bugün

milleti gaza getirip ortada bırakan adama oy verebilmem mumkun degil. guvenmiyorum bir kere. kendisi ucuncu sinif tv programlarina cikip konusmaya devam etsin, enerjisini atar en azindan.
birazcık şovu seven ve ağzı bozuk bir insan
görsel
Kadıköy tayfasını bir ara iyi heyecanlandırmıştı. Kurtuluş umuduydu. Çapı oradan hesap edin. Ulan ya.
Bi bakanlık ile bağlanacak gibi geliyor bana ehehe.
sadece laf ebeliği yapmanın başarıyı getiremeyeceğinin en büyük tezahürüdür.
"ince giyerim ince, pembe yakışır gence" türküsünü çağrıştırır.
kılışdar bir şekilde giderse ilerde bir şansı olur.
AKP ile HDP'nin görüşmesi konusunda "Meclis'te bir siyasi partinin grubu varsa o siyasi parti, anayasa değişikliği konusunda oy kullanma hakkına sahipse görüşülmesinde hiçbir sakınca yoktur" ifadelerini kullanmış.

https://www.yenicaggazete...inceden-geldi-596136h.htm
Bugünlerde sosyal medyada deniliyor ki işte efendim CHP HDP ye çok yakınlaştı, ben bu yüzden çıktım gibi şeyler türetiliyor birde ümit Özdağ ile ittifak yapacaklarmış, bu kadar iki yüzlülük olamaz. önce Edirne cezaevine Selahattin Demirtaş'ı ziyaret etti, daha sonra hdp'lilerle Hakkari'de miting yaptı, sonra Mardin'de Ahmet türkü kayyumdan dolayı ziyaret etti. şimdide akp MHP bloğunun ağzıyla konuşuyor birde buna inanan sözde ulasalcılar milliyetçiler var, bu millete din dersi değil dün dersi verilmeli ALLAH akıl fikir versin.
"Ben kazanamazsam Kılıçdaroğlu'nun kazanmasını isterim, bu iktidarı değiştirmek lazım."
videoların birinde bağıranlar var. enkazdan mı geliyor o sesler bilmiyorum. nasıl bir felaket bu ya.
“Bölgeye diyanet personeli gönderiyormuş, bu kadar olamaz ya. Psikolog göndereceksin bölgeye. imam mı halledecek psikolojiyi? Enkazın altında insanlar inim inim inlerken, sela okuttunuz ya. Ne utanmaz adamlarsınız!"
son yalanıyla gene madara olan adam diye kendini kandıran adam kılıklı.
tayyor'un elini sikarak adami tekrar kazandirmistir. bu yikimlarin ve olumlerin bir sorumlusu var muharrem; bunu gormezden gelirsen yitip gidenlerin hakkini aliyorsun demektir, kalan saglarin hakkina sahip cikamayacagini da bir sekilde belli etmis oluyorsun.
tam bir gaz alma aygitina donusmus bu muharrem, bilerek ya da bilmeyerek.
Deneyelim diyorsun olur mu yeniden

Ruhumu okşuyor

inceden inceden..
Ümit özdağ la, birlikte doğruları korkmadan yılmadan dile getirebilen diğer bir siyaset adamı.

Deprem konusundaki hassasiyetini deprem ülkenin beka sorunudur, acilen önlem alınmalı. bir araya gelelim ne yapılması gerekiyorsa yapalım diyerek sanki yaşayanacakları yıllar öncesinden tahmin edercesine açıklama yapmış. Bu kadar ileri görüşlü, nokta atışı yapabilen bir siyasetçiye kesinlikle şans verilmeli diye düşünüyorum..
"Depremdeki kayıp sayısı "Asla 40 bin falan değil, asla."
"Sayın Cumhurbaşkanı, büyük bir felaket yaşadık. Birlik ve beraberliğe ihtiyacımız var. Ancak kullandığınız dil ve seçtiğiniz sözler kutuplaşmayı artırıyor. Lütfen bu dilden vazgeçin, siyasi parti genel başkanlarını bir masa etrafında toplayın ve bu badireyi birlikte atlatalım."
kk ya kızar ondan beter yalan atar.
muharrem ince oy vereceğim kişidir.
Deprem sonrası yine ipleri eline alan, toksik ilişkimiz olduğu halde bizi yeniden yanına çekmeyi başaran dobra bir siyasetçi.

2018 de kalbimiz kırık olsa da Chp genel merkezininde suçu olan ve sandıkları koruyamaması belli olmaması için itibar suikasti yaptığı siyasetçi.

Memleket partisi kurup, ecevit Dsp si gibi gündemden düşmeyeceğini düşündüğüm ve desteklediğim bir siyasetçi.

Yolu açık olsun.
Şov adamı bu zat-ı muhteremden hala gelecek için umutlu olanlara üzülmemek elde değil. Yazık "Adam kazandı"
Adam kazandı sözünde ne yanlış var anlamadım papağan gibi sayıklıyorsunuz şunu, açık ara bir sonuç vardı ortada.

Yalova'da bir oy için sabahlamış kişiye bok atarken az düşünün.

Sayısız canlı yayında tv'de defalarca anlattı adam, chp avukatına sordum seçim gecesi var mı bir sorun diye, yok dediler diyor. Ne yapacaktı yalan bilgiler verip oylar çalındı deyip insanları galeyana mı getirecekti? Garip garip beklentileriniz var.

Yok efendim sarhoştu seçim gecesi ondan ekranlara çıkmadı diyen var, adam diyor ki o gece yanımda bir sürü insan vardı hangi biri böyle bir şeyi doğruladı.

Bir şeyler uyduruluyor ve takılıyorsunuz peşine, delinin biri kuyuya taş atmış hesabı.

Hakkı olanın hakkını verip, haksız olanı da sonuna kadar eleştiriyor adam.

Sanırım kafayı yemişsiniz, muharrem ince kadar samimi, mantıklı ve doğruları konuşan aday kim var da kiminle kıyaslayıp konuşuyorsunuz. ince'ye laf edenler oyunu kime verecek çok merak ediyorum.
gönül rahatlığıyla oy vereceğim tek siyasetçi.
Oy vereceğim insan +1.