bugün

chp'nin genel başkan olması gereken adam gibi adam ama kemal kılıçdaroğlu'nu devirebilecek seks kaseti yok.
hiçbir akp'li grup başkan vekilinin yüzleşmek dahi istemediği cengaver. tek başına ordu. televizyona çıkacak akp'li bulamıyor adam.
evlat olsa sevilmez. o kadar yani.
belki de mecliste parti gözetmeden söylüyorum gerçekten oturduğu koltuğun hakkını veren milletvekillerinden birisidir.
kim takar yalova kaymakamını, sözünde geçen kaymakam artık yoktur, çünkü yalova artık il olmuştur,sözün karşılıgı artık yalova milletvekilidir ve özellikle içip içip evli kadın gazetecilerin kapısına sarhoş dayandıgı için bizzat bu sözün muhatabı muharrem ince olabilir.
chp nin parlayan yıldızıdır kendisi.
sevdiğim bir siyasetçi. tbmm'inde cesurca konuşabilen nadir adamlardan.
kıl siyasetçi bilhassa içkiliyken 31 olsa çekilmez. kafa ağrıtan bir üslubu var. çok bağırıyor.
CHP Yalova milletvekilidir. Cumhuriyet Halk Partisine genel başkan olarak en çok yakışacak kişidir. adam gibi adamdır.
ileride chp genel başkanı olursa şaşırmayınız. koltuğa o kadar yakışan bir adamdır. adamdır.
kim takar yalova kaymakamını sözünü tarihe gömen milletvekili.
eğitim hakkında hiç bir şey bilmediği halde atıp tutan, tribünlere oynayan siyasetçidir.
yalova'nın gururu olmakla birlikte akp'lilere "abd'den korktuğunuz kadar allah'tan korksaydınız memleketi bu hale getirmezdiniz" diyebilen bir siyasetçidir.
Chp nin medyada görünen simaları içinde,''lider'' kumaşına sahip olan tek siyasetçi, son derece karizmatik,söylemleri keskin ve etkili..konuşurken dinliyorsun,ben kemal bey'in konuşmasını dinlerken sıkılıyorum..umarım en kısa sürede chp'nin başına geçer..kılıçdaroğlu gibi silik ve etkisiz bi liderle chp'nin oyu 23-30 arası dalgalanır durur; bu da kimseyi memnun etmez,baykalı dönüşünü düşünmek bile istemiyorum..ey chp li delegeler,farkı fark edin,bu adamdaki ışığı görün.
yaptığı 11 dakikalık konuşmayla herkesin ilgisini çekmiş medyanında pohpohlamasıyla isim yapmış CHP'nin seçim sonrası karışıklığından yararlanarak bir yerlere gelmeye çalışan arkasında sağlam gazcıların olduğuna emin olduğum şahsiyet.
chp ye yakışmayan insandır kendileri, çünkü millet söz değil icraat, eylem bekler. konuşmayı babam da yapıyor kahvede.
chp'nin içindeki en militan isimlerden birisidir.
beğendiğim tek milletvekili. yemez mi ? yer orası ayrı.
nedense cem uzan'a benzettiğim şahıs.
içimizdeki irlandalıları temizleyeceğiz diyen kişi.
(bkz: http://www.nethaber.com/v...ilari-temizleyecegiz.html)
halkın büyük çoğunluğu tarafından chp'nin başına geçmesi beklenen kişidir.
deniz baykal ın görevi bırakmasından sonra chp nin başında görmek istediğim adamdı.
kılıçdaroğlu diye iki üç dosya ile adını duyurmuş biri getirildi ama.
muharrem ince nin hitap gücü yüksektir, lafı da gediğine oturtturur.
en azından kimsenin dile getiremeyeceği sözleri akp lilerin yüzüne yüzüne söyler.
harika bir hatip.
fikrimce türkiye'deki bildiğim tek adam gibi politikacı. kendisini eskiden başbakanlığa layık görürdüm, fakat şimdi cumhurbaşkanlığına layık görüyorum. samimiyetle söylüyorum ki, chp'li olduğu için hiçkimse ona cephe almamalı. lütfen adama bir şans verin. adam gerçekten şerefli, dürüst, namuslu, halksever, zeki ve allah yolunda biri. ,

bence chp'nin yüz akıdır.
kesinlikle cumhuriyet halk partisi'nin başına geçmesi gereken adam. başkanlık konumana en çok o yakışır.
o kadar çok ayıbı var ki, ilk ayda 10 tane sahtekarlığını çıkarırlar. siz en iyisi akplileri korkudan altına işettiren memur kemal ile devam edin.

ayıplarından birini chp'li biri anlatıyor.
http://www.alitezel.com/t....php?sid=yazi&id=3545