bugün

mini etek giyen kızı dövmeden önce ona yiyecek gibi bakan sapıkları dövmesi gereken erkektir.
Sevgilisinin mini etekli halini görünce fantezilerini uyaran duruma devinimle karşılık veren içinde bir parça Kadir inanır unutmuş erkek.
dövmeden önce uyarmalıdır kesinlikle. uyarmamışsa yanlış yapmıştır. *
kaldıramıyorsan mini giymeyecek birini bul denilmesi gereken erkek.
dövmekte haklıdr cunku o zaman ona izin verdığınde ilerde neler giyer kimbilir.
gelinlikle döven erkekten daha iyidir.
(bkz: dayakçı damat)
o erkek değildir. karıştırıyorsunuz.
erk'ini sevgilisi üzerinde kullanmış erkektir.
gerizekalı yavşak bir erkektir. erkeklikle alaksı yoktur hatta. hayır karşıysan bu duruma sevgili olmazsın, sevgilin birden laikçi oldu soyundu diyelim, sende istemiyorsun, ayrılırsın. dövmek ne oluyor. ha, mini eteğede, özgür kız tiriplerinede karşıyım o ayrı.
eger uyardıgı halde gıyıyorsa sonuna kadar haklıdır. zaten kız o hakkı ona vermese dovemezdi de. kımse feminist duygularla yanasmasın olaya.
yagli kaziga oturtulmasi gereken mahluktur.
döven sevgili kız, eteği giyende erkekcikse haketmiştir.
yok diğer seçenekte ayrıl kurtul beğenmiyorsan ne dövüyorsun lan!
sevgilinin eteğini açılıp saçılmasını, etraftakilere am göt göstermeyi isteyen erkektir. evet.
Toplum tarafından aferin diyerek sırtı sıvazlanacak erkektir. Kendisi hakkında uzun uzun bir şeyler yazmaya değer bulmuyorum ama bu durum sonrası kız ayrılmadıysa ve şikayet etmediyse daha çok dayak yer.
"mini etek giyme, tanga ile neden gezmiyorsun" diyip döveni çıkmadıkça olması normal durumdur.
mini etek giydi diye dövmesi yanlış ama bağırıp, çağırması sonuna kadar hakkıdır. seven insan sahiplenir, kıskanır. bizim kültürümüzde bu vardır ve doğru olan da budur. mini etek giymesine karışmak geri kafalılık değildir, gerçekten sevmektir. ama tabii ki kadına el kalkmaz onu da unutmamak gerekir.
Dün yediğim dayaktır evin içinde 1 saat koştuktan sonra eteklerimin iki parçaya ayrıldığını görmem ile son bulmuştur.
erkek gibi erkektir.
mini etek giyen, sevgilisini döven, erkek gereksiz erkek modelidir. bir delikanlının raconu ilişkiye başlamadan önce kız arkadaşına ben mini etek giymeni istemiyorum diyebilir. kız hayır, ben mini etek giymek istiyorum derse. ilişkiye başlamasın. kızın tarzı bu olabilir. böyle bir isteği yoksa kız mini eteğini giydiği zaman, şiddet uygulaması magandalıktan, ibarettir. erkek veya bayan bir ilişkiye başlamadan evvel birbirlerine isteklerini söylesinler. zıt durum varsa birlikteliğe başlamasınlar. bir bayanı dövmek gibi basit ve ucuz kahramanlık peşinde koşmasınlar.
kızı sevgilisi olamayacak kadar az tanıyan hayvanın tekidir. Ya bunları bilerek sev ya da bilmeden ilişkine bir isim verme.
Büyük ihtimal sevgilisinin yine mini etek giyinmiş bir zamanki haline aşık olmuş/teklif etmiş erkektir. Köprüyü geçti ya; ipleri eline alma vaktidir.***

Şiddete Hayır.
Delikanlılığın kitabını yeniden yazıp piyasaya sürmüş büyük âlim.
kız mayo giyince kesip parçalara ayırarak denize atacak erkektir.
çeşitli fanteziler yapmak varken dayak mı?
Hayvan olabilir lakin gavat değildir.