bugün

son günlerde tuba ünsal sık sık ciğer yediriyor olmalı. adam tam bir gangster çıktı rıza baba.
teröriste terörist diyemeyen sevimsiz herifin teki.
Bugunde programında sırrı'yı yalamakla meşgul.
Hdp'yi nasıl överim diye kolluyor.
uludağ sözlüklü mal ve ergenlerin saldırı odağı olmuştur.
Tatlı su solcusu.
uludağ sözlüklü vatansız anonim çocuklarının gözdesi olmuştur.
evladını doğuran eşine bile utanmadan saldıran haysiyet sorunlular var! iyi ki akp hükümeti düştü yoksa bunlar bizim hayatımızı kökünden mahvedecekti bu köhne yobaz dimağları ile!!!

ek; bu arada kaynak haber7 sitesi... oltaya gel!
pkk tarafından da açıklama gelmiş biz yapmadık diye. hadi buradan yakın bi de... Bu arada Hüda-par ya da beraberindeki diğer bir uzantı da 3 hdpli yi öldürmüş akabinde.
anlamadığım şu özellikle solcularda görülen şu tutarsızlık hastalığı adamları bayağı mal yapıyor.

mehmet barlas erdoğan ile röportaj yapar, mehmet barlas yalaka olur.
mirgün cabas hdp'yi savunur kaliteli gazeteci veyahut spiker her ne haltsa olur.

özellikle mesela ahmet hakan, adamın programının adı "tarafsız bölge", adam iktidara nefret kusmaktan programdaki konuklara söz gelmiyor.

mesela şöyle diyelim, 7 haziran öncesi akp iktidardı.
akp'yi savunan her gazete her kanal her insan yalaka olur değil mi sizin zihniyetinze göre?

pekala şimdi akp iktidar değil, koalisyon olsa chp-mhp-hdp arasında, bu üçlü koalisyonu destekleyecek kanallara, gazetelere ve insanlara yine yalaka diyebilecek misiniz merak ediyorum.

o kanalları, gazeteleri ve kişileri siz daha iyi biliyorsunuz söylemeye gerek yok.

özetle bunun gibi işine gelince karşı taraftan olan insanların sayısı ülkede çok.

atilla taş mıdır nedir her neyse bunun köşe yazarı olduğu ülke tam da koalisyonun isteyeceği bir ülke.
bugun tvde gorunce aklima geldi.
ee bu adam yakisikli baby face. motosiklet suruyo. yabanci dil cok.
basarili.
ve ntv de idi.
ya ntv de ne kizlar var. guzel bilgili basarili. asiri guzel bilgili vs vs.

sen git tuba unsal la evlen.
yarin kadar kulturu olmayan. cok gezmis eskiden biri ile.

ha ask vş olur. mutlu olsunda tabi.
gerci ben bu adami basarili bulmam kasinti duruyo.
son olarak türk polisinden hazımsızlığını göstermesi ile tekrar hatırladığımız, her bilinçli tv izleyicisi gibi benim de kendisini takip etmediğim kişi.
Karizmatik adam. Tubayla da çok yakışıyor. MAAŞALLAH!
türklükle ilgili olan her şeyden rahatsız olan parazitin teki. türk polisinin övülmesine dayanamaz, fransız polisi de iyi aslında diye savunmaya geçer.

https://www.youtube.com/watch?v=4XFqH9-Ihz0
An itibariyle Cnn Türk de 50 yıllık doktoru trollemeye çalışıyor.

Ordan burdan duyduğun bilgilerle doktor olabilseydin keşke... yazık.
Türevleri gibi beş para etmez medya çalışanı.
ben buna diyorum git dizi çevir al karını da. ama yok. eke eke ekmekte d vitamini var diyor.ya bi hazırlan öyle çık oraya , iki oku.git artiz falan ol .hoş adamsın ama o kadar.
1965 yılında malatya kale ilçesinde doğmuştur. babası ramiz efendi annesi ise rus asıllı katherina yengemizdir. türkçede pek bilinmeyen ismini anneannesi vermiştir.

1975 yılında ankara hukuk'u kazanan ünlü gazeteci aynı yıl vahdet'te yazmaya başlamıştır.

1981 yılında sabah gazetesine transfer olan dertli kalemin sivri üslubu ve eleştirel yaklaşımları sabah'taki ömrünü kısa tutmuştur. yazdıklarından dolayı 1982 de girdiği kodesten 1994 te rahşan affı ile zor bela çıkabilmiştir.

1995 yılında yayın hayatına başlayan cnn türk yeni yuvası olduktan sonra hala aynı kanalda görev yapmaktadır.
yani yakışıklı eli yüzü düzgün bir adamsın ne işin var bu işte. canan karatay karşısında açtım izledim youtube da rezil olmuşsun. bu tür programları yapmak için genel bir birikim ve çok çalışma lazım. hazırlanma gerek. sen ise dalkavuk gibi soru sorup cartayı çekmişsin. özür bari dile.

-kalıbının adamı olmayan sunucu.
tıslaya tıslaya konuşan, kendini enkırmen zanneden haber spikeri.
kovulmuş spiker kişisi.

(bkz: #30998240)
yine ve inşa'allah bu sefer kesin olarak kovulan ankırmın.

yahu bugün ne güzel şeyler olmuş vallaxi billaxi !
Enver aysever gibi, bugün var yarın yok.
kut'ül amare zaferine gözlerini kulaklarını kapatan, bu toprakların insanı olmadığını her fırsatta belli eden şahıs.

görsel

sen ingiliz misin, neden bu tepki?
(bkz: haşmet babaoğlu/#33101497)
Kitap yazmış. Ruşen Çakır ile yaptığı söyleşiyi izledim. Yakın tarihe meraklı olanlar için adalet ve kalkınma partisi ne zaman kuruldu bugünlere nasıl geldi tanıkların ağzından anlatılıyor.

görsel