bugün

2 sene avrupa kupalarına katılamayacak bir takımda oynamak istememektedir.

çok doğal karşılamak lazım.
neden onu bu kadar çok sevdiğimizi bi daha hatırlatmıştır. az önce attığı twit:
--spoiler--

Bu akşam neden kadroda olmadığımı bilmiyorum. Çok üzgünüm ama elhamdülillah fenerbahçeyi çok seviyorum.

--spoiler--
şikeci bir takımda durmak istememektedir. örnek bir davranış.
selçuk şahin: başkanım bişey sorabilir miyim?
aziz yıldırım: sov evladım?
muossa sow: efendim başkanım?
(bkz: ama komik)
(bkz: vurmayın laan)
Fenerbahçenin çok yönlü forvet oyuncusu,yıllar ilerledikçe ücretinin azaldığı garip bir özleşme imzalamıştır nedenini cidden merak etmekteyim.
avrupaya gitme zamanı gelen gittiğinde de avrupanın amına koyması gereken futbolcudur.

not: fenerbahçeliyim ve takımda en sevdiğim adam sow.
"Bu akşam neden kadroda olmadığımı bilmiyorum. Çok üzgünüm, ama Elhamdülillah Fenerbahçe'yi çok seviyorum"

tweeti ile kapak olmuştur. evet.
sol kanatta nasıl form tutacağını anlayamadığım forvet!? webo'yu da orta sahanın merkezine koyun bakalım form tutabilecek mi?
bir galatasaray'lı olarak beğenerek izlediğim fenerbahceli forvet. Kadro dışı bırakılması büyük hata.
ersun yanal ile aralarının bozuk olduğunu düşünüyorum. sow'un performansı düştü yanal geldi geleli.
ayrıca kendisi sol kanatta değil sol forvette oynamaktadır ki bence bu mevkide daha iyidir. webo varken santraforda oynaması hata olur.
sow webo emenike
sow webo kuyt
sow kuyt emenike
olur.
elhamdülillah fenerbahçeliyim demiştir.
lig uzun bu süre içerisinde daha çok görev alıp çok gol atacak futbolcu. evet.
elinde tivit, elinde telefonu, kafa böyle, devamlı yazıyor.
burak yılmaz transferini bitiremeyen lazio'nun peşne düştüğü oyuncu.

http://skornet.net/2013/09/01/sowa-ilk-talip-cikti/
drogba dan da nefret etmeye başladım sow dan da. ikisi de kocaman şımarık çocuklar.

biri maçta her topu ister her frikiğin peşinden koşar oyundan çıkınca el kol yapar.
diğeri maç boyunca koşmaz, formsuz olduğunun kendisi de farkındadır ama kadroya giremeyince hocasıyla konuşacağına twitter da tribünlere oynar.
futbol yeteneği ve bilgisi konusunda ersun yanal'ı oturtup oturtup kaldıracağı bilinmesine rağmen aziz'in kuklası başını yemenin peşinde.

takımın en büyük starını sikinin keyfine göre kesiyor, sonra şampiyonluk bekliyor.

takımda kimin kim olduğunu bilmeyen adamdan bi sik olmaz arkadaş.

şu adamı kanat oynatmaktan vazgeçin diyeceğim de o zaman da şampiyon mampiyon olursunuz, gerek yok şimdi.
jeneriklik gol peşinde koşmak yerine düz ve basit oynasa gol kralı olabilecek potansiyele sahip siyahi futbolcu. youtube'dan kendi gollerini izlemek hoşuna gidiyor ki sürekli atraksiyonlu gol peşinde mübarek.
tekniği olmasına rağmen hız ve adam geçme konusunda büyük eksiklikleri olan futbolcu. forvet dediğin biraz da çalım atabilmeli koşmalı, sadece kornerden gelen topa rövaşata çekmekle olmaz.
ilk sezon doğru kullanmakla beraber, Fenerbahçenin doğru kullanamadığı oyuncudur.
çalım atabilen zaman zaman pas oyununada yatkın olan golcüdür.çalım var çalım var hız var hız var evet çok çalımcı değil ama aldığı topu ezmez çalımda atar yani.tabi on üzerinden 6lıktır çalımı hızı ise çok hızlı değildir ama yavaş asla değildir.webodan kuyttan hızlıdır eksiyi yicem ama burak yılmazdanda hızlı ve çabuktur.geçen sene orduya attığı golde herşey apaçık ortadadır.ayrıca ritmini bulduğunda bu adamı sadece direkler durdurur.doğru sistemle oynamayan fenerbahçede daha yeteneksiz gözükür ama papis cisse kadar yetenekli iş ahlakı olan adamdır.
fenerbahçenin kendisini gönderip kalan boşluğu da cardozoyla doldurmak için benficaya son bir teklif yaptığı haberi var ortalarda .

alacaksanız artık alın şu adamı diyorum. alamayacaksanız da göndermeyin sow gibi bir futbolcuyu. yazık olur.
emenike adlı abartılmış topçudan kat kat iyidir forvet oynatıldığında. fenerbahçe yönetimi büyük hata yaparak bu adamı sol açığa çekip ortaya emenikeyi aldı. yapılması gereken şuydu. sağ kuyt sol stoch ortada da sow oynamalıydı. kimse bana stoch formsuz demesin. o adamı bitiren aykut kocamandır. bu üçlü ile fenerbahçe çok daha iyi olurdu. ama sow solda oynadığı sürece yararlı olamayacak. acıyorum bu adamın harcanmasına üzülüyorum.
profesyonel oruç tutucusu kavruk topçu. Hep sol kanat oynatılacaksa kalsın fenerde.
çok sevdiğim bir futbolcu.
bu akşam oynanacak olan kasımpaşaspor maçında yine kadro dışı bırakılan adam. ersun ateşle oynuyor farkında değil.