bugün

her ne kadar mini etek giyip ahlaksızlık gösterisinde bulunsa da, her ne kadar laikçi olsa da, bazı gerçekleri gözünden kaçırmayan, görmezden gelemeyen kızdır. ak parti hükümetinin mini etekle derdi olmadığını anlamış, ak parti nin ülkemize getirdiği sosyal, ekonomik ve siyasi refahın farkında olan, yolların ve sağlık hizmetlerinin ne kadar üstün durumda olduğunu bilen, tebrik edilesi kızdır. takım tutar gibi değil, ülke çıkarlarına göre parti destekleyen kemalist kızdır.
ekonomideki gidişattan fazlasıyla tatmin olmuştur.
(bkz: tü kaka kız)
bıyık bırakıp mhplilerin içinde ben ülkücüyüm, şakirtlerin yanında bu badem bıyık ben akpliyim diyen insandan farkı yoktur. çıkar peşindedir.
babası toki arazilerine lüks konut diken bir mütahittir.
olduğu gibi yada göründüğü gibi olmayan kişidir.
birkaç yıl sonra o eteği giyemeyecek kızdır.
türkiyedeki genel seçmen kafasından farklı olan kızdır. yaptığı anormal birşey değil. altında birşey aramaya gerek yok. ama işte insanlar ülkemizde hala siyasetin mini etekle, türbanla, mayoyla ilgili olduğunu düşünüyor. başı kapalı olupta chpye oy veren kızlarda tanıyorum ben çevremden. bunlar bizim ülkemize gerekli olan insanlar.
Chp gelince ekonomik kriz olacak sanan kızdır.
sekilci olmayan kisidir.
2007 secimlerinde böyle bir kız gormuştum. Arkadaşına hangi partiye oy verelim diye soruyordu. Arkadaşı at iste aka boşar diyordu.
babası akp'li olan kızdır. menfaatleri için ailecek kapağı akp'ye atmışlardır.
her devrin insanıdır.