bugün

bakılsın diye giymiyorum ben taam mı triplerinde olan, potansiyel verici bacımızdır.
genelde anadoludan buyuk sehire universite okumaya falan gelmis, tipik anadolu comari denilen varos kizdir.

mini etek giymenin amaci bacaklari gostermek zaten.

aman gotum gorundu, aman suram acildi zihniyetindeyseniz giymeyin mini etegi.

gerizekalilar.
(bkz: sikmeseler bari) durumundan tedirgin olan kızdır madem yüzme bilmiyorsun neden ağaca çıkıyorsun.
mini etek giyip eteğini çekiştiren kızdır.

giydiği etek yürürken tahmininden çok yukari çıkmış olabilir.

giydiğine pişman olmuş olabilir.

sapık sapık bakan hayvanların olduğu yerden geçiyor olabilir.

mini etek giyen kızın amacı her zaman bacak göstermek değildir. ortama uygun, güzel ve şık giyinmek istemiştir. insanlara göstermek istediği şey ne kadar güzel giyindiğidir, bacakları değil. ama nefsine sahip olamayan bazı heriflerin taciz eden bakışlarına katlanamayıp eteğini biraz daha aşağıya çekiyordur.
Karşısındaki insana sapıkmış gibi davranan kızdır. Öyle bir harekettir ki o sanki siz onun frikik vermesini kolluyormuşsunuzda o da dikkat ediyormuş havası yaratır.
yürüdükçe toplanır dar kısa elbise, etekler. Normal boyutuna indirmesi bile mesele ediliyor. Ya da giymesin gibi bir seçenek sunuluyor.

işiniz yok mu sahiden
görsel
Hayat mucadelesindeki yerini kiz oldugu icin agirlikli olarak genelde guzelligiyle elde edebileceginin farkinda olan fakat karakter yapisi buna musaade etmeyen bir kizin ic catismalarinin disa vurumudur. Anlayisli olunuz.

Edit: oyle bir kiz bulursaniz sakin kacirmayin, tam evlenilcek kizdir benden demesi. Evlenmeseniz bile guzel bir iliski yasatir size.
Mini etekte ki o ritim kalp atış ritimine eş değer orantıda artışa geçmese iyi olacak aslında .
ne kadar çekiştirse de o akşam kalın tokmağı yiyecektir.
arkadaşlar bakın hemcinsiniz olarak söylüyorum rahatsız oluyorsanız giymeyin giyiyorsanız çekiştirmeyin. adı üstünde çünkü mini.
Kalca yapisindadir. Lycrali ise suner bi sure sonra zaten.
https://pbs.twimg.com/media/BTPuAyeIUAAKKUV.jpg
Şımdi çekiştireceksrn niye giydinci kekrler gelmeden yazayım. Şimdi bazı etek var yürüdükce yukarı dogru toplanıyor kumasindam ya da kesiminden olabilir.kadın da dogal olarak asagiya dogru cekiyor. Sonucta mini de olsa bir etek giyme iradesi sergiledigi icin mahrem yerlerini size sergilemekten kaciniyor.
Edit:erkegim
Edit 2: ne kadar dikizlediysrm manitalari tespit yapacak kivama gelmisim üzücü.
tam sözlük niki.
samimiyetsiz, namuslu gibi görünmeye çalışan bir kaşardır.
Birçok olasılıkla kaim kızdır.

Mesela;

- etek çekiştirmenin dikkat çekiciliğini ve seksapelitesini bilen kızdır.

- bu tarz giyime aşina olmayan, giymek isteyen ama giydiğinde ona bakıştan rahatsız olan ve bu yüzden çekiştirerek çözüm olmayan bir eylem gerçekleştiren kızdır.

- ya da samimiyetsiz kızdır.

Hepsi olabilir.
canı seks isteyen kızdır.
Benim bu. Söylediğiniz şeylerin hepsi yanlış bir tomar onyargidan başka birşey değil. Çekiştiriyorum çünkü çoraptan ötürü yukarı toplanıyor.
böyle açıklamalar yapmayın, ispat isteyeceklerdir.
kabul edelim ki, bunu yapan çoğu kadın (genelleme yapmıyorum ) abazan bakışlardan rahatsız oluyordur ve kendini sergilediğini düşüyordur ve dar olduğu içine çok rahat bir şey olduğunu da sanmıyorum, ama kendini gösterme ve beğenilme güdüsü o kadar yüksek ki bunu yapaktan vazgeçmiyor.
Hem ayranım dökülmesin, hem dötüm zukulmesin diyen tiptir. Hiç ama hiç art niyet taşımaz, bakan sapıktır!