorsalar sıçıp kalırım afedersin.
+bilimyoum sheffır biliyorum, aslında ben bile hologramlar içindeyim.
-ağzından yel alsın antony, hocamızı üzeceksin bak. hihihi.
+tamam sheffır ama biliyorsun elimde belgeler var ne kadar mesuduz şimdi.
-telgrafla onları amerikadaki jozi amcaya fakslayalım olur mu bu mutluluğu oda paylaşsın.
+peki sheffır senin istediğin gibi olsun seçip yolluyorum, faxın adı gülen indirimi.
-çok incesin logar.
+anlamadım sheffır.
-hassiktir antony hatlar karıştı. *
öyle bir dünya yoktur. kendi çıkarları için elinden geleni ardına koymayıp ülkesine sırtını dönen kişi sevilemez efendim.
amerikan imamı sempatizanlığıdır.Aklını kullanamayanların hayat tarzıdır.Sert sevişirler , çabuk yorulurlar.
Yanlıştır. Böyle bir sevgiyi ancak ve ancak sayın başbakanımız recep tayyip erdoğan hak eder.