bugün

ilk turda alacak 13.cumhurbaşkanıdır.

adamdır, bu iş tamamdır.
akapelileri catlatan lider . acikcasi neden tayyebe oy verdiginizi anlamiyorum ananizi alip gitmeyi cok mu seviyosunuz .
(bkz: şişirilmiş bir balon)
Yıllar sonra içimde açan umut çiçeğinin adıdır Muharrem ince. apolitik ben bile heyecan duyuyorum. Oğlum güzel günler görsün istiyorum bayım.
görsel
sanatın ve sanatçının dostudur.

görsel
yıllar önce nimet çubukçu, ömer çelik gibi rahatsız bakanlarla boğuşurken ne olurdu sanki milli eğitim bakanımız olsaydı, dediğim şuanki cumhurbaşkanı adayımız.
hazır cevaplılığı, kıvrak zekası ve espri kabiliyeti ile gerçekten gönülleri feth ediyor.
ancak; yıllardır kavgacı, bağıran, sürekli ayar verir şekilde konuşan birinden şahsen o kadar bıktım ki gıpgıp gülen meral akşener bana daha cazip geliyor. kadın eli gelsin lütfeeeeen
yine birisinin anasının amına kafasını sokacağını söylediği bir küfrü daha ortaya çıkmış.

bu adam kesinlikle ama kesinlikle göründüğü gibi birisi değil, samimi değil.

1. turda meral akşener'e oy vereceğim, 2. tura ince ile erdoğan kalırsa eğer her ne kadar istemesem de ince'ye oy vereceğime erdoğan'a oy veririm.
Gelin hep beraber akşener'e oy verelim. 2. Turda bu ve erdoğan kalırsa çoğunluk erdoğan'a oy verir. En iyisi akşener.
balon diyen aktroll piçleri nasıl kuduruyorlar korkudan hahaha .
24 haziran pazar günü akşamında birilerine balkon konuşması yaptırmayacak, hevesini kursağında bırakacak kişidir. Aktroller de dahil tüm türkiyenin başkanı geliyor. Bu dalganın önünde kimse duramaz.
türkiye nin umudu olmus cumhurbaskani adayimiz.
kismetse 8 temmuz aksami resmen cumhurbaskanimiz olacak. Buna yürekten inaniyorum.

kendisini milletvekilligi yaptigi dönemlerde de büyük bir ilgiyle takip ederdim. akp iktidari boyunca, muhalif tarafin en ses getiren vekillerinden biri oldu. sokaktan 5 kisiyi cevirip meclisten 3 vekil sayin deseniz, mutlaka listede yer bulacak bir isim olmustur her zaman.
eger chp kendisi yerine baska bir aday cikarsaydi, büyük ihtimal oyum meral aksener in olacakti.
ama o isim sayin ince olunca hesaplar degisti. adayligini acikladigindan beri de gerek vaatleri, gerek üslubu, argüman yetenegi, kucaklayici ve sevecen ama ayni zamanda meydan okuyan asabi tavri “iste bu” dedirtti. icten ice bagirmak istedigimiz her seyi bir kisinin cikip korkusuzca beyan ettigi cok müstesna anlar yasatti bizlere.
kendisinin cumhurbaskani bir kimsede olmasi gereken bütün vasiflari barindirdigini düsünüyorum.
cevval adam bir kere.

sürekli yineliyor meydanlarda;
“81 milyonun cumhurbaskani olacagim!”
Aslinda tek ihtiyacimiz olan sey bu degil mi? o kadar ac kaldik ki bu birlestiren ve kucaklayan yaklasima. chp nin adayi olabilir ama parti rozetini cikarip atti bu arenaya cikarken. Olmasi gerektigi gibi. Yillardir yüzde ellisini zor tutan, kin ve öfke kusan bir diktayla yasamaya calisiyoruz.

bu adam yarin benim 71 yasindaki anneannemi kalkip miting meydanina götürüyor. babama emekli maasindan arttirip secim kampanyasina bagis yaptiriyor. bunun adi umuttur iste.
ve hic kimse bizden umudumuzu söküp alamaz.
zafer muhtesem olacak.
cumhuriyet halk partisi.
saat gece 03:30 elime bir avuç fındık aldım,balkonda sallanan koltuga oturdum,boş sokaklara bakıyorum.uzun uzun düşüncelere daldım,bir yandan katır kutur fındık yiyorum aklımda tek soru
“ lan acaba kazanır mı.? “
selanikten doğan 2. güneş.

görsel
türkiye cumhuriyeti 13. cumhurbaşkanı sayın muharrem ince diyeceksiniz. bu iş tamam.
muharrem ince zihniyetini kendi ağızlarından dineyelim .

http://www.youtube.com/watch?v=_4Od3mYepco
Erdoğan'ın gerginliğinden sonra ince'nin esprili halleri iyi geldi.
https://www.youtube.com/watch?v=Qts6_oKWG94

insana zorla tayyip erdoğan'a oy verdiriyorsunuz.

yemin ederim muharremin birden hacı olması, hergün cuma namazı kılması, mustafa kemal'in askerlerne it sürüsü diyen parti ile ittifak kurması, resepsiyoniste küfür etmesi beni resmen tiksindirdi.

sadece bunlar değil, izmirde yapılan karaktersizlik örnekleri de buna dahil, kendinden de, seçmeninden de nefret ettim amk!

gönlüm çok net meral akşener'den yanaydı ama sırf bu muharrem'in ve ona oy verenlerin göt olmasını görmek için recep tayyip erdoğan'a milletvekilliği içinse mhp ye oy vereceğim, inşallah da ikinci tura kalmadan yarın kazanır.

yarın kazanırsa tüm umutlarınınız balon gibi sönmesini zevkle izleyeceğim. belki benim gibi milyonlarca meral akşener seçmenini zorla erdoğancı yaptınız.

gerçekten çoğunuz beyinsiz insanlarsınız, Meral akşener'de efendi gibi birleşmek varken muharrem gibi bir adamın peşinden gidip terbiyesizleşmeniz ülkenin geleceğini bir 4 yıl daha belirsizleştirmek üzere.
balkanlardan doğan 2. güneş, bu milletin görüp görebileceği 3. adam. *
bir o çocuğu gibi polis memuruna küfür ediyor. üstelik kendisine taraftar olan bir polis memuruna...
gücü ele alsa ne olacağını allah bilir!
geçen cuma camide görünce cematin şaşırdığı kişiliktir. imama az kalsın namazı karıştıracaktır şaşkınlıktan. Umarım Takiye değildirde en azından öbür dünyasını kurtarır.
Yeni cumhurbaşkanımız.
her ne kadar rte, ak parti'yi sevmesem ve oy atmayacak olsam da muharrem ince'ye oy veremem. chp zihniyetidir, geçmişte yaptıklarının bir daha yapmayacaklarının garantisi yok özellikle tabanı çok bilendi.
o şiirleri okumayacaktın muharrem.
işte böyle kırmızı rujla imza çakarlar.
görsel

not: yakışmış ama.