bugün

2019'da çıkması beklenen oyun.
Sürekli haberinin gelip bir türlü kendisinin gelememesinden ötürü, oyun çıkmadan ben ölmüş olurum herhalde diye düşündürüp, gözümün açık gideceği korkusunu içime salan oyunudur...

Bakalım bekliyoruz.
mount and wait 2 foreverlord.
duyurulduğunda daha newton'un başına elma düşmemişti.

türkiye'yi alahattin keykubat yönetiyordu.

haçlı diseferlerini karşılıyorduk anadoluda.

2020 si var.
2025’ de inşallah gelecek.
Kapalı betası çıkmış oyun sadece tanıdıklara gösteriyorlarmış.
Lan heycan yaptım video yayınladılar diye. Yazarken düşündüm de çıktı diye heyecanlanamıyoruz bile aq. Amına kodumun oyunu. Suriler gider bu çıkmaz aq.
7 yıldır geliştirilen oyun. çıkmasını beklerken yaşlandım.
asla gelmeyecek olan.
bak şimdi kardeşim rockstar games olsun ubisoft olsun bu adamlar da 7 8 sene oyun yapmak için çalışıyordu zamanında ama 2025 yılında çıkacak oyunu gidip 2012 yılında tanıtmıyor oyun eğer 2020 yılında çıkıcaksa o oyunu en fazla 2018 yılında tanıtın bu firma bir daha oyun yapmasın çünkü çok bekliyoruz bak bayram bitsin askerlik şubesine gidip teslim olucam geri döndüğümde çıkmamış olursa bu firmanın hiçbir oyununu oynamıyıcam zaten hepi topu 2 tane oyunu var.
betasina davet edildigim oyun. indirdim bakalim nasilmis.
mart ayında kesinkes çıkacak oyun. heyecanla bekliyoruz.
Çıkmış olması ama sepete eklenmemesi durumu.
7 yıl değil de 7 saat çok zor geçecek. Orada ama dokunamıyorsun. Gir şu sepete. Bizimkiler çok yüklenip steami mi devirdi acep?
eski erkek arkadaşım 2015'te bu oyun çıkacak diye beni terk etmişti. Bi yerde mi ne duyurulmuş. şimdi çıktığını görünce komiğime gitti. bu arada evli, 2 yaşında kızı var.
2 hafta indirimde kalacak ve mount and blade oyunlarından en az birine sahipseniz %10 indirim yapılacak bu da aşağı yukarı 120 tl demektir.

fakirlik
ilk iki hafta içinde alanlara %10 indirim yapacaklarmis diyolla.
121 lira verdiğim aq oyunu. Yüklendikten sonra interneti kapatıp oynamayı ve hatta iade etmeyi bile düşünüyorum. Yaz indirimlerinde yarıya falan düşer fiyatı ağlarım. Eğer bilgisayarın internetini keser, mobilden iade edersem oynamaya devam edebilir miyim, işin piçi olmuş beyler bi ışık yaksın mesaj kutuma. Evet. Teşekkürler.
yıllardır beklememe rağmen şu an satın almadığım oyundur. nedenini ben de bilmiyorum. herhalde beklemeyi seviyormuşum. ulaşınca değeri kalmadı. alırız bir ara.
Bi 6 sene daha erteleneceğini düşünüyordum iyi oldu çıkması hemen aldım yüküyorum.
reis çıkmış. khuzaitlerle bam bam bam. bekle beni vlandia içinden geçmeye geliyorum!
Doom Eternal varken oynamam için sıranın kendisine gelmesini biraz beklemek durumunda kalacak oyun.
aldım ve geri iade ediyorum oyun ef sa ne fakat pcm çöp :'( pcniz kötüyse almayın
Bildiğin kötü amına koyim. Savaşlarda hala botlar birbirine yapışıp savaşıyorlar. Zerre gerçekçilik yok allah belanızı versin.

Daha güzel warband modları var orospu çocukları. 2 mancınık koydunuz diye oyun adam mı oldu.

Askerler hala verilen emri robot gibi aynı salisede uyguluyor. Duran birliğe koş diyorsun hepsinin kalkanlarını indirme anı aynı. Bi sik olmaz bu oyundan.

3-4 sene oyuna elimi sürmem. 3-4 sene sonra çok güzel modları yapılır. O zaman oynarım.
O kadar para verdim 8 saat inmesini bekledim. %100 oldu şimdi sıfırdan tekrar indiriyor. 18 senedir bi oyun yapacaklar onu da yapamamışlar aq. Sikerler.