bugün

1.90 lık erkek arayan vasıfsız kezbanlardır. bacak kadar boyuyla dev gibi erkek ararlar. bacak kadar boylarıyla utanmadan konuşurlar.
minyon kız candır. severim kendilerini.
Genelde çok tatlıdırlar. Bebeklere yapıldığı gibi yanağını okşamak istersiniz. Benim gibi deveden bozmaların yanına pek yakışmazlar.
Genellikle seksüel cazibeleri yüksektir. Ancak çok kolay kilo alabilenleri vardır. Aldıkları az kiloyu dahi hemen belli ederler çünkü boy ile kompanse edememektedirler.
Hoş kızlardır. Çok da tatlı olurlar.
yaşlarını hiç belli etmeyen kızlardır.
Öpüşürken rahat etsin diye eğile eğile şekilden şekle girmenize boynunuzun tutulmasına sebep olurlar genelde.
Kucakta hoplatılası şeyler.
Kucağıma alır, severim.
Minnaktırlar.

Yerim, hele taytsız kraliçe olanlarını, siker geçerim, çok afedersin.
Güzel kızlardır.
Karının kısası yatakta, uzunu sokakta makbuldür. Benim favorim tek geçerim.
Idealimdeki hatun tipidir.

Not : en uzun sevgilim 1.63tü.

Edit : hobbitleri severim.
hatırlıyorum da 4. Sınıfa kadar 28 numara ayakkabı giymiştim. Şimdi 36 pek bişey değişmedi..
sevilir.
görünce hüzünlendiğim kızlardır. ama bu hüzün acımadan kaynaklı değil tabii ki haşa. sevimli olduklarından dolayı sanki hep yardıma ihtiyaçları varmış gibi gelir bana. nerede bir minyon kız görsem yanına gider ve yardım ederim. yani arkadaşımsa ederim. hatta bir tanesine yardım etmedim diye ortadan kayboldu sanırım. ayrıyeten yanlarında da yürümek güzeldir. umarım kırmamışımdır kimseyi hadi bakalım.
Yaşlansalar da küçük gösterirler.çok afedersiniz kucak için uygundurlar.
önemli olan ruh güzelliğidir. tabi yersen.
Candırlar, minnoşlardır, halktan biridirler.
(bkz: minyonhatun)
bayıldığım kız türüdür. keşke şuan olsada sevsek, sevişsek ya la.
ufak tefek narin sevimli kızlardır.
Harika kızlardır. Hele 1 60 ise çok güzel olurlarhahahaha. Evet.
inhibitörü aldıktan sonra at gibi kızlar gelir.
çok seksi olurlar. al kucağına merdiven çıka çıka seviş. hamur gibi oyna bunlarla. öpmeye doyamazsın. yazarken bile tahrik ediyo zilliler. offf
Tek bir sorun vardır çok minyondurlar. Yüzü güzelse tamamdır ama hem tipsiz hem minyonsa olmaz bu iş gibi görünüyor. (bkz: güçücük kız)